Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

16 sie 2013, 17:19

Właśnie wróciłam od szefowej.Jestem w szoku , rozliczyła mnie za lipiec co do złotówkino i była bardzo miła :ico_szoking:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

16 sie 2013, 17:23

Lala widzisz a tak sie martwilas :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

16 sie 2013, 18:43

Hej dziewczyny

betina ja ostatnio mialam tak ze mala mi sie nie ruszala :ico_sorki: dostalam szoku ale ruszyła sie :-D

Leona ja mam FB jak chcecie to mnie dodajcie Kamila Majcherska Deggendorf/Kielce

Lala super no widzisz a na zapas sie martwilas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

My z mezem wiec malo mam czasu jedyny dluzszy weekend razem :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

16 sie 2013, 18:45

:ico_duzepranko: Hej, uszy przebite - Pola super dzielna byłą ani jednej łezki nie uroniła :-D Tylko zapomnieliśmy do lekarza z oczkiem wstąpić, ale to chyba odczyn alergiczny, poczekam jak nie zejdzie to po niedzieli pojedziemy. Jak tylko wróciliśmy to znajomi przyszli na wesele prosić i posiedzieli ze 3 godzinki, a mała wtedy szalała na całego, teraz ledwo oddycham tak mi ciężko na piersiach.

Lala super że kasa bez problemu jest :ico_brawa_01: A jak poparzyłaś ten brzuch?

Leona no ja nic nie zrobiłam ale może odpocznę trochę i zabiorę się za gotowanie, to jutro luz będę miała. Ja nie mam konta na FB - zawiesiłam 2 lata temu i nie zamierzam zakładać.

Jenny ja nie leżę tylko chodzę i moja mała tez szaleje - chyba taki ma temperament, Pola była dużo spokojniejsza - też się obawiam co będzie jak się urodzi.

Betina daj znać co u Was :ico_sorki:

Szkieletorku ja też pochwalam tak wczesne przebijanie uszu, ale u Poli jakoś tak wyszło. Jak dziś samopoczucie?

Kamilka no to korzystaj ile wlezie - grunt, że wszystko ok u Ciebie :-)

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

16 sie 2013, 18:45

hej
byłam jednak w szpitalu nie dałabym rady czekać w niepewności
no i okazało się że wody płodowe są w normie więc raczej to nie był ich wyciek
szyjka skrócona rozwarcie na 1,5 cm
niepokoiły ich żadkie ruchy małej no i rozwarcie
i mimo że na ktg skurczy nie było to skąś się musiało wziąść
ale wypisałam się na własne żądanie
bo weekend wię żadnych badań ani nic by mi nie zrobili
a nawet gdyby poród miał się zacząć to będą bóle i wole na nie czekać w domu

no i na usg wyszło że ciążą wcale nie jest taka niska jak podaje
ostatnio wyszło tak samo
że Madzia starsza o 2 tyg niżeli podaje wg @
tyle tylko że z moją @ rżnie bywało i nie jestem pewna kiedy dokładnie była
więc całkiem możliwe że Madzia starsza
i na usg wyszło że waga jej to już 3420 i każde inne wymiary wskazują na 38tc

więc teraz nie wiadomo zupełnie już nic
ale lekarze twierdzą że gdyby nawet to raczej brać pod uwage 1wsze usg czyli i tak wyszłoby że ciąża jest starsza o 7 dni niżeli wykazuje suwaczek

pozostaje czekać na c.d.
brzuch mam napięty ale skurczy brak
na razie jestem spokojniejsza dzięki tej wizycie i to najważniejsze co dalej czas pokażę
kiedyś na pewno urodzę ;)

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

16 sie 2013, 19:12

Betina no to cos sie juz powoli zaczyna dziac :ico_szoking:
Ale wage ladna ma corcia :ico_sorki:



Kamila zaraz cie poszukam na fb(jak bedziesz miala zaproszenie od Karoliny, to jestem ja :ico_haha_01: )

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

16 sie 2013, 19:13

Spinka brawa dla Poli ze dzielna byla :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

16 sie 2013, 19:37

spinkabrawa dla Poli :ico_brawa: Prysneła mi woda gdy odcedzałam wode z ziemniaków, przyłozyłam mokry ręcznik i naszczęście nie boli.Ale od jakiegoś czasu polewej stronie brzuszka na wysokości pępka mam takie małe czerwone krostki [ we wtorek mam wizyte to się dopytam co to może być] ja to wogóle dziś jakaś sierotka myjąc nóż skaleczyłam sobie kciuka :ico_olaboga:
betina to już chyba powoli się zaczyna :ico_haha_02: lada dzień i będziemy świętować narodziny drugiego dzidziusia na naszym wątku :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

16 sie 2013, 19:37

Betina, ale Twoja Madzia duża, czy wróżą Tobie szybszy poród, ale u Ciebie to może okazać się, że już odpowiedni czas.

A mój mały znów szaleje, ale jego szaleństwa najczęściej kończą się moim bólem brzucha. Miałam taką ochotę na lody malaga grycana , a głupia nie wiedziałam, że malaga są alkoholowe, ale czytałam 5 razy skład i nic nie piszą o alhoholu, więc mam nadzieję, że faktycznie jego tam nie ma :ico_noniewiem: .Czytałam skład lodów teramisu i tam już w składzie był alkohol, więc mam nadzieję, że małemu nie dałam dawki alkoholu. Nawet spokojnie lodów bezglutenowych nie mogę zjeść.
Spinka bravo do Poli :ico_brawa_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

16 sie 2013, 20:29

Szkieletorek i jak mala zniosla przeklucie uszu??
Rozpłakała się chyba przy drugim uszku .Ale to pistoletem więc szybciutko robią.Potem szybko przytuliłam do piersi (karmiłam) i krzyku tyle było. Ładnie się goiło bez jakichkolwiek powikłań.
macie fb??
Ja mam tylko NK ale ne mam tam zdjęć.Juz od jakiegoś czasu przymierzam sie usunąć konto .
Jakos ostatnio stwierdziłam że nie jest to do końca dobre umieszczanie zdjęć.
Poza tym naczytałam sie różnych rzezy o tym wszytskim.
zaraz bedziemy jedli budyn waniliowy :ico_oczko:
Ojjj ale mi smaka zrobiłaś.Ty to niedobra jesteś.
Mleka nie mam by budyń ugotować.
Właśnie wróciłam od szefowej
O widzisz. Wreszcie dała co powinna. Może teraz będziesz spokojniej i lepiej spac.
uszy przebite - Pola super dzielna byłą
Brawo dla niej .Zuch dziewczynka
Jak dziś samopoczucie?
No tak nie najgorzej było. Ale popołudniu moja Lilcia była nie do zniesienia. Przytuliłam ja a ona cieplutka .Okazało się że ma lekki stan podgorączkowy.Więc wzięłam ją do domu koło 17, wykapałam i oglądała bajki pod kocykiem. Za chwilkę woła mnie i zwymiotowała do miski. Teraz już śpi ,zjadła kolacje ,mam nadzieje że nie będzie wymiotować znów.Stan podgorączkowy się utrzymuje ale nic jej nie dawałam bo to za niska temp by coś podawać. Będę ją sprawdzać co chwila i jak coś to w nocy jej dam syropek.
znajomi przyszli na wesele prosić
Kiedy macie to wesele? Idziesz?
My mamy w następna sobotę.Potwierdziliśmy że będziemy.Mam nadzieje że Lilcia wyzdrowiej do tego czasu.
szyjka skrócona rozwarcie na 1,5 cm
Ja tak miałam na wizycie 3 dni przed porodem. Jak pojechałam do szpitala to było tak samo tylko że wody juz się sączyły mi.
ja to wogóle dziś jakaś sierotka
W ciąży chyba niezdarstwo jest normą. Gdzieś nawet o tym chyba czytałam.
Ja w 1ciązy , w drugiej połowie byłam straszną niezdarą.
[quote="jenny1983"
nie wiedziałam, że malaga są alkoholowe
Oj nawet jeśli sa alkoholowe to w nich sa takie ilości alkoholu zapewne że maluszkowi nie zrobisz krzywdy.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość