Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

20 mar 2007, 19:01

Jesteś wegetarianką Sosenko? Iza, Daniela dziewczyna też i kupa osób, które znam... ale ja jestem jawnomięsożercą :ico_oczko: poprostu jak nie zjem mięcha to jakbym w ogóle nie jadła :ico_noniewiem: za peace i miłościa w ogóle, też jestem :-D
A krwawa rzeź WHY?? :553:

Szukam ładnych suwaczków ślubnych takich mini jak mam do Lili ale nie znalazłam - help :ico_wstydzioch:

A i ja wszystko wiem... o każdej z Was :diabel2:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

20 mar 2007, 19:20

moje dziecko jak na razie jest wegetarianinem :-D ale już planujemy atak na Królika z Kubusia Puchatka, ale on wydaje mi się za bardzo żylasty Obrazek

[ Dodano: 2007-03-20 ]
za to ten króliczek wygląda całkiem apetycznie Obrazek

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

20 mar 2007, 19:38

Sosenko widac że ten króliczek ma przerażenie w oczach i chyba by wolał żeby Zuzia dalej nie jadła mięska :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

20 mar 2007, 20:56

Byłam w sklepie zmokłam, pogoda do kitu,zaraz mdłości obejrze,pojem troszkę słodkości bo mam taką chcice, jeszcze małego musze wykapać, a potem to juz pieszczochy i lulanie :-D

Oblukałam te zupki z mięchem, jarzynowa z indykiem ma sok jabłkowy, a ta z królikiem winogronowy, dziwne, w zupie sok, mały wybór był, pustki jak na forum :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-03-20 ]
Ide sobie winka nalać :ico_zdrowko: i przed TV narazie , miłego wieczoru :-)

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

20 mar 2007, 21:08

ooo, dziś dużo nie napłodziłyście więc rach ciach i przeczytałam :-D

spóźnione serdeczności dla Julki, Wiki, Erniego, Bartusia :ico_buziaczki_big:

Maritko, kochana jesteś, że o mnie pamiętasz :ico_prezent:
Fryz masz rzeczywiście bardzo sexy :) A Lilunia jest piękna i też ma fajniutką fryzkę g:)

Oliwko, Twoja Kylie śliczna!

Chloe, Maciuś jest taki fajniutki, i ma złociste włoski :)

My w weekend byliśmy u rodziców, ale tylko męzowych bo moi chorzy - no i moi byli zdołowani, że nie mogli się z Jasiem spotkać, a mężowi oczywiście cały czas JAsia nosili ;)

ja chodzę na spacerki bez względu na pogodę, dziś pochmurno i deszczowo ale też spacerowałam :)

Aniu - mamo Jasiowa - Ty masz tak samo przechlapane z nocnymi karmieniami jak ja - powiedz mi, czy Twoim zdaniem kiedyś się wyśpisz, bo ja zaczynam wątpić, zaczęliśmy Jasia po każdym karmieniu przekąłdać do łóżeczka, myślałam, że jak będzie oddzielnie spał to może będzie rzadziej jadł, ale na razi niestety nadal co 2 godz, łobuz!

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

20 mar 2007, 21:09

Noooooo, kochane jestem z Was dumna :ico_brawa_01: W ankiecie już mamy 48% głosów :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ide oglądać wiadomą szmirę, a później może uda mi się nadrobić dzisiejsze zaległości :-D

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

20 mar 2007, 21:09

Mery to ja ci potowarzysze i jezyk tez zamocze bo przeciez jeszcze nie moge wiecej

a jak beda przynudzac o wigili to zagladne

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

20 mar 2007, 21:13

Witam wieczorową porą :-D
Iwciu jak fanie, ze Cię widać
nerwy mi jeszcze zostały, ale już się odzywam do Krzysia, też byłam na zakupach, bo normalnie o mały włos bym zwariowała w domu, ale miałam szczęście bo bym przywaliła w inny samochód, przez te deszcz mi całe auto zaparowało i nic nie było widać a parking full normalnie mam intuicję bo się zatrzymałam jakieś 2 cm od tego auta :ico_szoking:
ja mam jakieś nosidełko bez nazwy i jedno taką chustę ale jakoś nam nie idzie z chustą :-D
mam super przepis na piersi z kuraka ale jeszcze nie robiłam, może w tym tygodniu namięcham i jak będzie ok to przekopiuję
zawaliłam Was skrzynki śmiesznościami
Marittko suwaczki są fajne na http://www.suwaczek.pl musisz się zalogować i do dzieła, tam fajnie liczą czas, w miesiącach i latach a nie tylko w dniach
idę chyba się położyć bo dzisiaj Jaś znowu sam siebie przeszedł kochana kruszyna moja, będzie z niego mały Jaś wędrowniczek :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

20 mar 2007, 21:19

kurdę rzeczywiście dziś płodne to nie jesteście-my :-D


Hej Eluś - kiedyś podjadę do W-wy i zaatakujemy Was z Lilą :500: tylko powiedz w którym parku śmigasz z Jasieńkiem :ico_haha_02:

Mery - a jakiej firmy?? bo te z Gerbera (u moich rodziców Hippa nigdzie nie mieli) są spoko, mają warzywka, wodę, mięsko i olej rzepakowy (tylko danienie zupka, bo ta zawiera albo masło albo mleko) i Lilijka wcinka jak Cię mogę :ico_brawa_01:

A Sosenka to ślisko ominęła odp a moje pytanie o wegetarianizm :583: - chciałam tylko zapytać czy w ciąży nie jadłaś... jak nie moja sprawa to nie odp - ja kapiszi wszystko :ico_oczko:

A co z Kasią mamą Hani?? jakoś pojawiła się i zniknęła od 2 dni - taki mi się rzuciło :ico_noniewiem:

I co z dziewczętami co wpadają chcą się dołączyć, 2-4 posty i już ich nie ma :ico_szoking:

dobra idę bo mój ślubny o przytulanie się dopomina - zdurniał chyba :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

20 mar 2007, 21:41

Ja pisałam o mojej córci, że weganka, a ja jestem absolutną mięsożerką !!! :-)
To niech Mosob język pomoczy ja resztę :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość