Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

05 gru 2007, 10:37

cześć kochane...

my tez już na nóżkach, Milena jeszcze by sobie pospała, ale u sąsiadów remont i Pan zaczął wiercić :ico_szoking: no i po spaniu...no, ale i tak już była godz.9!

a teraz przebierałam Milenę...no i pierwszy raz od dłuższego czasu normalna kupka... :-D
tzn, wczesniej juz nie było takich rzadkich co kiedyś, no ale teraz kupki są ok. no i to napewno nie było spowodowane nabiałem, ponieważ cały czas jem serki, jogurty pije mleczko. :ico_oczko:

Ula wysłałam ci dane na priw.

Basik
udanych zakupów! no ja też lubię takie niespodzianki... :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

05 gru 2007, 12:15

witajcie
nocka już lepsza, ale od 5 rano znowu gadanko i 45 minut na usypianie z głowy
teraz mieliśmy wyjść na to śliczne słoneczko, ale Tadzio zapadł sobie w drzemkę, a że za chwilę pewnie będzie głodny to musimy poczekać
co do karmienia piersią, to mnie już tak nie sika, jak przedtem i obawiam się, że już niedługo pokarmię, choć oczywiście zależy mi na tym żeby jak najdłużej było, ale wiecie stres nie pomaga
nawet wczoraj się nie obeszło, jak zwykle moi kochani teściowe
wyobraźcie sobie, że przysłali mi SMSa z życzeniami na początku tradycyjnie ble, ble ble... a dalej: "a przede wszystkim odmiany serca życzą Teściowie"
normalnie mnie zatkało, gdybym była złośliwa i zniżyła się do ich poziomu to pewnie bym im odpisała, że dziękuję i też mam nadzieję, że się im serduszka odmienią, ale po co, nie warto
w każdym razie dziś są teścia urodziny i wysłałam mu już sms-em (skoro nie chcę słyszeć mojego głosu!) ładne życzenia od siebie i dzieci, naprawdę zero uszczypliwości
i jestem z siebie dumna :ico_brawa_01: (bo aż mnie kręciło, żeby coś napisać)
kinga ula ma rację wykorzystuj teraz, bo potem ciężko będzie z "bezokazyjnymi" drobiazgami
sosim jak twój facet cię zobaczy to pomyśli, że mu Mikołaj taką śliczną laseczkę podrzucił
basiu ja ostatnio w zimowej kurtce znalazłam 20zł, ale u ciebie to prawdziwe mikołajki, pomyślnych zakupów, tylko kup sobie coś, nie wydawaj wszystkiego na Jasia :ico_nienie:
uleńko koniecznie wstaw nam Pawełka w czapusi, na pewno ślicznie będzie wyglądał

Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

05 gru 2007, 13:20

Obrazek
Basik super fuks ja w szafie znajduje tylko drobne w spodniach meza.
Barbapuppa ja tez mam :ico_oczko: fajnych tesciow.
Wczoraj Grzes dostal mikolaja od moich rodzicow.Czasem nazekoa i nieraz w piety mi idzie jak cos zrobia albo powiedza ale to trzeba im przyznac ze umia zie zachowac.
Maly dostal zupki soczki cieple skarpety ruzge (choc jest super grzeczny )no i stowę bo zamowilam mu spiworek w ksztalcie słonia super :ico_brawa_01:
Ciekawe co od drugich dziatkow dostanie :ico_puknij: pewnie jak zwykle duzo gadania co to nie kupia a pozniej okazuje sie ze to wielkie G****.
Zreszta na chrzest dostal tylko 100 a po wyplacie mieli dorzucic 400 i co zero cisza .
Wiec moze wystawie ich na :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: allegro przesylka gratis i cos ekstra dorzuce!!!! :-D :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-12-05, 12:23 ]
to byl moj 50 post wiec :ico_kawusia: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

05 gru 2007, 13:28

moniw pisze:Wiec moze wystawie ich na allegro przesylka gratis i cos ekstra dorzuce!!!!


:ico_smiechbig: DOBRE!

:ico_zdrowko: ZA 50 post!!!! :ico_zdrowko:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

05 gru 2007, 15:04

uśmiałam się
za 50 ogromniaste :ico_brawa_01: dla ciebie moniw, ślicznie razem wyglądacie na zdjęciu i jakie ładne włosy
a u mnie wypadają nadal :ico_placzek:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

05 gru 2007, 15:20

witam.
U nas dzis nieza wesoło, Veronika w nocy wymiotowała i obydwie slicznie pachniałysmy a rano goraczka 38 i niby nie jest przeziebiona a do tego kupka ze śluzem niewiem juz od czego :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

05 gru 2007, 15:54

Hej dziewczyny :ico_oczko:

U nas nocka ciezkawa :ico_olaboga: co 2godz pobudka, a juz przed 5 co 5min musiałam do niej wstawac i tym o to sposobem po któryms razie trafiła do nas do łózka :ico_noniewiem:

Moniw brawa za pomysłowosc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Moi tesciowi dzis do nas wpadaja na kawke ale ja z nimi nie mam problemu sa przekochani :ico_sorki: A teraz jeszcze jak moi rodzice sa za granica to dobrze jest miec drugich rodziców.

Basiu dla Ciebie brawa za ta anielska cierpliwosc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

05 gru 2007, 16:06

Justynko oj zmartwiłam się.... :ico_olaboga: skonsultuj się kochana z pediatrą... bo mi pediatra mówiła, że u takiego maluszka najgorsza jest taka goraczka... :ico_olaboga: na dodatek jak jeszcze nie wiadomo od czego....

napisz póżniej co i jak...jak masz smectę to możesz podać Veronice 1/2 saszetki... to na te kupki...

Kinga super że masz takich teściów!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Moja teściowa też była kochana, a teść jest ok.

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

05 gru 2007, 16:27

Hej dziewczyny u nas ok
Mowin ladnie wygladasz z Grzesiem i brawa za pomysl i to za 50 post :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort:
Basiu ja tez lubie takie niespodzianki :-D
Justyna napisz co u Veronisi? :ico_noniewiem: Szybciutko wracaj do zdrowia nam Veronisia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

05 gru 2007, 16:33

a ja znowu szaleję na zakupach... i znowu kupiłam Milenie kieckę... :ico_oczko:
http://www.allegro.pl/item278471337_z_szafy_zuzy.html

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość