Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

08 sty 2010, 13:45

jagodka24, no śliczny brzuszek, jakoś wcześniej nie zobaczyłam, przepraszam :ico_wstydzioch:
tibby, :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

08 sty 2010, 15:56

wiecie w porównaniu z dziewczynami szczupłymi to pewno mam duży ale ja mała generalnei nie jestem więc co sie dziwic

a jesli chodzi o butle dla dzieci z problemami brzuszkowymi to tez polecam dr browna
genialne butelki dla dzieci ulewaczy i kolkowych
a ja z podgrzewacza korzystałam bo jagoda potem juz tylko butlowa była
ale w inny sposób
bez sensu jest jak dla mnie to że podgrzewacz dziala jak łądny garnek z wrzątkiem tak naprawde
bo nie masz tam żadej miarki bądz wskazówki ile sie grzeje wode żeby byla akurat do picia
musisz na oko i próbowac co chwile
takze ja wzielam sie na sposób i wlałam do butli potrzebną ilośc wody i zmniejszylam tem w podgrzewaczu i wsadzilam
chodzilo mi o to zebym miala zawsze w podgrzewaczu gotową wodę do jedzenia w odpowiedniej temp
i on sobie cały czas chodzil i dogrzewał
genialna sprawa

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

08 sty 2010, 19:55

jagodka24, my bardzo dużo jeździmy autem i nie wszędzie można dziecko cycem nakarmić mam podgrzewacz z końcówką do gniazda zapalniczki ale również w domu mogę go używać

pokazałam tą listę tylko po to żeby inne kobiety nie mające dzieci mogły się nią wesprzeć nikomu nic nie kazałam z niej kupować każdy wychowa dziecko tak jak uważa za słuszne... ja również wszystkiego nie kupiłam z niej ale bardzo mi pomogła znajdują się tam rzeczy które mogą się przydać

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

08 sty 2010, 22:07

hej!
tibby :ico_brawa_01:
riterka, widzisz....a u nas bebiko wzmogło kolki....nan też nie bardzo....no i poszedł w ruch bebilon...a potem na szczęście hipp
jagodka24, mówisz że na kolki browns? nie wpadłam na to przy Hani.....
madzia0609, no kochana....i dobrze, że lista była obszerna...każda coś z niej może wybrać :-D
wiadomo, że jakby każda z nas podała swoją, to inna pewnie 1/3by z miejsca wykreśliła
także wiesz, poczytałyśmy i jest ok
wcale nie powiedziane, że przy pakowaniu się do szpitala nie dodamy czegoś z tej listy

no ja uciekam na dziś, dobranoc

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

08 sty 2010, 22:44

madzia0609, ja rozumiem ze takie listy są po to żeby je zredagować do swoich potrzeb
nie należy ich traktować na serio
ja teraz tez chyba kupie taki z przejsciówką do zapalniczki

[ Dodano: 2010-01-08, 22:16 ]
aha i jeszcze jedno zapomnialam napisać
BŁAGAM!!!! nie stosujcie sie do tej idiotycznej rady pani położnej o tym dniu głodówki
pomyślcie na głupi chłopski rozum
jak byście nie byly w ciązy to taki dzien na samym mleku i wodzie by was zwalił z nóg a co dopiero teraz kiedy dzieciak wysysa to co mu potrzebne!!!!!!!
ja nie twierdze że nalezy jesc za dwoje ale dla dwojga
mądre smaczne i zdrowe rzeczy!!!!!!!! ale głodówka??????? pierwsze słysze żeby ktokolwiek kazał sie odchudzać cieżarnej
to jest chore

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

08 sty 2010, 23:44

jagodka24, :ico_haha_01:
no co....hahahha, widocznie dieta w ciąży jest bardzo wskazana....hahaha

aaaaaaa...ja już kolekcjonuję staniki do karmienia....a jak się nie przydadzą?

i cholerka gondoli jeszce nie mamy! :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

09 sty 2010, 00:06

dieta ok ale nie głodówka

[ Dodano: 2010-01-08, 23:10 ]
no wlasnie
a masz co upatrzone ?
my dzisiaj zakupilismy adaptery do fotelika maxi cosi ciekawe czy nam sie ten badziew przyda

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

09 sty 2010, 14:20

Dzień dobry...

Chociaż wcale nie taki dobry :ico_zly: Od rana jesteśmy odcięci od świata :ico_zly: Jakieś zawieje śnieżne i drogi nieprzejezdne :ico_olaboga:
A ja właśnie na dziś zaplanowałam sobie wycieczkę z mężem na ostatnie ważne zakupy... też muszę stanik sobie sprawić, podkłady i chcieliśmy dokupić komodę na ciuszki dla Jolki bo póki co wszystko mam w kartonach :ico_olaboga:

Jak ja nie lubię jak mi coś namiesza w planach :ico_placzek:
A sobota to jedyny dzień kiedy mam męża w domu (no i auto) i można by wszystko załatwić :ico_zly:

jagodka mnie też położna bardzo zdziwiła tą dietą ale powiem Ci że dzięki temu mleku jest naprawdę zapychająca... tzn przynajmniej dla mnie bo ogólnie mało jem i zastanawiam się skąd te 11 kg do przodu u mnie :ico_zly: Na początku ciąży miałam apetyt ale teraz już od 2 mieś. coś słąbo.
Czyżby aż tak bardzo zmienił się metabolizm?

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

09 sty 2010, 15:41

Qanchita, to 11 kilo masz z tego powodu ze jestes w ciąży!!!!
nieuniknione jest przybycie na wadze niestety
jedne tyją 11 inne 20 a inne 30
ważna jest też woda ktora niestety ale zatrzymuje sie w organizmie
nie ma dla mnie gorszej rady dla cięzarnej niż to żeby sie odchudzała
ja w ciagu dnia mam wachania w wadze ok 2 kilo
i nie dre szat z tego powodu bo to normalne
Qanchita,
za kilka mies będziesz znowu sie martwić o swoją wage a tym razem dajmy z tym spokój bo wydaje mi sie że kobieta nie ma w swoim życiu normalnego okresu żeby nie myślała o tym ile waży
zawsze za dużo

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

09 sty 2010, 16:30

jagodka24, zgadzam się z tobą w 100%! chociaż będąc w ciąży pozwólmy sobie zapomnieć o wadze. i tak liczy się dobro dziecka. naszym partnerom z pewnością nie przeszkadza nasze ciało i kochają je tak samo mocno, o ile nie bardziej, bo teraz nosimy w sobie przecież dziecko. :ico_sorki:
zacznijmy odchudzanki po porodzie, po tym całym szaleństwie hormonów w czasie połogu itp. :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Amazon [Bot] i 1 gość