Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

11 mar 2009, 09:49

milutka204 pisze:licytuje to a jak nie to nowe kupie :)
fajna -ja niestety dostałam matę..i nezbyt jestem zadowolona bo jest taka mdła..dlatego pewne rzeczy wole sobie kupowac sama

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

11 mar 2009, 09:57

Marcia77 pisze:ajna -ja niestety dostałam matę..i nezbyt jestem zadowolona bo jest taka mdła..dlatego pewne rzeczy wole sobie kupowac sama
ja r4ówniez kupilam mate z drewexu i tez nie jestem z niej zadowolona bo kolor rozowy mdły i tylko takie grzechotki wisza;/ dlatego postanowilam nowa kupic kolorowsza i z melodia by dziecko samo sie sobą zajelo

no ja rozwiesilam i sciagnelam pranie wiecej do roboty dzis nie ma tzn pewnie by cos sie znalazlo ale jak len ze mnie :) a na dodatek jeszcze krwawie nosz kurde ide w sobote juz do tego ginka niech sprawdzi czy wszystko ok

[ Dodano: 2009-03-11, 08:58 ]
ja dostalam karuzelke i niejestem zniej zadowolona jednak z ficher price rzeczy są najlepsze

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

11 mar 2009, 10:05

plum z rana :-)

noo, my juz w toku dnia, Mały po kolejnym karmieniu usypia :-) także tylko wkładam co chwilkę smoczek, bo wypluwa a po chwili się go domaga :-D

milutka204 pisze:jednak z ficher price rzeczy są najlepsze
no, jak dla mnie też :-) karuzelkę dostaliśmy z Kubusiem Puchatkiem, ale tak piskliwa, że mały się jej bał, za to z fisher zaczął zasypiać :-) wśrod melodyjek są odgłosy natury i to go tak uspokaja, że chłopak zasypia zanim się melodyjka skonczy :-) ale nie nadużywam tego, jest "zarezerwowane" na wieczory, po kąpanku, kiedy mały je juz włączamy i on zaczyna odpływać, potem szybkie odbicie i do kołyski :-)
mata właśnie taka mi się marzy, ale u nas kosztuje około 55f, a to ciut dużo..

u nas noc elegancko, jak zwykle zresztą, także nic nie mówię, choć mały budził się 3 razy na jedzenie...

dziś na 13tą idziemy na to spotkanie matek z dziećmi, także już się doczekać nie moge :-D

a u Was, jakie plany?

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

11 mar 2009, 10:22

dziewczyny zapomnialm Wam powiedziec bo bylam tak zdenerwowana

wczoraj mąż znów poszedl do naszej parafii na osiedlu po te pozwolenie a jak nie to niech tu nam ochrzci i powiedzial ze koscielnego nie wezmiemy zwlaszcza ze teraz maz idzie na spedycje i tylko w niedziele bedzie .... i nauka za bank nie zrobimy i powiedzial ze nic mnasm narzucic nie moze....a on z proboszczem powiedzial ze dziecko moze byc ochrzczone w wieku 3 lat nawet wiec jak wroci z delegacjii to za rok pomyslimy i sluchajcie powiedzial zeby poszedl pogadac z nazeczona!!!!! nie zona!!!!!!!! moj maz mowi ze ile trzeba to zaplaci nawt 1000 zł a oni ze za darmo nam dadza ale ma byc koscielny i juz bo my nie dajemy przyklafdu dziecku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i powiedzial ze nie ochrzci :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: to juz 6 podejscie teraz moja mama idzie do niego a znajac moja mame to zrobi tam sajgon!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

mata właśnie taka mi się marzy, ale u nas kosztuje około 55f, a to ciut dużo.
to fak nawet na polska lotowke tyle samo wynosi!

a unas 2 dzien nie ma kupy caly czas daje esputicon to chociaz pierdzi bo tak sie trooszke prezy a tak by byly mega kolki


my juz tydzien bez spaceru i nie wyjdziemy poki katarek troche nie minie a sypie sniegiem u nas hoho

[ Dodano: 2009-03-11, 09:23 ]
a na dodatek utrzymuje sie u nas lojotok wrrrrr


a i pogubilam rachunki do zaplaty i nie wiem jak teraz oplacic swiatlo

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

11 mar 2009, 10:28

milutka204 pisze:my juz tydzien bez spaceru i nie wyjdziemy poki katarek troche nie minie
a mój ma katar i z nim chodzę :ico_sorki: lepiej mu się oddycha i śpi bardzo ładnie na dworze... a ja w tym czasie, jak wychodzę na spacer to otwieram okna u góry i wietrzę chatę całą :ico_sorki:
zresztą, gdzie nie czytałam to piszą, że katar bez gorączki i kaszlu dużego nie jest przeciwwskazaniem do spacerów :ico_sorki:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

11 mar 2009, 10:32

zresztą, gdzie nie czytałam to piszą, że katar bez gorączki i kaszlu dużego nie jest przeciwwskazaniem do spacerów :ico_sorki:
o to moze jutro pojdziemy bo dzis pogoda deszczowa zimowa i mokra

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

11 mar 2009, 10:47

ja próbowałam się zdrzemnąć, ale nie ma szans, bo synuś nie chce spać, teraz fika w leżaczku, jak w ogóle długo może dziecko siedzieć w leżaczku?

[ Dodano: 2009-03-11, 09:48 ]
też bym się przeszła na spacer, ale pogoda beznadziejna
obrałam zimniaki, wyjełam mięso na schabowe, ok 11 przyjedzie męża siostra, to trochę ogarnę chatę i umyję głowę

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

11 mar 2009, 10:50

donatka26 pisze:jak w ogóle długo może dziecko siedzieć w leżaczku?
nie wiem, ile może, ale powiem Ci, że Alek to ostatnio nie bardzo lubi leżaczek :ico_noniewiem: teściowa mi go rozbestwiła i jak tylko leżał sobie to go ciągle brała na ręce i teraz on właśnie nie bardzo chce... z tym że coraz bardziej jest zainteresowany pałąkiem z zabawkami i wczoraj popoludniu, jak mu założyłam to chyba z 5 minut patrzył sobie z zainteresowaniem, chociaż Krzysiek mowi, że to przez te moje gadanie taki był grzeczny :-D bo nawijałam do niego jak nakręcona :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

11 mar 2009, 10:50

milutka, ale Wam robi ksiądz problem, ja bym tam ostro z nim pogadałą, u nas na pewno by Ci ochrzcili dziecko :-)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

11 mar 2009, 10:51

moja rowniez siedzi w lezaczku lubi to :) ale bardziej sie bujac

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość