Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

23 sty 2009, 18:38

22540MONIKA, suwaczek przeskoczy Ci jutro :ico_brawa_01:
ejustysia, ale miałas fantestyczny dzien .........ja tez taki chce..... :-)

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

23 sty 2009, 19:09

a jak mi sie nastrój poprawil :-D

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

23 sty 2009, 23:06

melduje ze jestem i mam sie dobrze ale padam :ico_olaboga: a jeszcze pieke szarlotke :-D baba w ciazy to jednak ma pomysly :ico_szoking: :ico_brawa_01: do jutra :)

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

24 sty 2009, 09:42

Ja chciałam się tylko z rana przywitać i idę leżeć.A jutro muszę jechać na przymiarkę sukienki ślubnej. Jak teściowa się słowem odezwie, że gruba jestem to zatłukę.To ja jestem gruba i ją to nic nie powinno obchodzić. A ma jakąś obsesje na punkcie mojego wyglądu. teściowa mi się trafiła. Miłego dnia dziewczyny. Jak Monika postawi torcik to poproszę nie zjadać całego tylko zostawić troszeczkę dla mnie.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

24 sty 2009, 14:40

witam ! własnie wrociłam z miasta razem z mamą buszowałysmy po sklepach kupiałm sobie ładna bluzeczke ciazowa :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

24 sty 2009, 15:43

:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: nie zmrużylam oczu w nocy, jestem wściekla, nie lubie ludzi i najchętniej wyjechalabym na bezludną wyspę :ico_zly: :ico_zly: wczoraj mąż zostawil u tego kolegi co chce nas sklucic tel./ Dzwonie a ten odbiera i mnie wyzywac zaczyna od k... - zdenerwowalam sie jak nie wiem, mówie mężowi a on, że jak tak to go roerwie, ale nie wierzy , że on cos takiego powiedzial i, że ja pewnie chce ich sklucic, tamten sie wyparl w zywe oczy a ja wyszlam na idiotke - awantura na calego!!!!! potem pani w moim ukochanym sklepie, która uważa, że kapary i oliwki to to samo bo przeciez podobne, pyta sie mojego męża czemu ja taka gruba jestem - on jej, że widocznie za duzo jadlam - no glupie pytanie, a ta, że co on mówi przeciez widac, że wciąży jestem, ale czemu taka gruba jestemi że chyba bliźniaki będę miala, no jak ja to uslyszalam jak mąz wrócil , jak wsiadlam w samochód to myslalam, że ją w tym sklepie zabije, Mila Pani juz w sklepie nie pracuje bo dobrze znam wlascicielke a co sie wscibska baba interesuje - powiedzialam jej , że moze jak ona w ciazy byla to byla chuda bo to normalne, że w patologii sie pije nawet w ciazy i dzieci sie takie chucherka rodzą. wiem wredna jestem, ale nie lubie jak obcy ludzie komentarze na mój temat robią zlosliwe i to jeszcze do mojego męża . Jestem wsciekla i teraz spiaca, wiktor cla noc mamuni dotrzymywal towarzystwa i sie wiercil. Malo tego dowiedzialm sie, że moja kolezanka która ma termin po mnie, która w żywe oczy skrytykowala "pospolite" jak twierdzi imie Wiktor takie wlasnie swojemu synkowi nada - no to po co mi mówila , że brzydkie . Dzis mnie wszystko denerwuje, zraz zadzwonie do przyjaciólki z poznania i jak jej chlopak w delegacje wyjedzie to jade na pare dni, ale przysięgam - mąż sie nie dowie - malo tego zabiore samochód i będzie sie martwil. Bo niby dlaczego ja mam sie tylko denerwować :ico_zly:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

24 sty 2009, 17:14

ejustysia, :ico_pocieszyciel:

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

24 sty 2009, 19:55

ejustysia biedactwo.Nie denerwuj się bo Wiktorowi się to udzieli. Co do tuszy moja teściowa też twierdzi, że na pewno mamy bliźniaki i, że jak tak dalej pójdzie to będę 100 kg pod koniec ciąży ważyła.Ja nie wiem jak my mamy w ciąży wyglądać? Jak niedożywione 15 latki?Mam brzuch ale do cholery jestem w ciąży. Też się nawkurzam jutro na teściową jak się przyczepi do tego jak wyglądam albo jestem ubrana. Bo przecież ona wie jak powinnam wyglądać i ubierać się w ciąży.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

25 sty 2009, 01:00

własnie wrócilismy od znajomych - jestem padnieta ........moj mezulek lekko podchmielony :ico_oczko: buszuje po lodówce :ico_szoking:
fortunata_fofa, nie daj sie tesciowej :ico_sorki:

ejustysia, biedactwo ty to sie nadenerwujesz ...... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

25 sty 2009, 06:49

fortunata_fofa, popiera nie daj sie tesciowej bo aby tylko raz pozwolic tak juz wejdzie Ci na głowe :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

ejustysia, oj bidulko Ty to się nadenerwujesz :ico_olaboga: :ico_olaboga:
ale nie wolno Ci :ico_nienie: :ico_nienie:

zoola27, pochwal się bluzeczką :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ja stawiam spóżniony :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 6 miesiac
wczoraj nie zajrzałam bo bardzo raniutko jeżdzilismy do tesciów bo było wedzenie kiełabski noi miesko wzielismy :ico_oczko:
wróciliśmy pod wieczór to jeszcze trzeba było w domku troszke ogarnąć :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość