Awatar użytkownika
gosha
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1957
Rejestracja: 01 lis 2010, 17:26

Re: mamy po 30.

05 mar 2013, 15:44

Witajcie :)
Wieki całę mnie tu nie było ....

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: mamy po 30.

05 mar 2013, 16:32

ja w pierwszym miesiącu co nawet dni płodne sobie liczyłam
Nieźle - wkładka, dni płodne i prezerwatywa :ico_haha_01:
a jak :-D przezornego.... strzeże :-D

powiem wam że teraz nie wyobrażam sobie innego zabezpieczenia

a jak tam u was? porządki wiosenne rozpoczęte?

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: mamy po 30.

05 mar 2013, 17:15

Iw_rybka witaj :-)
- hej ho :ico_haha_01: Polecam tran do picia,Zuzie wzmocnilo i od wrzesnia tylko raz miala antybiotyk,reszta chorob po Lipomalu przechodzi !
Iw_rybka, mój D jest zarejestrowany DKMS
- aha,no bo ja sie wlasnie zdecydowalam,przyslali mi patyczki,mialam odsylac i wyczytalam na FB u jednej kolezanki zla opinie o nich i zwatpilam...Pisala,ze kiedys oni byli typowo polska baza,a potem mieli jakies klopoty finansowe i glownie za granica sa biorcy itd,z drugiej strony sobie mysle,ze czlowiek jest czlowiek,wiec wazne zeby komus pomoc...
porządki wiosenne rozpoczęte?
- a wiesz,ze tak :-D Dzis w ramach rozgrzewki przed cwiczeniami umylam okna,bo jak slonko zaczelo swiecic,to nagle okna zrobily sie mega brudne :ico_szoking:

lilo

Re: mamy po 30.

05 mar 2013, 17:33

Polecam tran do picia
Może i spróbuję. Ona nie miała antybiotyku ponad rok, chyba na jesieni 2011 ostatni raz, a teraz zapalenie oskrzeli no i bierze...

Mam nadzieję, że razem z wiosną będzie lepiej.


O porządkach jeszcze nawet nie pomyślałam - wiosny nie ma to i porządków wiosennych nie :ico_oczko:

U nas wreszcie słońce ale zimno dalej, przy minusie temeratura.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

Re: mamy po 30.

05 mar 2013, 19:19

Lilo, zdrówka dla córci.
Nie wiedziałaś bo nie pisałam. Ja jestem już prawie 6 lat po leczeniu i cały czas mam nastawienie - będzie dobrze innej opcji nie ma :-)
glownie za granica sa biorcy itd,z drugiej strony sobie mysle,ze czlowiek jest czlowiek,wiec wazne zeby komus pomoc...
Iw_rybka, nic o tym nie słyszałam. To do kogo trafią w razie potrzeby komórki to już nie od nas zależy, liczy się zgodność a czy to ktoś narodowości x czy y to nie ma znaczenia bo jak sama piszesz człowiek - człowiekiem. Z drugiej strony, jakby komuś potrzeba było komórek to dobrze, że oni też korzystają z bazy danych za granicą - to działa w dwie strony.

lilo

Re: mamy po 30.

05 mar 2013, 19:41

będzie dobrze innej opcji nie ma
:ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_sorki:


gosha a gdzie byłaś jak cię nie było? Jaki klimatyczny avatarek :ico_oczko: A co to za problem w podpisie?

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: mamy po 30.

05 mar 2013, 20:39

porządki wiosenne rozpoczęte?
- a wiesz,ze tak :-D Dzis w ramach rozgrzewki przed cwiczeniami umylam okna,bo jak slonko zaczelo swiecic,to nagle okna zrobily sie mega brudne :ico_szoking:
ja już w zeszłym tygodniu w dwóch pokojach umyłam, wcozraj balkonowe. Jeszcze mi kuchnia została

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: mamy po 30.

05 mar 2013, 21:06

witam,dawno mnie tu nie bylo...

Lala wlasciwie to wpadlam,bo mam pytanie do Ciebie,pamietam,ze pisalas kiedys,ze rejestrowalas sie w bazie danych dawcow szpiku,dobrze pamietam? Rejestrowalas sie w DKMS-sie?
Tak rejstrowałam się i patyczki odesłałam, dostałam swój numer a podziękowania i kartkę na święta i na tym się narazie skończyło apropo przypomniałaś mi ze muszę poprawić dane wpisując o ciąży. Ja wczoraj umyłam okno takie jak balkonowe .

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

Re: mamy po 30.

07 mar 2013, 13:13

hej dziewczyny
u nas wczoraj wiosna a dziś już brzydko echhhh i zima wraca chyba się potnę suchą bułką,a już tak fajnie było,nawet bazie mam w domu....
myślicie już o świętach????wielkanocnych oczywiscie.....


moni dzieki za info....

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: mamy po 30.

07 mar 2013, 18:20

myślicie już o świętach????wielkanocnych oczywiscie.....

moni dzieki za info....
święta... i po świętach. Jakoś szczególnie się nie będę szykować.

Nie ma za co polecam się na przyszłość :ico_oczko:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość