kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

21 sty 2008, 23:45

monika83 ja mam glukometr i paski firmy OPTIUM nie wiem czy to to samo co Ty napisalas Optimum.. moje cukry wygladaja nastepujaco: na czczo powinnam miec miedzy 80-100 i przewaznie mieszcze sie w tych granicach, choc czasami mam np jak dzis 106. a 2 godziny po posilku powinnam miec do 120, no i przewaznie sie mieszcze w granicach.. choc zdaza sie i 130, i raz 154 sie zdazylo.. ale podwyzszony poziom cukru zdaza sie mi 3,4 razy w ciagu tygodnia, a to nie uwazam by bylo cos nie tak. moj ginek jak zobaczyl wyniki, powiedzial ze nie ma sie co martwic, jedynie jak 154 mialam to moglby byc wynik niepokojacy jakby sie powtorzyl..ale sie niepowtorzyl.

Anetko30 zazdroszcze Tobie diabetologa, bo ta wariatka do ktorej chodze to po prostu chodzaca tragedia, u nas w tym centrum diabetologi, ciezarne przyjmowane sa w 4 by bylo szybciej, no i tak sie dzis skonczylo, powiedziala ze te cukry to jakbym trucizne maluszkowi podawala no i wypisala recepte na paski, 100 sztuk paskow kosztuje mnie 2 gr. tez macie takie?

[ Dodano: 2008-01-21, 22:48 ]
spijcie spokojnie moje kochane marcoweczki. bedzie dobrze i trzeba w to mocno wierzyc g:)

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

22 sty 2008, 09:10

Cześć dziewczyny.
Piszę z rana bo nie mogę spać przez ten cholerny katar. :ico_olaboga: Na dodatek zatkało mi uszy więc juz mam dość.Ale mam takie pytanie: ile razy wasze dzidzie maja w ciągu dnia czkawki? Bo ja zauważyłam ( może dlatego , że cały czas leżałam ) że mój mały to ma ok. 3-4 razy w ciągu dnia. I jak on ma t czkawkę to mi się robi go od razu szkoda bo to takie maluśkie a juz nim poniewiera.

[ Dodano: 2008-01-22, 08:18 ]
O i przegapiłam że zaczął się 33 tydzień więc stawiam wszystkim :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: a do tego kawusię caro :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
A czy któras z was wie ile nas tu w marcóweczkach jest??

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

22 sty 2008, 09:27

zirafka pisze:ile razy wasze dzidzie maja w ciągu dnia czkawki? Bo ja zauważyłam ( może dlatego , że cały czas leżałam ) że mój mały to ma ok. 3-4 razy w ciągu dnia.


zirafka, mojemu skarbeczkowi tez czkawka przytrafia się 2-3 razy

A ja dzis miałam isc zrobic badania, ale cos przegapiłam moment większego siusiania :ico_oczko: , no i dopiero jutro pojdę.

Dzisiaj tez obudziłam się cała spuchnięta :ico_olaboga:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

22 sty 2008, 10:27

Witam :ico_ciezarowka:
moja dzidzia tez ma czkawke 2-3 razy dziennie :-)
wiecie co ja mam spuchnieta prawa strone czyli prawa reke i noge,a z lewa ok ciekwe czemu tak wlasnie, jutro tez ide na badania od rana ale cale szczescie ze nie musze buc na czczko jak ja tego nie lubie, w nocy tak mnie zuzia po żoładki kopala :ico_olaboga: szok i tak mocno sie rozpychala ze az bolalo w dzien tak nie robi, a poza tym bardzo taka ospala jestem jak by smutna caly czas tak pogoda chyba tak na mnie dziala, dzis zaczol padac u nas snieg :ico_puknij: potem tutaj jeszcze zerkne trzymajcie sie. :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Aneta 30
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2137
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:54

22 sty 2008, 12:44

Czesc
zirafka pisze:wasze dzidzie maja w ciągu dnia czkawki

Moja malutka ma do 4 razy dziennie wydaje mi sie ze chyba to normalne ale jak zaczynam czuc ze ma czkawke to wypijam troche wody a malutka robi to samo i pomaga :-)
A czy któras z was wie ile nas tu w marcóweczkach jest??

nie liczylam wiec nie moge nic powiedziec.
Unas tez pogoda do bani caly czas ten deszcz a to mnie strasznie nastraja taka paskudna pogoda nic mi sie nie chce :ico_szoking:
a moj mąz w czwartek wieczorkiem wyjezdza na Slask pozalatwiac pare spraw fakt ze na bardzo krociutko bo w sobote rano ma byc juz w domku,ale zawsze sie bardzo denerwuje jak wyjezdza :ico_olaboga: tym bardziej teraz nie lubie byc sama :-)

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

22 sty 2008, 14:23

Witam. U mnie pogoda też paskudna pada deszcz a przed chwilką zacząl padać też śnieg.
Co do czkawki to tez u mnie dzidzia ma około 3 razy dziennie i nie martwcie się bo to dzidzi nie przeszkadza.
A co do tego ile jest nas na marcóweczkach to cos koło 13-14 bo tak było wtedy co robiłysmy listę z płcią naszych dzidziusiów.
Ja narazie czuję się ok. Tak sobie pomyślałam, że te przeboje co miałam z jelitami (ból brzucha, wymioty, biegunka) to przeciez mogła byc jelitówka. Jeszcze teraz mnie czasami zaboli gdzieś w jelitach ale już coraz zadziej.

Awatar użytkownika
Aneta 30
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2137
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:54

22 sty 2008, 14:27

Sylwia.O., najwazniejsze ze juz sie czujesz duzo lepiej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

22 sty 2008, 15:49

dziewczyny a nie wiecie moze czy w ciazy można brać probiotyki tzn żywe kultury bakteri dobroczuynne dla układu pokarmowego np nutriplant, smecta itp????????????????

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

22 sty 2008, 15:56

Moja dzidzia też ma często czkawkę, ostatnio nawet pytałam o to lekarza, powiedział, że no całkiem normalne...

Sylwia.O. pisze:dziewczyny a nie wiecie moze czy w ciazy można brać probiotyki tzn żywe kultury bakteri dobroczuynne dla układu pokarmowego np nutriplant, smecta itp????????????????


w sumie to nie wiem, ale przecież w niektórych jogurtach są żywe kultury bakterii i je można jeść, więc myślę, że można, ale jeszcze się lepiej upewnij...

[ Dodano: 2008-01-22, 14:56 ]
o matko :ico_szoking:

nam zostało tylko 39 dni do porodu :ico_olaboga:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

23 sty 2008, 11:08

czesc dziewczynki :-)
własnie wrocilam z przychodni bylam na pobraniu krwi i mocz, i pani ktora pobierala mi krew powiedziala ze mam bardzo spuchniete dlodnie,no to ja jej na to ze mam tak juz wlasnie od 4 dni(kiedys tez puchly mi nogi i troche rece ale to po calym dniu i wieczorem) a teraz to ja sie budze ze spuchnietymi nogami i rekami,moja gin powiedziala mi na ostatniej wizycie ze mam tego pilnowac bo to nie jest dobrze jesli kobieta po odpoczynku nocnym budzi sie opuchnieta! i taka opuchlizna moze swiadczyc o bialku w moczu, i zatruciu ziązowym :ico_placzek: a to raczej nie dobrze :ico_placzek: kurde załapalam doline ide jutro odebrac te wyniki mam nadzieje ze beda i pani mi powie czy cos nie tak. jeszcze zuzia prawie wcale sie w nocy nie ruszala teraz daje kopniaczki i sie rozpycha ale wiecej spi! boje sie troche o nia zeby sie wczesniej nie musiala urodzic jak tak dalej bedzie :ico_olaboga: ,pa

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość