Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

09 wrz 2013, 13:16

wisnia - to powodzenia w nauce !

asienka - w zwiazku z astma? Kurcze,ciekawe czy Andrzejka by zaszczepili !

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

09 wrz 2013, 14:31

rybka- tak, powiedziała, że astmatycy mają darmowe pneumokoki i my 3 dawki płaciliśmy a ostatnią za darmo dadzą.. Idź się spytaj, jak u mnie można to u Ciebie na pewno też! A na zaświadczeniu od alergologa Piotrek ma: dychawica oskrzelowa, alergiczny nieżyt nosa i azs.
A w ogóle, któraś z Was ma do czynienia z azs? Co stosować na skórę? Piotrek ma krostki na policzkach, w fazie nasilenia są mocno czerwone i dodatkowo wychodzą na ramionach i udach. Próbowaliśmy z zalecenia alergolog emolienty z mocznikiem- emolium, atoperal i balneum i dodatkowo emolium P i allerco. Wszystko było zużyte do końca ale nie dało żadnej poprawy. Alergolożka twierdzi że mocznik w emoliencie musi pomóc, bo inaczej krostki są efektem złej pielęgnacji... A ja już nie wiem co jeszcze mogę robić- nie używam chusteczek mokrych do twarzy, smaruję 2 razy dziennie emolientem, kąpię w emoliencie i guzik- krostki raz są mocniejsze, raz słabsze.. Teraz kupiłam cetaphil z zalecenia farmaceutki, zobaczymy. Ale są jeszcze jakieś kremy/emulsje na skórę dla atopowców? I co używać do kąpania? Bo pomysły mi się już powoli wyczerpują..

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

10 wrz 2013, 19:53

Asieńko- pozwolę się wtrącić, Ola też ma AZS, ja np. odstawiłam emolium i tym podobne preparaty. Na Olę dobrze działają w fazie nasilenia kapiele w krochmalu lub siemieniu lnianym. Spróbuj na malutkim, może jemu to też pomoże.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

11 wrz 2013, 09:40

Asia - mam wizyte z Andrzejkiem w pazdzierniku,to zaraz zapytam o to.

Wlasnie,brat meza tez corke kapie w siemieniu lnianym i podobno super dziala. Ja jeszcze doraznie smarowalam CloBaza i tez na te suche place dzialalo,praktycznie po dniu max dwoch znikalo calkowicie !

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

14 wrz 2013, 14:41

agasio, rybka dzięki za to siemię lniane- naprawdę super sprawa :-D
Ja wpadłam powiedzieć, że mamy szpital w domu :ico_sorki: Ja i M chorzy, Piotrek przeziębiony, wczoraj dostał kaszel a dziś zapalenie oskrzeli i antybiotyk :ico_zly: Już 300zł straciłam w aptece przez ostatnie 2 tygodnie, no masakra jakaś :ico_sorki: Mam nadzieję, że te oskrzela to nie przez zmniejszenie inhalacji, wszyscy wokół chorzy, pediatra mówiła że "zmiana pogody" panuje, bo epidemia jakaś jest chorób..
Pozdrawiamy :-)

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

23 wrz 2013, 13:00

hej!!!
co tu taka cisza?
karola na antybiotyku wirusowe zapalenie gardła dobrze ze zuzka jeszcze zrowa

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

23 wrz 2013, 15:27

karola na antybiotyku wirusowe zapalenie gardła dobrze ze zuzka jeszcze zrowa
No to się zaczęło..., chorowanie, oby szybko minęło. Oby Zuzka niczego nie podchwyciła.
A Ty jak tam, szukasz pracy?

U nas narazie zdrowi, oby jak najdłużej.

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

23 wrz 2013, 19:16

szukam rozniosłam juz chyba 30 cv i nic a szukam w zawodzie jako pedagog specjalny było by latwiej gdybym miała doswiadczenie. zaproponowała mi prace od stycznia w przedszkolu integracyjnym ale to jeszcze kupe czasu i zawsze moze znaleźć kogos innego.
w ogole w Łodzi ludzie najmniej zarabiaja i bardzo ciezko jest w ogole cos znalezc jesli cos jest to za najnizsza srednia krajowa i na 3 zmiany

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

23 wrz 2013, 20:30

wisnia wiem, że łatwo jest mówić ale zobaczysz znajdziesz coś fajnego, wyjdziesz do ludzi :ico_haha_02:
No a zarobki..., od czegoś trzeba zacząć, jak już zatrudnią chociaż na 3 m-c to doświadczenie już leci. Przede wszystkim pozytywne myślenie.
Ja pamiętam jak zaczęłam pracować coprawda 7 lat temu, to zarabiałam 600 zł na rękę miesięcznie :-D

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

23 wrz 2013, 21:19

wiem ze od czegos trzeba zaczac i nielicze na poczatku na wiecej ale szukam pracy abym mogla sie rozwinac troszke a nie stanac przy maszynie i robic jak robol

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość