Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

11 mar 2009, 10:51

nam kazała lekarka ze 2-3 dni zaprzestać spacerków, ale mój jeszze maleńki, może dlatego - powiedziała że u takiego maluszka to moment jak sie rzucić może na oskrzela więc żeby ze 2 dni sie wstrzymać przy takiej pogodzie jak u nas - zimno, szaro, buro...

milutka to cyrki jakieś normalnie...wierzyć mi sie nie chce :ico_szoking:

ananke napisz jak po spotkaniu z grupą i jak nowe koleżanki :-)

co do maty to mam po oli mate tiny love i jest super, grają melodyjki z muzyką poważną, bardzo kolorowa, co chwila coś szeleści, piszczy, zabawki można wymieniać, dokupowac nowe.

ja od rana w ruchu - wstawiłam pranie, odkurzyłam i teraz śniadanko wcinam. najwięcej czasu mi zajmuje rano ogarnięcie chałupki - poodkładanie na miejsce wszystkiego co wieczorem sie na chwile gdzies położyło nie na miejscu, oczywiście najwięcej ola rozkłada :-)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

11 mar 2009, 10:51

ananke pisze: chociaż Krzysiek mowi, że to przez te moje gadanie taki był grzeczny :-D bo nawijałam do niego jak nakręcona :-D

:ico_haha_01: :ico_haha_01:

mój posiedzi w sumie ok 15 min i mu się nudzi

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

11 mar 2009, 10:51

ok 11 przyjedzie męża siostra,
ale Wam fajnie... macie ciągle kogos bliskiego obok :ico_sorki: ja to dni odliczam do odwiedzin :ico_olaboga: :ico_sorki: no i według mojego "licznika" to za tydzień w czwartek przylatuje na tydzień bratowa moja ukochana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i juz popiskuję z raości na ten fakt :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_01: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

11 mar 2009, 10:52

donatka26 pisze:milutka, ale Wam robi ksiądz problem, ja bym tam ostro z nim pogadałą, u nas na pewno by Ci ochrzcili dziecko :-)
wiem jestem wsciekla jeden klosciol chce mi ochrzcic bo zna sie dobrze z moja mamą proboszcz ale musze miec pozwolenie ze swojej parafii ktorego nie chce mi wydac:(

[ Dodano: 2009-03-11, 09:54 ]
Beatris60, pokaz tą mate na allegro jak mozesz?

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

11 mar 2009, 10:54

Beatris60 pisze:ja od rana w ruchu -
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to tak, jak ja :-) teraz mi paznokcie schną :-D

Beatris60 pisze:ananke napisz jak po spotkaniu z grupą i jak nowe koleżanki :-)
noo, jasne, że się pochwalę :-D juz się też doczekać nie mogę :-D

Beatris60 pisze:żeby ze 2 dni sie wstrzymać przy takiej pogodzie jak u nas - zimno, szaro, buro...
noo, u mnie wiosennie, 12stopni wczoraj było, piękne słonko i leciuteńki wiaterek, także mały to drzemał w ogrodzie jeszcze 2 godz po tym, jak wróciłam ze spacerku :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-03-11, 09:55 ]
milutka204 pisze:ale musze miec pozwolenie ze swojej parafii ktorego nie chce mi wydac:(
to się zameldujcie czasowo u mamy i będzie jedna parafia...

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

11 mar 2009, 10:56

ananke pisze:to się zameldujcie czasowo u mamy i będzie jedna parafia...
a nam powiedzial w innym kosciele bo mąz tu nie jest zameldowany.... tylko gdzie indziej i poszedl tam to powiedzial ze parafia jest tam gdzie sie mieszka a nie gdzie sie jest zameldowanym ;| oj cyrki z tymi ksiezmi nawet złotówki im nie dam!!!!! no i jak czlowiek sie nie zraza do kosciola

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

11 mar 2009, 11:00

milutka204 pisze:parafia jest tam gdzie sie mieszka a nie gdzie sie jest zameldowanym ;
przestań, a skąd będzie wiedział.... mi się wierzyć w to nie chce... dzwoniłam wczoraj do kolegi, który w Lublinie mieszka i żyją bez żadnego ślubu i poszli jako para i mają ochrzczone dziecko...

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

11 mar 2009, 11:04

ananke pisze:przestań, a skąd będzie wiedział.... mi się wierzyć w to nie chce... dzwoniłam wczoraj do kolegi, który w Lublinie mieszka i żyją bez żadnego ślubu i poszli jako para i mają ochrzczone dziecko...
a wiedza bo matka Pawla jak ksiadz chodzil po koledzie powiedziala ze tu nie mieszka i mają wszystko w kartotekach

ananke, ja mam wielu znajomych co sa po cywilnym i mają chrzty !!!! i nikt im problemu nie robil poprostu nam sie takie cos trafilo.... a bez tego pozwolenia na serio nic nie zdzialamy no nic nic ... :( ale moja mama juz sie wybiera tu do proboszcza marny jego zywot bedzie ,,,, w takim razi eniech wypisze taką kartke czemu nie chce ochrzcic dziecka bo jaknie to ja juz mu powiedzialam ze z "Uwagi" chetnię sie ta sprawą zainteresują:-D

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

11 mar 2009, 11:18

milutka204 pisze:Beatris60, pokaz tą mate na allegro jak mozesz?

ja mam dokładnie taką http://www.allegro.pl/item579060509_tin ... uzyka.html

moi rodzice bez żadnego ślubu, nawet cywilnego mnie ochrzcili a tu takie cyrki.... :ico_olaboga:

rany jak ja bym już gdzies poszła....chyba oleje to co mi na neurologii wkładali do głowy że do 3-go m-ca dziecka do centrum handlowego lepiej nie zabierać bo jest za dużo bodźców dla jego nie dojrzałego układu nerwowego...oleje i pojade gdzieś!!! tylko po kontroli w piątek jak sie okaże że mały już ok...tak bym sobie cos kupiła fajnego...

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

11 mar 2009, 11:21

Beatris60, fajna mata, a rzeczywiscie powiedzial ze jak przyjde sama to mi ochrzcia w papierach napisze mi panna z dzieckiem, nie wyobrazam sobie chcrzcic bez ojca czyli meza

dziewczyny ja sie boje ze cos mi tam sie zrobilo nie tak krwawic 7 fdzien 2 raz w miesiacu przy karminu piersia??? jeszcze do twego weszlo swedzenie??? w sobote ide do lekarza zobazymy bo sie boje nie daj boze jakis krwotok wewnetrzy tfu tfu

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość