Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

07 sty 2012, 22:41

Cześć :-)

izuś super,że z Przemkiem coraz lepiej :ico_sorki:
I widzę,że humor mu dopisuje, idzie ku dobremu :ico_brawa_01:
Nono, gratuluję z okazji planowanego ślubu :ico_brawa_01:

A o tych śliwkach Hippa to wiem i u nas przy Zu super się sprawdzały. Te parę lat temu to chyba tylko Hipp miał śliwki.
Ale u nas już postęp, wczoraj kupy nie było, za to dziś trzy marchewkowe i faktycznie plastyczne. Dziś była trzecia porcja marchewki z kaszką manną.

Macie rację co do pogody- do niczego w tym roku zima, powinien być mróz!
Wszyscy wkoło narzekają.

inia, elibell u nas też tak z tym karmieniem, że Zuzia też lgnie wtedy do Maćka, a ten sie odrywa i ogląda za nią. Ale mamy taką umowę z M., że on wtedy woła Zuzię, że niby coś mają robić i tak oto zostaję z Maciem sama w sypialni.

szkieletorek namiary na tą lekarkę mam z Temi, nr do rej. 14 6273884, 14 6219651, 603057095 i to jest Goldhammera 10.

Piszecie o krótkich drzemkach, u nas też z Maćka taki "szybkospacz"- taka ma ksywę w domu :ico_oczko:
I tak mamy ze 4 drzemki w dzień.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

08 sty 2012, 00:03

oj to i u mnie juz zaczyna sie jak z Elizą było, 20 maks 30 minutowe drzemki w dniu i to 2-3, no teraz przy katarku wiecej, że nawet udało mi sie dwa razy poćwiczyć MelB bo zaniedbałam sie strasznie z ćwiczeniami i waga po świętach 3 kilo w góre poszła a i półtorej tygodnia przed zakończeniem, przestałam robić brzuszki, bo choroby nie pozwalały na codzienne ćwieczenia i jak już do 3 przerwy w jednym tygodniu dossło to stwierdziłam, ze koniec, zrobie kiedyś od nowa ale jak juz schudnę troszkę - póki co znów odstawiłam całkowicie słodkości, nawet herbaty nie słodzę (tak jak było wiele lat) i staram sie jeść dużo warzyw, owoców, płatków owsianych, narazie szukam czegoś by pod karmienie piersia dostosować:)

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

08 sty 2012, 12:42

witam niedzielnie i z kawusią

Iza właśnie się obudziła po ekspresowej drzemce 30 minutowej :ico_olaboga: na noc nie daje Jej więcej kaszki bo to nie ma sensu Ona i tak co 3 godziny się budzi :ico_noniewiem:

nie wiem czy coś mnie nie rozkłada bo coś boli mnie z lewej strony gardło i tak jakby mnie ucho zaczęło pobolewać :ico_olaboga:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

08 sty 2012, 13:11

kwiatunio, no to oby to nie było chorowanie tylko chwilowy ból, nie zycze nikomu, u nas wszyscy corzy i to tak dobija strasznie.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

08 sty 2012, 13:40

Cześć!

kwiatunio, nie daj się chorobie :-)

Ja też po kawce i buszowaniu po allegro :ico_oczko: Przeglądam aukcje WOŚP.
Siedzimy z Maciem w domciu, M. pojechał po Zuzię do babci.
Szaro, buro i ponuro :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

08 sty 2012, 13:44

ja umyłam głowę, zjemy obiad i coś koło 14 na spacer rodzinnie idziemy a później może do kumpla na kawkę skoczymy z dzieciakami :ico_sorki:
nie daj się chorobie
nie dam się :ico_sorki:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

08 sty 2012, 13:47

Witam;)

U nas Oliwka też dalej z katarem jutro do lekarza idę żeby ją osłuchał czy wszystko tam w porządku bo ten katar już tydzień trwa. Ja się już od niej zaprawiłam i pełnym nosem też chodzę;/

kwaitunio współczuję Ci tych nocek. Ciekawe od czego to zależy że jedno dziecko potrafi przespać całą noc czy to na kaszce czy mleku modyfikoanym a nawet po cycu a drugie nie. Oliwka niekiedy na cycyu potrafi spać całą noc, a na modyfikowanym jak iedyś dostała to też długo nie pospała... :ico_noniewiem:
Ostatnio był u mnie chrzestny z rodzinką i oni mają małego co ma 2 latka już prawie i dalej na jedzenie wstaje 2 razy w nocy :ico_olaboga:
Życzę żeby się jak najszybciej unormowało u Was.

Wczoraj Oliwka dała popalić, poszła mi spać o 21. Obudziła się o 22 bo coś ją brzusio męczył, poszła spać po kupie i wstała o 1 i do 2,30 wariowała.... Ale włożyłam ją do łóżeczka i kwękała marudziła ale stwierdziłam że się nie ugnę i ma zasnąć sama nie przy cycu... no i wreszcie po 3 zasnęła :ico_sorki:
Ale dzisiaj już nie chce płacze marudzi spać nie pójdzie... Uspałam, pospała 30 min i znów mi marudzi, zmęczona jak nie wiem a nie śpi.... ahhh

Idę po jakąś kawkę... :-)

Ma któraś z Was nr do Sandrusi żeby się dowiedzieć co tam u niej??

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

08 sty 2012, 13:49

Ma któraś z Was nr do Sandrusi żeby się dowiedzieć co tam u niej??
ja niestety nie mam :ico_sorki:

ja głowę umyłam, zjemy obiadek i na spacerek pójdziemy no chyba że zacznie padać :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

08 sty 2012, 17:38

hej dziewczyny

ja siedze dziś z 4 dzieci w domu :ico_haha_01: znajomi jechali dziś do Przemka i podrzucili mi bliźnięta swoje :-D narazie daje rade :ico_haha_01: bilans taki ze Maja ciagneła Sare za włosy bo pokłóciły sie o wózek :ico_olaboga: no ale juz pogodzone :ico_sorki:

[ Dodano: 08-01-2012, 16:45 ]
nie wiem czy coś mnie nie rozkłada bo coś boli mnie z lewej strony gardło i tak jakby mnie ucho zaczęło pobolewać :ico_olaboga:
:ico_olaboga: oby nic cie nie złapało :ico_sorki:
Ostatnio był u mnie chrzestny z rodzinką i oni mają małego co ma 2 latka już prawie i dalej na jedzenie wstaje 2 razy w nocy :ico_olaboga:
moich znajomych córka wola mleko w nocy a ma juz 3 lata i 2 miesiace :ico_puknij:
moja Maja tez by pewnie piła gbybym jej pozwoliła :ico_puknij: no ale lekrka nam powiedziała ze dziecko 8 miesieczne karmione sztucznie nie powinno w nocy jeść :ico_noniewiem: tzn powinno miec dłuzsza przerwe w jedzeniu np 22.00-6.00 :ico_sorki: bo żoładek musi odpocząć i przyzwyczaic sie do nocnej przerwy
i kazała wode dawać do skutku
i wstawałam tak trzy noce co 15 minut :ico_olaboga: chodziłam jak zombi ale oduczyłam :ico_sorki:

[ Dodano: 08-01-2012, 16:52 ]
a teraz sie ciesze bo przynajmniej do niej wstawać nie musze :ico_oczko: jeszcze 5 miesiecy i młodego tez naucze :ico_oczko: przynajmniej mam taki plan hehehe :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:


a wiecie co, siedze w domu i mam w kieszeni 5zł :ico_haha_01: na naszym osiedlu zepsuł sie bankomat i nie chce mi sie isc na miasto :ico_haha_01: bo daleko :ico_haha_01: na szczescie w większosci sklepów kartą moge płacić :ico_sorki: ale jutro juz musze isc :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

08 sty 2012, 18:14

Cześć dziewczyny. My sziedzimy w domciu dzisiaj bo pogoda nie sprzyja spacerom bo leje ech... chyba wolałabym zime i snieg.....
Dzisiaj super się wyspałam bo Majcia przespała cała noc i spała do 6.22 :ico_brawa_01: zjadła i poszła dalej spac i spała do 10 :ico_szoking: jak dla mnie rewelcja. A no i ugotowałam jej dzisiaj zupke z ziemniaczka i marchewki i masełka i myslałam, ze bedzie na dwa dni a tu tak się darła, że musiałam jej podac wszystko.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość