Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

03 paź 2008, 22:32

Witajcie wieczorkiem..

ja pospałam z godzinke koło 17 i teraz chyba będe cierpirć ns bezsenność, chociaż mam nadzieje, że uda mi się usnąć o ludzkiej godzinie, zazwyczaj nie śpie w dzień ale dzisiaj tak mnie zmogło, że nie dałam rady, to była krótka ale treściwa drzemeczka..

Wiecie co ja bym chciała dotrwać do 36tc żeby jaś był w stanie sam oddychać więcej nie chcę.. Oczywięsie dużo po terminie też bym nie chciała.. chociaż w moim szpitalu jak nic się nie dzieje, to dzień po terminie już wywołują, nikt nie czeka do dwóch tygodni więc o tyle dobrze..

Jutro mój P zaczyna szkołe, niby zwykłe studium policealne, ale jednak stresik jest, tym bardziej, że nauke zakończył jakieś 10 lat temu, ale wierze w niego.. na pewno spboe poradzi.. Także jutro i w niedziele zostajemy sami z Jasiem na jakieś 9-10 godzin i będziemy tęsknić bardzo ;-)

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

03 paź 2008, 22:46

jestem :-)

wizyta u ginki ok, wyniki wporządku, kolejne 2 kg do przodu :ico_olaboga: niedługo to jak słoń będę wyglądała :-D szyjka zaczyna się skracac, ale jeszcze mocno trzyma, więc nie ma się co martwic. Zalecenia od gin: dużo odpoczywac! Jutro zaczynamy 35 tydzień, więc jeszcze dwa i Sara może już bezpiecznie na świat przychodzic :ico_brawa_01: i oby wyszła trochę wcześniej niż w 40 tyg, może tak w 38...

Rozmawiałam dzisiaj z mamą przez telefon i dowiedziałam się że moja kuzynka pytała czy nie chcę łóżeczka po jej córeczce, za dwa tygodnie jedziemy do nich bo moja siostra bieże ślub, to obejrzymy to łóżeczko i jak będzie ok to kolejny wydatek z głowy :-D

puszczałam dzisiaj malutkiej melodyjke z pozytywki, słuchała, a jak melodia się skończyła to kopniaczek :-) i tak bez przerwy :ico_brawa_01:

Jutro rano jedziemy z mężem na grzybki więc zmykam spac, żeby się wyspac.

Spokojnej nocy!

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

03 paź 2008, 22:50

Anetka29, to świetnie, że wszystko w porządku, mamy tydzień dobrych wiadomości.. No i wielkimi krokami zbliża się do nas rozdwajanie.. chociaż nie do końca jestem przekonana, czy jestem na nie gotowa, ale jak już przyjdzie co do czegoyo raczej nie będzie odwołania :-)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

03 paź 2008, 23:31

Anetka29, :ico_brawa_01: brawa dla Sarusi ze wszystko ok!!! Ja mam AZS i Olilatum w moim przypadku dopomogl z gojeniu takze raczej w 100% lagodzi i koi, i nawilza, bez objawow alergii!!!

ja wlasnie wrocilam do domku. Bylismy dzis na ostatnim spotkaniu w szkole rodzenia. Dostalismy kupe kosmetykow (probek) :ico_brawa_01: Pytalam poloznej jakie kosmetyki trzeba kupic na poczatek i powiedziala tak: Olilatum plyn do kapieli (mozna inny), sudokrem (do pupencji), oliwka jakas, i kremik do twarzy.

Myslismy dzis lalki i musze wam powiedziec ze moj maz poradzil sobie rewelacyjnie :ico_brawa_01: poprostu super w porownaniu z innymi panami :ico_brawa_01: A jeden to tak myl jakby myl poprostu lalke :ico_olaboga: i co najgorsze staral sie a nie na zarty :ico_sorki:

Ide spac... padam...

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

04 paź 2008, 05:55

Witajcie mamuśki oświcie :ico_szoking:

Dziś ja mam bezsenną noc, już od 4 nie mogę spać ale czekałam aż mąż wstanie do pracy bo nie chciałam go budzić. Mężuś już w drodze do pracy a ja po śniadanku siedzę na tt :ico_haha_01: Jak się obudziłam to tysiąc myśli mnie atakowało i poprostu dlatego nie mogłam zasnąć, oczywiście wszystkie związane z Filipkiem :ico_brawa_01: Tak sobie pomyślałam że wykozystam moją bezsenność i pojadę sobie na stadion kupić szlafrok do szpitala, koszulke i oże coś dla mojego mężusia :-)

Anetko strasznie się cieszę że Twoja malutka Sarunia zdrowa i Ty razem z nią :ico_brawa_01: Oby tak dalej kochane, a wszystkie szczęśliwie się rozpakujemy w odpowiednim czasie :-) A łóżeczko super, że może dostaniecie, to spory wydatek z głowy. My dostaliśmy kaskę na łóżeczko i też jesteśmy zachwyceni, może w poniedziałek przyjedzie. Pościel już wyschła tylko czeka na uprasowanie :ico_brawa_01:

betka brawa dla męża :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: będzie Ci dużo pomagał w domku :-)

I zapomniałam podziękować wam za wszystkie miłe słowa :ico_wstydzioch: naprawdę zrobiło mi się bardzo miło :-)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

04 paź 2008, 09:14

Ello!!

My dzisiaj sami jesteśmy na gospodarstwie, P pojechał do szkoły i wróci wieczorkiem, ale będziemy mieli dużo czasu, żeby sobie na spokojnie posprzątać, odpocząć itd..

Miłego dzionka!! Będziemy oczywiście z Jasiem zaglądać :-)

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

04 paź 2008, 09:20

A ja odkryłam sposób na wstawanie bez bolących plecków. Kładę od plecki małego jasieczka i pomaga :ico_brawa_01: Juz drugą noc przespałam i wstałam wypoczęta, a co najwazniejsze, plecki nic a nic nie bolą. Teraz śniadanko:jajeczko. Pycha

Milego dnia

U nas pogoda piekna.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

04 paź 2008, 09:50

blumek, pomaga jeszcze poduszka włożona między nogi, jak leżysz na boku, przynajmniej u mnie sie sprawdza..

U nas dzisiaj gołąbki na śniadanko były, mama wczoraj zrobiła i pyszne wyszły jak zawsze, w każdym razie wciągnełam chyba 6 nawet mój ojciec zjadł mniej :ico_szoking: :ico_szoking: .. ale co tam, widać tyle potrzebowałam :-)

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

04 paź 2008, 10:39

#ania#, Ty zjadaczu gołąbków :-D :-D :-D A miedzy kolanka wkladam kołderkę bo poduszka mi zawsze ucieka :)
Mam dziś totalnego lenia, nic mi się nie chce. Ni zamierzam sprzątac nawet.

I wiecie co, zdaje mi sie ze od trzech dni mam male skurczyki. Dzis w nocy nawet mnie jeden zbudzil. To taki boli jak bóle miesiączkowe. Myslicie że to własnie to? Chyba kupię dziś nospę i będę brała raz dziennie. Mam takie cos około 3 razy dziennie i ze 2 razy w nocy. Co myslicie? Kurcze, na jestem w 36 tygodniu ale mała musi urosnąć bo jest za drobna jeszcze.
Pomocy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

04 paź 2008, 11:09

Blumek to mogą być te skurcze przepowiadające i chyba nie są grożne. Leż duzo i moze faktycznie bierz ta nospe.
Anetka super ze z Sarunią ok:)
Ania powodzenia dla mężą w nauce:)
Pozdrawiam wszystkie Mamuski i Dzieciątka:)
AAA my od kilku dni czytamu Maluktiego wiersze Brzechwy:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość