Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

02 kwie 2009, 08:40

izuś_85, mi tez sie wydaje ze Artur wróci. Jego ojciec w pierwszej chwili go nie rozpoznał, a później może powiedział, ze to on, żeby na wszelki wypadek go kryć przed medykiem. Czytałam streszczenia na przyszłe odcinki, ze na pogrzebie ktos podchodzi do Kingi i ją całuje. Więc może Artur? Strzelili do niego i porzucili gdzies w rowie, ale może przeżył?

[ Dodano: 2009-04-02, 08:42 ]
betina, trzymamy kciuki za synusia.

Kto jako nastepny ma USG?

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

02 kwie 2009, 08:46

Tweety123, hej

mi sie też czasem sni ze karmie piersią, zawsze śni mi sie chłopiec, koleżance śnił sie chłopiec całą ciążę, nie chciała wiedzieć z usg, a miała przeczucie ze chłopak, kupiła niebieski wózek a przy porodzie- szczęka jej opadła zamiast Filipka wyskoczyła Tatianka

dziewczynki są takie słodkie, i wogóle
ale mi sie znów przestawiło na chłopca, Przemkowi to jest obojętne -śnił mu sie chłopczyk, chciałby z nim w piłke grać itp a z drugiej strony dziewczynka widzi w ojcu idola, tata jest kimś silnym i zabawnym

jeszcze mi sie nie zdarzyło biec do łóżeczka, ale pewnie moze mi odwalić :-D :-D :-D

[ Dodano: 2009-04-02, 08:47 ]
olala, dla mnie ta fabuła robi sie strasznie zakręcona jak w brazylijskiej telenoweli

ech, ja bede miała usg jakoś w przyszłym tygodniu

[ Dodano: 2009-04-02, 08:51 ]
ps, oczywiscie codziennie głosuje na Twoją biedroneczke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tylko nie czuje potrzeby o tym pisać na forum, bo to dla mnie takie oczywiste

ech, dziewczyny gdzie sie ukrywacie?
Sierpniówka, Tagar, Marqiutka, Megi, Monia, Rybcia wchodzić tu na ploteczki z nami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

02 kwie 2009, 08:52

izuś_85, dla mnie tez pokrecony ten film sie robi. Ale to dlatego, ze krecą go juz kilka lat a cos wymyśleć trzeba. Ja go oglądam, bo mnie wciągnął jak byłam z Asią w ciązy. To była zima, ja sama w domu i z nudów o tej 14 wlączałam TV i nic innego nie było wiec ogladalam. A teraz to Asie usypiam o tej godzinie wiec tez wlączam TV. Chociaz teraz jak taka super pogoda to raczej bedziemy wiecej na dworze niz w domu wiec bede czytac strzeszczenia w necie.

[ Dodano: 2009-04-02, 08:53 ]
ładna pogoda = mniej czasu na forum.

[ Dodano: 2009-04-02, 08:56 ]
co do dziewczynek, moja Asia uwielbia grać z tatą w piłke, bawić sie samochodami, jeździ z tatą na wykopki (tatuś uwielbia poszukiwać skarby ukryte w ziemi), biegają razem wokół jeziora itd wiec wszystko zależy jak sie dziewczynke wychowa. Asia jest bardzo sprawna fizycznie a i zainteresowania swoje widze ze tatus tez juz w niej zaszczepił.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

02 kwie 2009, 09:03

hehe Przemek też czasem coś wykopuje z ziemii, jeżdzą z kolegą z wykrywaczem metali i znoszą jakieś zardzewiałe paskudztwa...

mi tak naprawde jest wszystko jedno, raz dziewczynka raz chłopczyk mi sie marzy, ale dochodze do wniosku ze chciałabym juz poprostu wiedziec kto w brzuszku siedzi, wtedy czułabym sie swojsko mówiąc do brzusia

a wogóle myslałyścia nad imionami? ja mam mnóstwo typów dla dziewczynek, ale dla chłopców jakoś skąpo... pomóżcie coś wymyslic

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

02 kwie 2009, 09:10

izuś_85, mój tez ma wykrywacz i powiedzial, ze Asi tez kupi jakis mały wykrywacz. Ona ma wielką frajde jak może w ziemi pokopac a przy okazji cos znajdzie.

Ja nad imionami myśle. W pierwszej ciązy wiecej imion mi sie podobało,a teraz jak przeglądałam listy w internecie to tak średnio. Ja nie jestem zwolenniczką jakis wymyślnych imion, które teraz chwilowo są na topie za 20 lat dziecko moze sie go wstydzic. W przedszkolu u Asi są np. Kajetan, Eryk, Nikodem, Antoś, Iga - żadne z tych nie w moim typie.
Ja o chłopcu to myslałam teraz ze może Adaś, Maciuś albo Wojtuś, poprzednio bardzo mi sie podobało Karolek.
A dziewczynka to Magdusia, Małgosia (Asia ma tak na drugie), Luiza, Emilka, Hania, Natalia albo Wiktoria. Ale mój M jeszcze nie zna moich typów wiec nie wiem na czym stanie.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

02 kwie 2009, 09:17

hmmm, niektóre fajne, bede musiała przeszukać kalendarz

a teraz lece bo Betinka już tuż tuz :-D :-D

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

02 kwie 2009, 09:30

a ja dzisiaj do galerii podjadę, a przy okazji pokażę co udało mi się w ciucholandzie kupić, dokładnie taką samą jak znalazłam w necie
niebieska kurteczka:
http://forum.dziecko-info.com/showthread.php?p=1877117

monia82
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 17 lut 2009, 14:39

02 kwie 2009, 09:31

Witam z rana! Stawiam :ico_kawa:
O, to już plotkujecie o serialach? he he Ja wczoraj oglądałam u mamy, bo u mnie coś polsat nie odbiera i mam zaległości. Ale wczoraj w zajawkach do następnego odcinka ktoś tam po mieście powłóczył nogami, więc to chyba Artur. Byłoby bez sensu gdyby najbarwniejsza postać zniknęła. Chociaż Bartek już poożył na nim +

izuś dziewczynki są takie tatusiowe, ja tam jestem szczęśliwa bo znając charakter mojego M i słuchając opowieści teściów wiem, że z dziewczynką będzie mi lżej :-D

A tak z innej beczki, wczoraj byłam u kardiologa na wizycie z usg. Wkurzyłam się trochę bo najpierw stary dziad się przede mną wcisnął, a potem jak czekałam pod gabinetem kardiologa dziecięcego na usg (moja lekarka zawsze mnie wprowadza tam bez kolejki) nasłuchałam się głupich komentarzy. Mniejsza z tym. Na badaniu mówili coś że niewyraźnie widać bo ciąża, jakiś mały przeciek, szmery bla bla bla-norma w tym stanie. Ale pogadałam z lekarzem który mi robił usg, zna się lepiej na tych wadach niż moja lekarka. Pytałam go jak to jest z tymi moimi wadami i dziedziczeniem. Nikt ze mną wcześniej o tym nie rozmawiał a pytałam czy mogę bez przeszkód zajść w ciążę, mówili że tak ale o dziedziczeniu nic nie wspomnieli no a ja nie pytałam. No i dowiedziałam się niefajnej rzeczy, w moim przypadku (w ogóle matek z takimi wadami) ryzyko wystąpienia wady u dziecka jest znacznie większe niż u reszty. Nie znaczy to oczywiście że moje dziecko też będzie miało, ale ryzyko jest. Mój gin mówił że serduszko wygląda w porządku, ale on powiedział, że ŻADEN ginekolog nawet na najlepszym sprzęcie nie dopatrzy się koarktacji aorty bo się na tym nie zna! Musi to zrobić kardiolog a takie badania usg robią najbliżej w Szczecinie. Dał mi nazwisko lekarza i szpital w którym przyjmuje. Tylko mój gin musiałby dać mi tam skierowanie. I nie wiadomo ile się czeka bo to badanie robi się między 22 a 25 tyg. Teraz się zastanawiam czy to ma sens. I tak teraz nic nie zrobią. Tylko tyle że będę wiedziała i się denerwowała do porodu :ico_placzek:
Co byście zrobiły na moim miejscu?

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

02 kwie 2009, 09:58

no nieeee ile wy piszecie, normalnie eseje :)
pojadłam, teraz chwilka przed TV
bo zaraz musze tak posprzątać dla oka , wszystko pod kanape zamiote :ico_oczko: , wieczorem SR :ico_brawa_01:
a o 22 jade na lotnisko po siostre :-)
sprzątam dla niej bo ten podciep to sprawdzam mi każdy kąt i donosi mojej mamie jak mam w domu :ico_szoking:
no paranoja prawda :ico_olaboga:
tylko na 10dni wpada wiec dam rade

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

02 kwie 2009, 10:05

Witam :-)
Ja juz Was nie czytam :ico_nienie:

Beata_Tychy na taka pogode chce Ci sie sprzatac :ico_haha_02:

A co do serialu, to ja ogladam ale tylko na animal planet :-D co wieczor jest " ulica lemurow", to jest normalnie jak telenowela wenezuelska :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość