Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

09 sty 2012, 10:06

Hejka Dziewczyny :-) :-)

martasz, pochwal się fotką do dowodu. A powiedz mi, czy wyrobienie dowodu dla dziecka coś kosztuje?

izuś_85, super, że macie już datę :ico_brawa_01: macie rację z tym skromnym ślubem, lepiej na coś innego wydać te pieniądze.

szkieletorek, ja normalnie jem mięso, wołowiny w sumie nie, ale ja nie przepadam za tym mięsem, wolę drób i wieprzowinę. Pieczywo też jem normalne i wszystko Piotrusiowi zeszło, teraz też już lepiej wygląda, schodzą mu "świąteczne" krostki

Kocura Bura, współczuję tego wypadania włosów, mam nadzieję, że poradzisz sobie z tym szybko, może po necie poszperaj :ico_sorki:

Ja co do wychodzenia na spacery jestem tego zdania co marcz89.

Piotruś spał dziś do 4 w łóżeczku :-) odkładałam go dzielnie, ale o 4-tej już nie miałam siły :ico_wstydzioch: A Wiki dziś od 2-ej nie śpi :ico_szoking: na szczęście mąż z nią siedział. Teraz odsypia

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

09 sty 2012, 10:27

Hejka.
nocka jak zwykle całkiem niezła, bo Majcia obudziła sie o 5, zjadła i spała do 8.30... choc powiem wam, ż eod 3 dni cos sie jej pokręciło bo zamiast po kapaniu iść spac to ona wtedy jest najradosniejsza i rozbudzona i gotowa do wygłupów... hm niewiem co jej się poprzestawiało, zdrzemnie sie pól godziny a potem prawie do 23 nie spi a wczoraj to jeszcze po 22 zrobiła kupe :-D
Kocura Bura kup sobie skrzyp... kolezance tez strasznie wypadały aż garściami , no i nie pozostało jej nic innego jak sciąć włosy a teraz juz jej nie wypadaja i takie dośc gęste sie jej zrobiły.
Co do spacerów to my nie wychodzimy bo pogoda okropna taka zgniła a do tego jeszcze mi troche kaszle, więc nie ryzykuje, ale myslę, że jakby zaświeciło słoneczko to na godzinkę bym z nia wyszła.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

09 sty 2012, 12:15

witam z kawusią,

w domku ogarnięte ale za to jeszcze w piżamce siedzę :ico_oczko:
my chyba 21.01 idziemy na zabawę a do Izy przyjadą moi rodzice :ico_brawa_01: Młoda śpi, jestem ciekawa jak długo :ico_noniewiem: wczoraj dostała jabłuszko z marchewką i bardzo jej smakowało :ico_brawa_01:
kaszki nie robię na noc bo to nie ma sensu :ico_noniewiem: dziś się obudziła o 1 i 4 :ico_sorki: a widziałyście że wszystko co dziecięce poszło do góry? ja wczoraj kupowałam mleko i jest 4 złote więcej :ico_noniewiem:
Kocura Bura kup sobie skrzyp.
ja po porodzie z Julką tez tak miałam i jadłam ale skrzypwitę teraz mi tez strasznie lecą , wszędzie moje kudły a o łazience nie wspomnę bo czasem i ze 4 razy dziennie odkurzam :ico_zly: ale teraz kupiłam inne witaminki :ico_sorki:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

09 sty 2012, 13:15

Hej :)
My właśnie od lekarza wróciliśmy, byłam sprawdzić czy tam oprócz kataru nic się nie rozwija(bo już tydz trwa) ale na szczęście czysto :ico_sorki:

Dzisiaj właśnie byłam w sklepie i pwoem Ci że u nas ceny dalej jakie były... jeśli o żywność chodzi... ciuszki podobno poszły w górę :ico_zly:

JA wczoraj z nudów ogarnęłam całą chałpke także dzisiaj mam spokój....:) Siostra ma przyjechać to sobie posiedzimy i pogadamy:)

Dzisiaj wreszcie u nas nie pada... może wreszcie się jakaś zima zrobi...

[ Dodano: 09-01-2012, 12:17 ]
a co do włosów to mi zawsze wypadały jak nie wiem i w sumie chyba teraz zbyt dużej różnicy nie widzę...

A i kupiłam dzisiaj kaszkę na MM z banankami :-) Muszę sprawdzić czy małej posmakuje:) A jak tam to zacznę zastępować już jeden posiłek z cycucha kaszką:) Planuję na noc podawać. Może ona akurat dłużej po tym pośpi:)

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

09 sty 2012, 13:20

Cześć!

Dzięki, dziewczyny!
Zapytam o ten skrzyp/ skrzypowitę w aptece dzisiaj, czy karmiące mogą łykać.
M. mi dzisiaj kupił Centrum Materna to będę łykać.
ale teraz kupiłam inne witaminki
a jakie, jak można wiedzieć? :-)
Długo je bierzesz? Bo pewno na poprawę trzeba czekać troszkę :ico_noniewiem:
Najbardziej mnie wkurza,że wszędzie piszą,że wypadają te włosy, które nie wypadały w ciąży. No, tak kurde, a skąd te zakola???
No i chyba muszą ściąć włosy :ico_noniewiem:
A miałam sobie pozapuszczać tym razem :ico_placzek:
martasz, pochwal się fotką do dowodu.
też miałam o to prosić! Strasznie jestem ciekawa, taki mały brzdąc na zdjęciu do takiego poważnego dokumentu :-D

szkieletorek nam lekarka przy Zuzi nawet zalecała spacery przy katarku, bo lepiej się oddycha na świeżym powietrzu.
Hmmm... tylko teraz taka dzika ta pogoda :ico_olaboga: Gdyby był mróz lekki to na pewno byłoby lepiej wyjść na spacer. Ale przy tym co mamy za oknem to chyba lepiej siedzieć w domu,żeby czegoś "grubszego" nie przywlec.
JA chodzę często, kiedy się da, ale już nie mam takiego parcia jak przy Zuzi, żeby hartować-hartować :-D
Zuzia jak długo siedziała w domu to zdrowa była, ale jak poszła do dzieci to musiała odchorować swoje.

A mam pytanie jeszcze- podaje tę kaszkę manną (dopiero 2 razy), jak poznam,że Maciek nie toleruje glutenu?

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

09 sty 2012, 13:22

ale na szczęście czysto :ico_sorki:
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

09 sty 2012, 13:22

ja wczoraj kupowałam mleko i jest 4 złote więcej
oj, to dużo :ico_olaboga:
Ja tylko wiem,że vat na ciuszki większy, bo Tesco się chwali,że u nich po podwyżce ceny bez zmian :-D
ale na szczęście czysto
super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

09 sty 2012, 13:27

ale jak poszła do dzieci to musiała odchorować swoje
to chyba każde dziecko tak ma :ico_sorki: ja daję Julce tran i muszę powiedzieć ze jest o wiele lepiej, am ale tylko zwykłe przeziębienie :ico_sorki:
a jakie, jak można wiedzieć?
ja łykam teraz
Obrazek

[ Dodano: 2012-01-09, 12:28 ]
oj, to dużo
wczoraj kupiliśmy inne mleko Gerbera i mała dobrze że toleruje i chyba teraz przy nim zostaniemy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

09 sty 2012, 13:30

kwiatunio, zapytam o to w aptece!
My też dajemy Zuzi tran i jeszcze jakiś jeden syrop wzmacniający i odpukać, tfu, tfu, chodzi do przedszkola od września (chyba tylko tydzień siedziała). Czasem kicha i ma katar, ale nic większego.
Widać odchorowała swoje :ico_oczko:

[ Dodano: 09-01-2012, 12:32 ]
wczoraj kupiliśmy inne mleko Gerbera i mała dobrze że toleruje i chyba teraz przy nim zostaniemy
czyli wcześniej inne miała?
Bo podobno tak ciężko przestawić dziecko :ico_puknij: (A Włosy wypadają tylko te co nie wypadły, hahaha).
Ja mam w zapasie Bebilon, kupiłam, bo najtańsze było.
Zuzi dawaliśmy Nan.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

09 sty 2012, 13:38

czyli wcześniej inne miała?
cały czas piła Bebilon :ico_sorki: i mam go jeszcze pół puszki ale to Gerbera też jej smakuje i nie ma żadnych problemów z brzuszkiem wiec jej zmienię :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości