Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

30 maja 2009, 11:39

Magda33, - :ico_brawa_01: :ico_prezent: za 20 tydzień :ico_buziaczki_big:
Sabcia, - :ico_brawa_01: za 19 tydzień i śliczny okrąglutki brzusio :ico_brawa_01:
asika82, - udanej zabawy na weselu
bigottka, - cierpliwości dzidzia Ci wyngrodzi a może poprostu jest takiego łagodnego usposobienia - i nie chce mamie kopniaków sadzić :-)
isiawarszawa, - relaksujesz się kochana nad jeziorkiem :-)
madzulla, - dobrze że już lepiej się czujesz odpoczywj ile się da i będzie dobrze
Dzięki z pochwały brzusia - przytyłam 4 kilo aż jestem w szoku ta ciąża jest zupełnie inn niż ta z Nikolą :-)
Uciekam bo dziś są jakieś atrakcje na miescie z okazji dnia dziecka i lece niech mała się rozerwie pogoda do bani wieje i szaro na niebie ale mała już od rana pyta czy pójdziemy :-) Miłego wekendu życze brzuchatki moje kochane

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

30 maja 2009, 12:14

Dzieki dziewczyny, wyhtańcze i najem się za dwie :-D Już od rana mówię córci,ze potanczymy sobie dzisiaj :ico_haha_01: szkoda tylko,ze antoś nie idzie znami ale to jest na 18 sta a on o 19 juz kąpanie i spanie.

[ Dodano: 2009-05-30, 12:15 ]
edulita udanej zabawy dla Was obu na imprezie na mieście

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

30 maja 2009, 13:38

Widzę że u Was ładna pogoda skoro wybyłyście z domków.

edulita, miłej zabawy z Nikolą.

Właśnie pokłóciłam się z mężem i tak na dobre bo przeszkadza mu że siedzę w domu i niby nic nie robię więc już zdecydowałam od 4.06 wracam do pracy to może wtedy się przekona że nie miał racji i zobaczymy jak długo wytrzymam w pracy.

Co dzisiaj kobietki macie na obiad??
Ja się tak zastanawiałam nad mizerią z ogórków młode ziemniaczki i jakiś kotlecik a na deser lody z truskawkami albo truskawki w śmietanie ;-)

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

30 maja 2009, 16:10

A ja nic nie robie na obiad :-D bo mi się nie chce. Mam zupe ogórkową i ma starczyć!! Bo nie chce mi się gotować!!

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

30 maja 2009, 16:13

To masz fajnie a ja musiałam coś zrobić mąż dostał frytki bo chciał a ja sobie ugotowałam bo miałam ochotę ;-)

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

30 maja 2009, 16:22

a u mnie piotrusio grilla rozpala
mam takie pytanie, czy bolał was brzuszek w okolicy pępka? mnie dzis boli... ledwo sie ruszam, jak nacisne lekko to boli a juz nie daj boże kichnąć... nie wiem czy mam sie martwic czy jak? :-/ rozumiem ze podbrzusze by bolało bo sie macica rozciąga ale tak po lewej stronie pępka i sam pępek? hmm....

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

30 maja 2009, 16:42

brzuszek w okolicy pępka
mnie jak na razie nie bolał ale różnie bywa. Może reszta dziewczyn coś będą wiedziały. Isia kliknij na link pod moim suwaczkiem

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

31 maja 2009, 00:16

a gdzie wszystkich wywiało? nikogo przez cały wieczór?
no dobra, mnie tez nie było, łowilismy ryby... niektórzy uważają mnie za stukniętą bo lubie łowić ryby, i nawet na urodziny chciałam nową wędkę :-D
ale co tam... ośrodek fajny, rybek troche jest, tylko szkoda że jutro trzeba znow do wawy wracac... 5 godzin w aucie :ico_olaboga: jak ja to znow wytrzymam :ico_olaboga:
dobra ide spac bo dzis nie było popołudniowej drzemki i wrecz padam, do jutra...

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

31 maja 2009, 07:23

Witam z rana.
Kurcze coś mi teraz krew z nosa poleciała :-/ Dzisiaj wstałam z lekkim bólem podbrzusza i o dziwno boli mnie prawa strona koło pępka :ico_szoking: a dziwiłam się Isia jak może to boleć.
bo lubie łowić ryby
nie martw się nie tylko ty lubisz łowić ryby ja niestety nie mam z kim i gdzie mój mąż nie lubi. Mam kolegę który chętnie mnie zabierze ale wiecie jak to jest mąż już kategorycznie zabrania bo to kolega i my sami nad jeziorem :-/
Miłego dnia kobietki i pozdrawiam

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

31 maja 2009, 08:38

Witam porankiem niedzielnym :ico_ciezarowka:
Widze że bigottka, spać nie możesz :-D ja dzisiaj tez rano musiałam się obudzić bo mój K szedł do pracy!!
A później jade z nim na meczyk, chociaż leje to jest ciepło a ja lubie sobie posiedzieć na dworze, pod daszkiem i słuchać deszczu!!
niektórzy uważają mnie za stukniętą bo lubie łowić ryby, i nawet na urodziny chciałam nową wędkę
oj mój K byłby szczęsliwy jak ja bym lubiła łowić rybki, ale ja ewentulanie lubie jeść :-D
Ale dlaczego stuknięta, pasje to nie warjactwo.
bo to kolega i my sami nad jeziorem
no ja też bym nie póściła K nad wode z koleżanką :-D
Miłego dnia :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość