leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

14 sie 2013, 09:37

Hejka


Oj okna to i u mnie przydalo by sie umyc, ale teraz co chwile pada o bez sensu, bo umyje a one zaraz i tak beda brudne :ico_noniewiem: :ico_puknij:
Nie ma co sie wysilac

Wogole to tak jesiennie, mega wieje dzisiaj, pewnie w domu przesiedzimy

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

14 sie 2013, 10:02

Hej dziewczyny

Wczoraj wzielam sie troche za ogarnianie domku i zabawy z synkiem i nie dotarlam do was... :ico_sorki:

Leona sliczne te pizamki :ico_brawa_01:

Spinka ja chodzilam na pielgrzymnke ale ja to szlam 180km :ico_noniewiem: i dziekuje juz raczej nie pojde :ico_sorki:

Dzisiaj czekam na sasiadke wypijemy kawe i czekam na meza ma dzisiaj juz z pracy prezyjechac wiec caly weekend naszz :ico_urodzinki: a za tydzien rocznica slubu ciekawe co wymysli :ico_noniewiem:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

14 sie 2013, 11:58

Cały czas myślałam sobie, że mam w kroczu komfort ja właśnie teraz chyba najbardziej tego bólu krocza się obawiam
Ja nie miałam bólu jakiegoś większego. Po jakimś czasie troszku szew bolał ale podkładanie poduszki lub siedzenie na lekkim boku i było super.

Wyjazd udany. Pogoda gorąca była, towarzystwo też superowe. Szkoda że ten czas tak szybko zleciał.
Mała się zmieniła na gorsze troszkę ale teraz jestem w 100 % że przechodzi bunt dwulatka.
Wczoraj miałam wielką chęć na bara bara i skusiłam się.Niestety potem bardzo tego żałowałam bo moje żylaki między nogami są duże i ból po wszytskim był nie do zniesienia.Płakałam bo nie dałam rady chodzić z bólu.
Dzis na szczęście ten wielki ból minął ale żylaki jak co dzień dają mocno w kość.Nogi mam bardzo oszpecone .

Dobra zmykam bo pracy mam jeszcze troszku a chce się szybko ogarnąć i popołudniu mieć wolne.Wieczorem mamy zaproszenie do koleżanki Agi z która byliśmy teraz na wakacjach na grilla.

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

14 sie 2013, 12:28

szkieletorekwspółczuje bólu , a nie mozna tego czymś smarować aby mniej bolało
spinkami jazda rowerem nie przeszkadza ,gorzej jest z wyciąganiem go .My mieszkamy w bloku a rower w piwnicy tak że troszkę męczące ,ale synek uwielbia nasze wspólne przejażdżki i chyba robię to dla niego.
leonaja okna umyłam wczoraj troszkę mi się dłużej zeszło bo miałam małego pomocnika :ico_haha_02:
Dziś dzwoniłam do mojej szefowej aby umówić się na to rozliczenie za lipiec,stwerdziła że odzwoni ok 14 bo jeszcze nie była u księgowej :ico_zly: miała na to tydzień znając ją to nie odzwoni i jutro znów będe musiała dzwonić .Już mam jej dosyć wkuża mnie to ze o własne pieniądze muszę się prosić :ico_zly:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

14 sie 2013, 14:39

nie mozna tego czymś smarować aby mniej bolało
Nie wiem.Zapytam na wizycie ginekologa. Wizytę mam dopiero za 2 tyg .

Posprzątałam domek. Pranie 4 pralki zrobione. Juz spora część wyprasowałam która była sucha. Jeszcze jedno pranie załączę i jak reszta wyschnie to poprasuje i będzie laba.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Jesień mamy wita 2013

14 sie 2013, 14:44

Betina, dasz rade z dwójka dzieciaczków. Przyznaje ze nie jest to łatwe z początku. Ale jak Tomuspohdzie do przedszkola to znów zostaniesz z maluszkiem i będzie dobrze. Czasem brakuje rak do roboty ale kto sobie nie poradzi lepiej niż my kobiety ;-)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Jesień mamy wita 2013

14 sie 2013, 21:49

edulita, i jak tam, czekam na relację!

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

14 sie 2013, 21:59

Edulita właśnie kochana jak tylko się ogarniesz to pisz co u was.Choc mogę sobie wyobrazić że przy 3 dzieci jest co robić .Ja z pierwszym nie mogłam się na początku ogarnąć i odnaleźć a co dopiero ty.Ale dasz rade bo my kobietki jesteśmy silne.

Mieliśmy wieczorem jechać na grilla do znajomej ale zamiast grilla mieliśmy wizytę na izbie przyjęć.Na szczęście nie ze mną.Ja tylko byłam kierowca.
Mąz w pracy sobie rozciął nogę i troszku mu spuchła,rana spora więc pojechaliśmy dla pewności by ktoś to zobaczył.Wysiedział się 3 godz. Wróciliśmy niedawno i teraz zasypiam na siedząco.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

15 sie 2013, 07:54

Hej!

Szkieletorku maż za bardzo nie cierpi? Trzeba było zszywać?

Lala co do zaległych wypłat to ostatnio było na ten temat w radiu, że jeżeli pracodawca zalega 11 dni z wypłatą to można to do inspekcji pracy zgłosić. A Ty jaką masz umowę?

Kamilka maż coś wymyśla na rocznice? Ja w tej kwestii na swojego nie mogę liczyć, brak mu w tych sprawach polotu :ico_oczko: Jak spędzacie weekend?

Leona co dziś robisz? U Was chyba dziś normalny dzień pracujący?

Jenny jak bóle?

Małgorzatka zaczyna się coś powoli dziać czy jeszcze nie?

Betina a u Was przygotowania już pewnie dopięte na ostatni guzik? I tylko Madzia sobie podrasta i może wyskoczyć :-D

Ja dzisiaj miałam sen - że jednak chłopiec będzie, no i powiem, że się cieszyłam i martwiłam za razem :ico_haha_01: Miłęgo dnia życzę.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

15 sie 2013, 09:00

Spinka dziś boli mnie brzuch, ale od jelit, bo wczoraj za dużo gazowanego wypiłam i teraz mam za karę.
Szkieletorku teraz dopiero patrzę, że te kocyki lovi są w dwóch rozmiarach większe i mniejsze, narazie mam już 3 kocyki, ale ten pewnie też kupię lub może dostanę w prezencie.
Pielgrzymki to nie dla mnie lubię chodzić, ale nie aż tyle km.
A za oknem szaro buro, oczywiście jak mąż zaczął prać ubranka dla Tomka pogoda zepsuła się. Dziś biedak będzie prasować.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość