Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

26 sie 2007, 14:25

A Twoja Igusia co? taka fajna pultaśna...w ogóle te nasze maluszki to takie są słodziaszki...

A teraz ja mam :ico_zly: na J...Przyjechał, usiadł przed tv...potem poszedł do mojego ojca...i siedział...fajnie, nie ma co! a ja siedzę i czekam z obiadem, bo se myślę niedziela-zjemy razem...taaaa....przylazł-mówie, to jemy ten obiad? tak...ale się nie podnosi z kanapy i dalej się gapi na tv...A!mam cię w nonono! poszłam, zjadłam w samotności...kuźwa, normalnie nie!!!

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

26 sie 2007, 14:27

Oj coś dzisiaj wisi w powietrzu :ico_nienie:

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

26 sie 2007, 15:02

co Wy z tymi facetami macie! ja nie wiem czy ja mam krótką pamięć ale jakoś nie pamiętam kiedy się tak poważnie wkurzyłam na mojego..... taaaaa nooo może jak mnie wciąż pogania, a potem się okazuje że np połowy rzeczy z domu nie wzięłam bo się spieszyłam :ico_zly: albo jak się pytam jak w czymś wyglądam a on prawie nie patrząc "dobrz dobrze"....... no to chyba by się jednak uzbierało :-D :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-08-26, 15:12 ]
a tak w ogóle to zowu sama siedzę ....... do 19 :ico_placzek:
smętnie jakoś
znowu na spacer sama
taszczenie po schodach na 3 pietro....
taaaaa 7,5 kg + wózek ....... :/
..........................
:(

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

26 sie 2007, 17:11

Ano widzisz...takich sobie wzięłyśmy facetów! kurczę...
U mnie leje...chciałam też pospacerować...ale nonono!
A przed 15 znów miałam :ico_olaboga: z Hanią! no głodna niby...więc se myślę-dam jej butlę, zobaczę ile zje...zjadła 90ml...potem nie chciała beknąć tylko się darła w niebogłosy...no to myślę, dam jej cyca jeszcze...ależ gdzie tam! histeria! na rękach-w miarę ok. Położona- ryk do utraty tchu...i tak chyba z 15minut, jak nie więcej... :ico_noniewiem: ja już wymiękałam powoli...i tak na zmianę na ręce, położyć, do cyca...nic nie działało... :ico_placzek: wreszcie zaczęłam jej masować dziąsła...no i ulga...nawet się pośmiała :ico_szoking: zrobiła kupę :-D ...no i już była na dobrej drodze do spania, ale jej się przypomniało, że przecież niedawno się darła...no i zaczęła od nowa! ech...położyłam się obok, szeptałam jej do uszka i zasnęła...teraz się obudziła, leży cicho a ja się boję cokolwiek robić...

Anzaa swoją drogą, to ja Ci tego męża zazdroszczę!

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

26 sie 2007, 18:26

zborra, :ico_wstydzioch: no dobry jest, dobry :-) nie mogę narzekać na prawdę
a moja Iga dokładnie tak samo ma ostatnio :ico_olaboga: ja nie wiem co to się dzieje :ico_noniewiem:
dzisiaj na rzaie spokój, ale...... jeszcze wcześnie..........
a od południa spała chyba 4 godz :ico_szoking:
teraz na ręku i piszę jednym palcem :-D

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

26 sie 2007, 20:01

jestem!!! :-D odmieniona!!!! :-D najdroższy fryzjer w moim życiu!!! :-D poważnie..aż strach napisać ..ale ale ..wyglądam :-D niezła nonono :-D no buzia :-D hyhyhyyhhy - mówiłąm, że jak sie zobaczyłam na zdjęciach z chrzcin ..to sobie pomyśłałam - matka polka ... 8 dzieci... to , że nonono wielka..ok...ale reszta :ico_szoking: - sciełam - podciełam - odbarwiłam te cholerna czarne co mnie postrzały i machnęłam brąż z czymś tam ...za m-c moge bardziej rozjaśnić .... :-D i usłyszałam ..że będzie taniej hyhyhyhyhyh - taniej ..( ale dostałam pieniądze - uwaga uwaga - od teściowej - tylko dla mnie - żę mam wydać na siebie .. i przestałam się szczypać ..że długi, że kredyt i zaszalałam )ale w Wa-wie ceny niezłe w markowych salonach - w Olsztynie bym zapłaciła połowe .... ale co tam raz sie żyje ... musze tylko znaleść sobie mojefo fryzjera - co będzie tańszy ....
z moim D. coś tam zarzegnane - między nami to on się ze mną nie kłóci ..mi odwala .... bo siedzę sama ..żadnej koleżanki ..nic...to się czepiam ...on dory facet ..bo to znosi - czasami mu nerwy tez puszcza :ico_wstydzioch: ale sie nie dziwie ... wiem ze mam czesto racje - ale ja tak nie poradnie w słowa ubiore i awantura ..potem musze odkrecac i mówić o co mi chodziło ... ech ....
zaraz zrobie sobie zdjęcie ..bo mój D. - gdzie????? na spotkaniu hyhyhyhyh -ale co tam niech ma - 3 godziny dzielnie walczył z małym :-D

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

26 sie 2007, 20:03

u mnie masakra moje dziecie od 15:30 wypilo tylko 200ml herbatki w 2 ratach i zero mleka i juz spi na noc
jka nie bedzie mi chciala zjesc tego swinstwa w nocy (zalezy kiedy sie obudzi) to chyba sie pochlastam

[ Dodano: 2007-08-26, 20:07 ]
FOTY FOTY FOTY!!!!!! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

26 sie 2007, 20:08

jestem :-D
lepszy profil :-D
Obrazek
gorszy :-D
Obrazek
ale mi sie podoba - ha !

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

26 sie 2007, 20:09

Anza i jak to znosisz? bo ja już nie wiem co robić...no bo kurczę raczej nie jest dobrze, że ona jeść nie chce...tzn. wygląda, że chce, ale jakby nie może...już zaglądam do dzioba, czy tam czegoś nie ma...ale ja się tam nie znam...nawet te dziąsła to dla mnie rebus :-D Nie wiem co zrobić...normalnie z pogodnego dzieciątka mam teraz marudę, niejadka i płaczka! :ico_olaboga: prawie sie nie bawi, mało się śmieje, ma problemy ze snem...i jedzeniem...i w ogóle...

Gosia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: czekam na zdjęcia!!!

i muszę lecieć kąpać, bo się obudziła...aż się boje wieczornego karmienia... :ico_noniewiem: zajrzę jak klapnie, czyli może za godzinę!
i Gosia nie wiem jak, ale zdjęcia mają być :-D

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

26 sie 2007, 20:20

Gosia A, piekna pani :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
zaj.... wygladasz to bylo warte akzdych pieniędzy

zborra kup prosze w aptece jakis zel na dziasełka i je posmaruj co ci szkodzi a moze akurat pomoze

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość