Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

06 lis 2010, 14:23

:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
Moniato ci synus nawywijal :)no i :ico_tort: za kolejny tydzien- wiele juz ich nie zostalo :)




karolina no to razem sie wczoraj robilysmy na bostwo - mi mama wlosy farbowala - zeby sie Mikolaj matki nie przestraszyl jak juz raczy do nas zawitac


mi wszystkie skurcze zanikly, krocze przestalo bolec i nawet ruszac sie normalnie moge, czyli cisza czuje sie jak nowo narodzona a juz myslalam ze sie cos przyspieszy :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

06 lis 2010, 17:48

ejustysia to tak samo jak u mnie , wczesniej umieralam tak mnie wszystko bolalo a teraz od wczoraj rewelacja :ico_szoking: dziwnie... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

06 lis 2010, 19:03

robak, no widzisz jaki pech :-D ale tobie i tak mniej zostalo niz mi a ja juz tak bardzo bym chciala a mam takie przeczucie ze jak tak mi sie spieszy to bedzie na odwrót i MIkolajek mi na zlosc zrobi i sobie poczekam jeszcze duuuugo


a reszta juz pewnie na porodowkach taka cisza :)

dziewczyny a macie konta na nk?

Jak podaje ink do mojego , jak ktoras m ochote to czekam na zaproszenia :)

http://nk.pl/profile/22179418

a numer telefonu - 603036511, kurcze wy podawalyscie i nie zapisalam a teraz mis ei szukac nie chce :) wiec jak moge prosic o powtorzenie :)

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

06 lis 2010, 19:33

http://nk.pl/profile/939541
zaproszenie poszlo ejustysia:)
a numer 888010999:)


kurcze ale nuda , my siedzimy w domu i ju na leb dostaje a z drugiej strony nonono sie nie chce nigdzie ruszac... :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

06 lis 2010, 21:37

robak, dzieki, zapisze zaraz z wielkim bólem bo musze dupsko z kanapy ruszyc po telefon :)

Ja dzis u mamy siedzialam bo tu i tak brud smród.... a mój K> kurcze podziwiam go 3 dzien i noc zapiepsza z kolegami i wykonczaja chalupke robia do 3 w nocy i o 7 juz wstaje i dalej robia - zero przerwy , no ale kurcze w sumie na wlasne zyczenie bo mial dosc czasu a nieraz tydzien siedzial z tylkiem i nic nie robil bo mu sie nie chcialo - gdyby robil codziennie po trochu dawno by skonczyli

ja mam talent ogladam, ale ta edycja wogole cos mi sie nie podoba, nuuuda

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

06 lis 2010, 21:54

a my wrocilismy z takiej malej imprezki, wprawdzie maz na nocke szedl wiec nie popil ale pojadlam nowosci, znajomi to sami filipinczycy, ale bardzo fajni ludzie, ale byly pysznosci, amelka w siodmym niebie bo byla w centrum uwagi, a mi bylo fajnie sie jakos uubrac i umalowac :ico_oczko: tak nie myslalam tez o terminie :ico_oczko:

ja sobie tez spisze jakis numer bo nie spiasalam a potem zapomnialam, wiec bede miec robaka i justynke, jak chcecie znjadzicie mnie na naszej klasie : Karolina Ociepka (Chmielewska ), ja sie troche poloze bo maly wariuje w brzuchu :ico_oczko:

ja jakos sie dzis czuje w miare, moze wam sie polepszylo i prganizm sie zbiera na godzine zero :-D :-D

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

06 lis 2010, 22:10

ejustysia ty leniuszku :ico_haha_01: hahahah :ico_ciezarowka:
ale ja mam to samo :ico_oczko:

my obejrzymy mm talent jak sarcia zasnie mysle ze o 22 bo narazie zywczyk jest
:ico_oczko:

karolina fajnie ze pojadlas pysznosci:)

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

07 lis 2010, 10:54

Witam z czekolada na gorąco :ico_kawa: :-)

My wczoraj znów jeździliśmy oglądac domki i teraz nam sie spodobał inny i mamy myślenia... :ico_noniewiem: a już myślałam że wybraliśmy...
Najpierw kilka godzin w samochodzie, po powrocie szybko obiad (bo przed droga jesc nie mogliśmy bo dziewczynki wymiotuja w samochodzie :/), a potem zaczeło mnie boleć podbrzusze znów tak skórczowo choć jeszcze w miare delikatnie i nie wiem czemu ale zamiast sie od razu położyć by przeszło to mnie coś wzieło na porządki bo wejść sie nie dało :ico_olaboga: Więc tak sobie myśle że to chyba już niedlugo skoro tak silny instynkt wicia gniazda mi sie włączył :ico_oczko: (bo naromalnie nie robi na mnie wrażenia sterta zabawek dziewczynek na środku :ico_oczko: ). No ale musze wytrwac jeszcze 10 dni i 13 godzin :ico_sorki:

Miłej niedzieli!!!!!!!!!!! :ico_sorki: :-)

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

07 lis 2010, 11:55

hejka:)
my po sniadanku, Adam na motor poszedl....zaraz zbieram sie z Sarka i jade do mamy posiedziec....bo nuda...

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

07 lis 2010, 11:57

Robak ogladalam foty na naszej klasie, niezla laseczka z Ciebie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mam do Ciebie takie pytanie bo zauwazylam ze Sarka ma przerwe miedzy zebami, czy ma tez przerosniee wedzidelko? Moja amelka ma dosc przerosniete i tez ma przerwe miedzy zebami, mowia ze to po rodzicach ale nie wiem po kim ona to ma,

ja dzis ledwo wstalam, znaczy amelka mnie obudzila po 7 :ico_zly: a tak bym pospala jeszcze, ledwo chodze dzis a mamy znajomych dzis na kawke po obiedzie z dwojka dzieci wiec bedzie sajgon, ale juz mam wplanach kilka spotkan na przyszly ydzien zeby zajac glowe i nie myslec o terminie i spotkac sie poki mozna bo potem nie bede raczej ludzi goscic bez przerwy :ico_oczko:

milej niedzieli :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość