miska
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 27 lut 2012, 17:15

28 lut 2012, 20:14

Hej no ja swoje dzis tez odebralam, ale ja robilam combsa bo mam ujemna grupe krwi no ale tez mam oki nie ma zadnych przeciwcial :)
kupilam sobie wapno i troszke popije moze i maly sie napije

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

28 lut 2012, 20:18

Marta26, ale mi smaka na to zrobilas :)

na wizycie ok - ostatnio zgubili moj wynik na czystosc pochwy a teraz nie bylo moich wynikow krwi bo im sie skrzep zrobil i znowu do powtorki no zesz :ico_zly: :ico_zly:

miska
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 27 lut 2012, 17:15

28 lut 2012, 20:32

hehe ja mam teraz wizyte na 20 marca
a to dobrze ze wszytko dobrze u cien\bie no ale z tymi wynikami to nie zly porzadak maja :ico_olaboga: :ico_olaboga:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

28 lut 2012, 20:50

Gosia, nie wiem jak często odbywają sie w Siedlcach te spotkania. Mnie na tym nie będzie, bo ja uczęszczam na takie w Lublinie :ico_oczko: A dlaczego uważasz, że to za wcześnie? I tak na początek mogłabyś potrenować z lalką no i przymierzyć się do którejś chusty :ico_oczko: A poza tym zorientowałabyś się kto z miejscowych mam nosi i wiedziałabyś później do kogo się zwrócić o radę :ico_oczko: No ale jak tam uważasz - jak Ci nie pasuje ten termin, to pewnie za jakiś czas będzie inny, a jak nie, to w Wa-wie takie warszaty są na bierząco :ico_oczko:
Ja te spotkania lubię nie tylko ze względu na chustowanie. Tematów dziecięcych nigdy dość - wymieniamy się opiniami o lokalnych lekarzach, przedszkolach, klubach dla dzieciaków, organizujemy spotkania wymiankowe ciuszków po dzieciach, można też wymienić się chustami żeby popróbować jak w której się nosi :-) I to wszytsko przy kawusi i ciasteczkach, a dzieciaki się bawią :-)

Marta, fajnie że wyniki są dobre! :-) Anula, Twoje też będą dobre! :-)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

28 lut 2012, 21:52

hej :-)
ale mi się chciało marchewkki hohoho :ico_szoking: dobrze ze była właśnie ją pochłaniam :ico_wstydzioch:
coś mnie głowa pobolewa dzisiaj :ico_placzek: ale to chyba dlatego ze do 15 nic nie zjadłam :ico_puknij:

Madleine to co to za laboratorium co wyniki gubią ehhhh :ico_zly:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

28 lut 2012, 21:58

co to za laboratorium co wyniki gubią ehhhh
:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
A dlaczego uważasz, że to za wcześnie?
bo psychicznie jeszcze nie jestem gotowa :ico_haha_01:

Ja rano jadę na badanie krwi i mikroskopowe pobranie czegoś tam.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

28 lut 2012, 22:25

Witam:)

Ale się napisałyście. A ja cały dzień bez neta byłam i teraz musiałam nadrobić :ico_haha_01:

Ale mi dobrze na tym L4...cały dzień odpoczywam. Na dworze pada deszcz więc pogoda w sam raz na leniuchowanie.

Marta ale mi smaka na te pączki zrobiłaś....ale ja muszę się pilnować bo luty był u nas obfity imieninowo- urodzinowo więc się najadłam słodyczy i nie tylko :ico_puknij:

Nie pamiętam czy już Wam pisałam, że kupiłyśmy prezent dla niani:) Takie serducho z czerwonego kamienia w srebrze i do tego łańcuszek żeby miała komplecik:)
Wydaje mi się, że w cioci guści :ico_oczko: Jak się uda to wkleję Wam foto:)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

28 lut 2012, 22:35

Takie serducho z czerwonego kamienia w srebrze i do tego łańcuszek żeby miała komplecik:)
super prezent :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

28 lut 2012, 22:35

Qanchita, koniecznie pochwal się cudeńkiem :-) brzmi bardzo gustownie :-) a ja zjadłam już 3 marchewki i nadal mam ochotę :ico_szoking:

Gosia a Wy dzisiaj zakupiliscie ten samochód czy jutro bo się pogubiłam :ico_olaboga:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

28 lut 2012, 22:49

Gosia a Wy dzisiaj zakupiliscie ten samochód czy jutro bo się pogubiłam :ico_olaboga:
kupiliśmy stoi już na podwórku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jestem bardzo zadowolona bo jest bardzo przestronny wygodnie się też z tyłu siedzi ma spory bagażnik :ico_brawa_01: a ogólnie to nie duży samochód :ico_haha_01:

[ Dodano: 28-02-2012, 21:52 ]
o taki mam samochód ten kolor i ten model tylko że to nie mój bo zdjęcia swojego nie cyknęłam :ico_wstydzioch:

Obrazek

Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Donterib i 1 gość