madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

21 maja 2008, 08:41

Dzien dobry.

Nocka spokojna poza tym ze Martynka zrobiła pobudkę przed szóstą. Ale Maciek wziął ją do drugiego pokoju i troche sobie pospałam :-)

Przed dwunastą ide z Patrykiem do pediatry. Chyba dam później Martynce tą marchewkę w słoiczku. Najpierw kilka łyżeczek, zobaczymy czy jej zasmakuje :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

21 maja 2008, 09:36

Witam :)
U nas pobudka jedna o 3 i spałyśmy aż do 7:40.

Mariola też nie widzę Twoich zdjęć... wstawiaj je jeszcze raz!

Goonia fajowo Karolek wygląda w tej chuście, taki spokojny, Ula też się uspokaja, jak tylko ją wkładam, zaraz zasypia. A jaka chusta jest wygodna, nie potrzeba wózka, wszędzie się dostaniesz bez problemu :-)
Byłam przed chwilą zajrzeć do Gabriela-bardzo się ostatnio rozkopuje
Ula też się tak rozkopuje, a potem zimne stópki ma.W dzień śpi odkryta, ale na noc staram się ją przykrywać, bo chłodniej.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

21 maja 2008, 10:10

My dziś nocka niespokojna strasznie, już trzecia z kolei :(

Przykrywajcie swoje brzdące, przykrywajcie bo mój właśnie dziś się obudził z katarem :ico_chory: choć tylko rączki miał na wierzchu i czasem pewnie trochę rozkopanych nóżek, dobrze że mam parę preperatów na takie kataki w domu.

Goonia super zdjęcia, a jaka pogoda była ładna :ico_brawa_01: A mogę zapytać o Twojego pediatrę? Chodzisz państwowo czy prywatnie, bo ta moja czasem się wydaje niedouczona i co trochę do szpitala niepotrzebnie nas by dawała. Wiem że dobry jest ordynator (nie pamiętam teraz nazwiska) szpitalika na Langiewicza i Pani doktor Baranowska.

A co do brzucha to ja zawsze musiałam brzuch mieć idealny i jeszcze mnie nie zadawala, skóra jeszcze wisi nie wróciła do normy :/ ale pracuję nad tym, pracuję :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

21 maja 2008, 10:38

Hej!

U nas nocka spokojna, pobudka po 4.00 a potem tylko do 6.00. Moj Pawelek nigdy nie spi dluzej niz do 6.00 no :ico_brawa_01: moze 6.30, ale nie przeszkadza mi to bo w nocy spi ladnie i spokojnie, wiec js tez sie wysypiam.

My yez zaczynalismy od paru lyzeczek marchewki i tak dzien po dniu do calego sloczika doszlismy.... i ciesze sie ze ten etap mamy juz za soba i ladnie mi juz je lyzeczki :ico_haha_01:
Gosia, super zdjecia z chusta, tak slodko Karolek sobie spi w tej chuscie. :ico_brawa_01:
W koncu robilam usg kolo mnie niedaleko w prywatnym gabinecie na Szczecinskeij, ale dzieki za smsa!

Mariola
ja tez nie widze Twoich zdjec! :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Ja wlasnie jade do Krakowa sluzbowo, a Maly zostal z babcia w Kielcach...

Zycze mielgo dzionka!
Buzka!

[ Dodano: 2008-05-21, 10:41 ]
apropos brzucha, moj mi sie nie podoba wcale i nie wiem czy go jeszcze wystawie kiedykowliek na widok publiczny.... :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

21 maja 2008, 11:15

Czesc dziewczyny

co do brzucha to moj jest okropny mam falde wielka jak opona z tira :ico_wstydzioch: ale niestety na widok publiczny bede musiala ja wystawic no bo jak sie bede opalac na plazy

dzisiaj jade do kolezanki na klachy a majeczka do narzeczonego bo ona ma chlopaka z lipca ciekawe czy sie sobie spodobaja

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

21 maja 2008, 12:58

iwona83, no proszę takie małe to same do siebie worzą a później ciężko będzie odgonić niechcianych adoratorów :ico_oczko:
Dzień jest już trzeci po prostu paskudny, pranie mi się zbiera, pieluch lada chwila zacznie brakować i będę musiała suszyć na strychu chyba bo się słoneczka nie doczekam.
A na Arturka już czeka nowa zupka z cukinią, ciekawe czy będzie mu smakować nowy smaczek :-D

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

21 maja 2008, 13:14

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

21 maja 2008, 13:43

Wszystkiego najlepszego dla Krzysia :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Mariola fotki są super, kochane masz dzidziołaki :-)

Pogoda we Wrocławiu dzisiaj okropna, pada deszcz i jest zimno. Byłyśmy na krótkim spacerku, bo musiałam iść po herbatki, które sobie zamówiłam.
Mam nadzieję, że jutro już będzie ładniej, mamy jechać do mojej koleżanki w odwiedziny.

Co do brzucha, to mój wygląda nie najgorzej, jest jeszcze lekko sflaczały, ale juz nie tak jak po porodzie, fitness coś jednak pomógł :-D

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

21 maja 2008, 14:32

Cześc.
Ja tylko na sekundę wpadam sie przywitac. Strasznie długo nie pisałam i nie wiem co sie u Was dzieje. Najpierw spróbuję doczytac a potem cos napiszę. Ale to juz nie dziś.
Buziaki dla Was i wszystkich naszych forumowych maluszkow :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

21 maja 2008, 16:05

Cześć dziewczyny...
Sto lat dla Krzysia :ico_brawa_01: duże już te nasze dzieciaczki...

Brzuch? cóż, mój jeszcze nie wrócił do siebie-znaczy mam jeszcze troszkę sflaczałej skórki, ale powoli znika, tylko, że w ciąży bardzo przytyłam i tłuszczyku mi się nazbierało więc mam "boczki" Ja też zawsze tak jak Renia dbałam o swój brzuch-musiał być obowiązkowo płaski i dbałam o to, żeby dobrze wyglądał.... teraz mu daleko do dawnej formy, a ja nie mam czasu, żeby o niego zadbać :ico_olaboga:

Gabriel śpi na naszym łóżku, pogoda ostatnio wstrętna i moje dziecko nie chce spać na dworze-z resztą zimno więc mu się nie dziwię... przyszedł dzisiaj nasz fotelik samochodowy, ale pewnie nosidło już nie przyjdzie, a jutro jakieś kolejne porąbane kościelne święto (jak ostatnie zielone świątki, co to w ogóle za nazwa?!) czuję się dyskryminowana w tym kraju-kościół u steru :ico_puknij:

może dzisiaj będę miała ciuszki dla Gabiego od tej koleżanki Kuby mamy, a jeśli nie dziś to też dopiero w piątek :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość