Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

20 mar 2007, 12:42

jak o chorobach to

Ole znow kaszle :ico_chory:
ale jej to chyba nie przeszkadza
zachowyje sie normalnie

Felicity wy kapiecie na podlodze ? jak wam wytrzymuje kregoslup?

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

20 mar 2007, 12:48

Liv - musze sie poskarzyc,ze nie dostalam zdjec twojej Kylie :ico_oczko:

mosob, tak kapalismy ja na podlodze - bo tak latwiej nam - tzn.mezowi :-D ale od jakiegos tygodnia kapiemy ole w lazience - mala wanienka w duzej (niestety teraz to dopiero kregoslup boli) - bo ilez mozna dzwigac wanne wody - tym bardziej,ze mala chce jej coraz wiecej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

20 mar 2007, 12:51

A ja już wróciłam. Miałam szczęście, bo akurat tata przejeżdżał koło mojego domu i mnie podrzucieł do UP i z powrotem :-D . Z mężem minęliśmy się tylko w drzwiach i znów jestem sama :ico_placzek: . Znaczy się z Hubciem, który właśnie smierdzące kupsko walnął i muszę go p;rzebrać.... więc wybaczcie....zaraz wracam :-)

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

20 mar 2007, 12:51

dzie ń do bry ;-)


my nosidełko mamy takie z mothercare - i na pocz. myśleliśmy, że kasa w błoto bo twarzą do mnie nie chciała, a teraz moja słodka Lila zapomina o spaniu, jedzeniu, siusianiu jak jest w nosidełku np. na zakupach czy spacerze :-D super...

Akna - buźki dla Tomusia w zakatarzony nosiś :588:

Asia pojechała do Łodzi do świąt już czy czegoś nie skapowałam??

Fajne te cudeńka do kąpieli - jak dla mnie za drogie :578: tzn. szkoda mi kasy...

Ja już po kawusi, jutro kontrolnie ortopedę mamy i tak dni leca jak cholera... Dziś pogoda potworna, taka nieprzyjemna ale ja mam ochotę na porządki - no i zaraz zacznę, :ico_duzepranko: :ico_prasowanko: :ico_pranko: :ico_odkurzanie: a co tam :-D

Sosenko- mam nadzieję, ze tylko z fryzury muma :ico_oczko: bo średnio mi się podoba, choć to ona jest gwiazdą nie ja, jakaś tam ze wsi Fiona :-D

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

20 mar 2007, 12:55

Mosob, nie ma tam u Ciebie w okolicy jakiegoś domu na sprzedaż?

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

20 mar 2007, 13:11

Juz jestem, ale zaraz zmykam przygotować pyszny obiadek :-D Alez mam dzisiaj powera :ico_szoking: Jeszcze może coś upiekę jak dalej będzie mi się tak chciało :-D

Maritko, Asia dzisiaj wrca. Pojechała tylko odwiedzić rodziców, no i żeby Wiki świerzym leśnym powietrzem pooddychała. Co do ortopedy, to my mieliśmy mieć dzisiaj kontrolę, ale musieliśmy przełożyć, ze wzgldu na tę ospę Hubcia. Następny termin niestety dopiero za m-c :ico_olaboga:

Buziaki, przygotuję obiadek i wracam ofkors :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

20 mar 2007, 13:35

no i już po spanku,ide grzac zupkę dla Smerfusia :ico_obiadek:

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

20 mar 2007, 13:48

Widzę że dzisiaj kobietki za sprzątanie się wzięły - a mi się dzisiaj nic nie chce :ico_oczko:
A co do nosidełka to mi się przydałoby raczej sporadycznie więc nie kupuję - zresztą mój krzywy kręgosłup chyba długo by nie wytrzymał :ico_noniewiem:
Marittko dziękujemy za buziaczki :648:
Ooo i mój już się obudził ...idę ale wrócę :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

20 mar 2007, 14:05

My po zupce.Ale jakoś dziś z żalami została zjedzona.Sama nie wiem o co mu chodziło?
Teraz wyżywa się na gryzaczku :-D i słucha Muzyki Bobasa.

Acha, my mamy nosidełko firmy Wo Mar.

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

20 mar 2007, 14:06

Hehehe, ale dzisiaj wszystkie obiecują, że wrócą :-D Ze mną włącznie :-D

Obiad przygotowałam, tylko czekam na znak męża kiedy wróci i wstawiam do piekarnika :-D Więc mam już tylko czas na forum (i naukę testów :ico_puknij: ).

Hubcio właśnie zasnął w pozycji pół bocznej, pół brzusznej :-D

Anetko, ja czekam na ten obiecany przepis. Ty zawsze takie samowitości przygotowujesz jakie ja bardzo lubię :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A gdzie jest Gosia, Kasiulka????? Aaaaaaaa? A Anetka????? Obraziły się na nas czy co??????? :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość