Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

09 sty 2012, 13:56

szkieletorek nam lekarka przy Zuzi nawet zalecała spacery przy katarku, bo lepiej się oddycha na świeżym powietrzu.
Hmmm... tylko teraz taka dzika ta pogoda Gdyby był mróz lekki to na pewno byłoby lepiej wyjść na spacer. Ale przy tym co mamy za oknem to chyba lepiej siedzieć w domu,żeby czegoś "grubszego" nie przywlec.
dokładnie te kilka dni mnie nie zbawi a moze jej całkiem przejdzie. jakby był mróz to całkiem inne powietrze a tak to teraz kazdy kich i kaszle.
U nas podawałam najpierw Mjace bebilon ale ja go nie lubiałam bo słabo się rozpuszczał i przeszłam na Bebiko i stwierdzam sama ja , że w smaku lepsze niz Bebilon.
My też dajemy Zuzi tran i jeszcze jakiś jeden syrop wzmacniający i odpukać, tfu, tfu, chodzi do przedszkola od września (chyba tylko tydzień siedziała). Czasem kicha i ma katar, ale nic większego.
Widać odchorowała swoje
u nas jejst podobnie z Kubą , ale jak chodził do żlobka to była masakra jakaś , srednio co 6 tyg był chory, a teraz odpukać tez tylko raz się rozchorował i siedzielismy z nim w domu no i własnie stąd majka miała kaszel a teraz katar.

[ Dodano: 09-01-2012, 12:57 ]
a teraz pojadła zupki i poszła spać po 12 , ciekawe ile sobie pospi?

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

09 sty 2012, 14:08

Hej wszystkim. Trochę mnie nie było. Nie miałam czasu wejść na komputer. Rodzice moi przyjechali na wekend. Pilnowali Alanka a ja z mężem pobalowaliśmy. Super było. Alanek bardzo grzeczny. W ciągu dnia ma 2-3drzemki. Na noc zasypia ok. 20 i śpi bardzo długo. Dziś wstał dopiero o 11.40 :ico_szoking:. Teraz się bawimy. Je już dużo rzeczy - ostatnio spróbowaliśmy jabłuszka z morelkami i zjadł sporo, oczywiście potem za jakąś godzinkę zapił cycem :-P.

A mam pytanie do dziewczyn które mają synków - co robicie z siusiakami, tzn z napletkami? Odciągacie czy nie? Bo mnie ostatnio mama wystraszyła, że mały ma stulejkę i będzie miał zabieg - maskara. A wszystko przez durną lekarkę, która nie pozwoliła tego dotykać. Powiedziała, że absolutnie nie wolno i co teraz mamy problem. Mam nadzieję, że jeszcze uda się to jakoś naprawić :ico_sorki:

Dobra idę was doczytać bo nasmarowane że hoho

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

09 sty 2012, 14:15

przeszłam na Bebiko
:ico_puknij: głupia baba ze mnie- ja też mam bebiko! A nie bebilon :ico_puknij:
Ale jak piszesz zirafka, że lepsze to znaczy,że dobry wybór zrobiłam w ciemno :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

09 sty 2012, 14:15

Ja tylko wiem,że vat na ciuszki większy, bo Tesco się chwali,że u nich po podwyżce ceny bez zmian :-D
Też to widziałam właśnie.

Dobra ucieka bo ksiądz już do nas idzie po kolędzie.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

09 sty 2012, 14:17

Dobra ucieka bo ksiądz już do nas idzie po kolędzie.
w tygodniu tak w dzień chodzi??? To ludzie muszą wolne brać.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

09 sty 2012, 15:41

witam po dlugiej przerwie..
wrocilam do pracy, dziecko skonczylo juz 6 m-cy..ten czas goni strasznie..jak wracam z pracy za bardzo czasu na nic, bo Kalinka domaga sie uwagi, na szczescie nie ma z nia problemu jak zostaje rano z tatusiem, wrecz bym powiedziala, ze ona chyba nie odczula nawet tego ze mnie rankiem nie ma :ico_sorki: to tylko ja przezywalam ten powrot do pracy i ta rozlake z nia :ico_placzek:

kocura bura jakbys poczytala sklad i proporcje beblionu i bebiko to tylko w bodajze 2 czy 3 skladnikach nieznacznie sie roznia gramatura, to praktycznie to samo mleczko :ico_oczko:
Kalunia najpierw byla na Nanie, ale kupy byly brzydkie, wiec przeszlismy na Bebiko i od razu super, teraz juz pije Bebiko 2 :-)

tak sie zastanawiam jak dlugo powinno sie karmic dziecko w nocy?bo Kalunia do teraz budzi sie w nocy i jest glodna, potrafi wypic 150 ml ot tak..i tak budzi sie srednio 2-3 razy od kapieli, ok 24, ok 3 i ok 6.. zastanawiam sie czy moze nalezaloby probowac ja jakos przestawic, oszukac herbatka itp. czy jest sens juz to robic czy dac spokoj jeszcze, bo na kombinowanie w nocy nie mam za bardzo ochoty bo rano do pracy trzeba wstac :ico_noniewiem:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

09 sty 2012, 15:43

w tygodniu tak w dzień chodzi??? To ludzie muszą wolne brać.
_________________
u nas tak samo chodził! W środę o 9 był :ico_puknij: i żadnych drugich zmian. Bo jak na innym osiedlu mieszkaliśmy to c

[ Dodano: 09-01-2012, 14:44 ]
wysłało mi posta zanim skończyłam pisać :ico_szoking:

to tam na dwie zmiany chodził rano i po południu. a tu tylko raz

[ Dodano: 09-01-2012, 14:47 ]
ak sie zastanawiam jak dlugo powinno sie karmic dziecko w nocy?bo Kalunia do teraz budzi sie w nocy i jest glodna, potrafi wypic 150 ml ot tak..i tak budzi sie srednio 2-3 razy od kapieli, ok 24, ok 3 i ok 6.. zastanawiam sie czy moze nalezaloby probowac ja jakos przestawic, oszukac herbatka itp. czy jest sens juz to robic czy dac spokoj jeszcze, bo na kombinowanie w nocy nie mam za bardzo ochoty bo rano do pracy trzeba wstac :ico_noniewiem:
_________________
moja mama mi opowiadała że jej lekarz przy nas polecił żeby wodę podawać w nocy zamiast mleka. I mówiła że poskutkowało przestałyśmy w nocy wstawać. Ale nie wiem ktoś tu chyba pisał że do 8 mca dziecko już nie powinno wstawać w nocy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

09 sty 2012, 16:00

A mam pytanie do dziewczyn które mają synków - co robicie z siusiakami, tzn z napletkami? Odciągacie czy nie?
my Kubie odciagalismy zawsze w kapaniu i było wszystko ok.
Lady masakra mnie tez to niedługo czeka i jakos tego nie widzę ufff tak mi jej szkoda...
co do ksiedza to u nas bedzie w sobote... nie lubie tego typu imprez...

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

09 sty 2012, 16:44

my Kubie odciagalismy zawsze w kapaniu i było wszystko ok.
A jak daleko powinno się odciągać? No i czy to nie boli malucha? Bo ja się boję trochę to robić?

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

09 sty 2012, 17:26

Dobra ucieka bo ksiądz już do nas idzie po kolędzie.
w tygodniu tak w dzień chodzi??? To ludzie muszą wolne brać.
A u was chodzi w weekend czy jak ?
U nas mama zwolniła się wcześniej z pracy a tato nie było, P mój też w pracy .Tylko my kobietki byłyśmy.

Ja już po obiadku ,teraz kisiel wcinam .Tyle słodkiego chyba mogę hehe
Ellibel a powiedz mi jeszcze odnośnie pieczywa czy mam go nie jeść dlatego iż może zawierać mleko jaja czy coś tego typu czy chodzi o to że jest np pszenne a takich rzeczy tez nie powinnam.

Mała mi zasypia w bujaku na ostatnią drzemkę. A ja chyba zrobię sobie kawkę a potem czeka na mnie prasowanie.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości