Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

08 sty 2008, 00:17

matikasia pisze:Maggie super fotka z misiem;)

dziekuję :ico_oczko:
matikasia pisze:Znów moja ósemka nie daje mi żyć i ogólnie jakoś dół bez męża. Ani chwili spokoju, żeby się z tym bólem położyć

ja już się prawie wszystkich ósemek musiałam pozbyć bo własnie żyć mi nie dawały.... :ico_noniewiem:
mówią na nie zęby mądrości, ale dla mnie to zęby głupoty :ico_zly:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

08 sty 2008, 08:35

Meggie ,no znowu nie zrozumiałam ,jezeli chodzi o spanie Antosia:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Ale zdjęcie superaśne z tym misiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Margot ,jezeli chcesz możesz kupic ten Desopet ,zaszkodzic nie zaszkodzi,tylko jak pisałam wczesniej bardzo piecze w buzi.Mój Bartosz strasznie płakał jak mu tym smarowałam :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Ale to leczenie troszkę trwa ,mój Bartosz te babelki miał tez długo.Po prostu trzeba być cierpliwym ,najważniejsze ,że temperatura spadła ,no i dalej smarowac nystatyną :-) :-) Powodzenia :-) :-)
Kasiu ja też ''słomiana wdowa''cały czas od poniedziałku do piątku,soboty.Mnie tez nie jest łatwo ,sama z dziecmi,więc wiem coczujesz.Ale dasz rade :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A ja zasmarkana ,zachrypnieta ,kaszląca :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

08 sty 2008, 09:11

To prawda zęby mądrości, to zęby głupoty. na dodatek nie chcą ich za bardzo usuwać bo niby maja się przydać, ale zależy jak komu rosną. Mi np nie pozwalają normalnie funkcjonować. Nie zapeszam bo na razie nie boli:)

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

08 sty 2008, 09:46

Witam z raneczka :-D
U nas sniegu brak,Gabula w tym roku chyba sniegu nie zobaczy :ico_noniewiem:
Moja mama tez sobie musi 8 usunąć,ale strasznie sie boi.Smiejemy sie,ze dentysta juz ja tak goni,ze jakby sie odwrocila to by mu przywalila,hehe :ico_oczko:
Pare dni temu wazyłam Gabi 14 kg wazy moja krolewna :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

08 sty 2008, 09:55

czesc laseczki
walsnie przed chwila sie usmialam jak nie wiem co
posadzilam Oskarka jak zawsze z rana na nocniku, po jakims czasie wstal sobie sam odwrocil sie do nocnika , zajrzal do niego, pokazal paluszkiem ze sa siuski i podciagnal sobie spodenki od pizamki na pupe po czym zaczal bic brawo... :-D no wiecie jak sie usmialam, a jaki byl dumny a ja przy tym tez...

moze w koncu lapie powoli ze w nocniku musi zostawic jakas "pamieatke" :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-01-08, 08:57 ]
ja musze 8-ki wyrwac bo mam za malo miejsca w szczesce i mi sie inne zeby przez to zaczyaja krzywic.. a nie chce miec zgryzuy jak frankenstein....
do tego przy 8-kach wciaz mi sie robi zapalenie dziasla bo nie maja juz miejsca gdzie dalej sie wybijac i dentystka powiedziala mi ze przez takie cos moge kiedys szczekoscisku dostac wiec powinnam je usunac dla wlasnego dobra...
i tak sie zbieram i zebrac sie nie moge...
ale w lutym pojde chyba juz
i moze juz w tym roku bede miala aparacik na gornych zebach :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

08 sty 2008, 10:25

Natashka, model z Oskarka :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

08 sty 2008, 12:15

kasiekk wspoczuje ci strasznie masz teraz niezle utrapienie z ta lamblia slyszlam cos o tym ale nie wiem dokladnie co to za holerstwo i skad sie bierze :ico_wstydzioch:
maggie jesli chodzi o zasypianie Antosia to sprobuj moze polozyc sie z nim do luzka na pewno bedzie sie buntowal ale waro sprobowac bo szkoda twoich rak :ico_olaboga: ja tez kiedys spacerowalam z Dawidem na rekach az wreszcie mialam dosc i kladlam sie z nim probowalam czytac bajki(oczywiscie nie sluchal ale chodzilo o wprowadzenie sennego nastroju :-) )pierwszy wieczor byl ciezki bo z placzem drugiego juz bylo szybciej i lepiej a trzeciego juz zasnal narmalnie :-) sprobuj moze to zadziala :-)
Natashka, ja mam ten sam problem z zabkami "madrosci" i zaczelam nosic aparat taki na noc bo mi sie jedynka wypchala tez musze pomyslec o usunieciu :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-01-08, 11:16 ]
ale nasze dzieci robia juz postepy brawa dla wszystkich :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: szczegolnie dla ciebie matikasia za opanowanie nocnika i dla malego zucha :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

08 sty 2008, 14:08

mój zuch jak są dzieci to nie ma czasu na potrzeby fizjologiczne i trzyma się nogami i rękami czego się da by do kibelka nie iść więc dziś ma pampka a gatki się suszą wszystkie:)

popołudniu znów będzie piątka przedszkolaków to znów go w pampersie zostawię bo nie dam sama rady z tym wszystkim, ale wczoraj przy nich nauczył się mówić DOM i KLEJ a jak sie pytam ile masz lat to pokazuje 2 paluszki i mów DA;)

U nas po śniegu już tylko wspomnienie.Dobrze, że sanek na 1 popołudnie nie kupiłam. Nie wiem czy doczekamy się zimy w tym roku. Może jak do mamy pojedziemy to mały zobaczy śnieg i sanki:)

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

08 sty 2008, 14:18

u mnie Magda za pozno juz na taki aparat tylko na noc, niestety i bede musiala blachy nosic :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: , no ale licze ze wyrownaja mi sie zabki

moje dziecko sobie spi, juz godzinke, ostatnio zawsze zasypia o 12 czyzby w koncu sie uregulowal :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

08 sty 2008, 14:46

mój też śpi, a ja sobie leżę i odpoczywam przed dzieciaczkami dziś;)

zadzwnoiłam do gminy gdzie może będę mieszkać do wakacji zapytać o możliwość otworzenia przeedszkola i właśnie maja w planach kilka małych oddziałów otworzyć.musze się tylko osobiście fatygować do wójta;)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość