mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

24 lip 2008, 09:27

Mojej Hani w tej chwili się przestawia - spała do tej pory dwa razy (od 9 około pół godziny i potem dwie godzinki koło południa), teraz chyba ogranicza się do 1 razu w południe, ale narazie różnie bywa. Chcięlibysmy przesunąć jej troszkę porę kładzenia się sapć wieczorem, bo teraz kładziemy ją koło 19:30-20:00, o 5:00 Sebastian wstaje, więc Hania się budzi na cyca i czasem nie chce już potem spać. Ale ciężka sprawa z tym jest, ona wieczorem jest marudna.

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

24 lip 2008, 09:31

Ywone sliczne te kitki i super foteczjka ja tez najbardziej lubie takie zywe zdjecia...
Martunia dzieki za kaplementa :)
Mala mysz biedna Hania ale problem z tymi owadami w tym roku bo jest ich straszna chmara i takie sytuacje sa nie do uniknięcia ...
Kasia Kacper spi 2Xpo 1-1,5 do tego zasypia ok 21 i spi do 7-8.
U nas znowu pada ... ale nuda czekam na wyjazd i mam nadzieje ze pogoda dopisze...

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

24 lip 2008, 10:08

Kasia to faktycznie problem się sam rozwiązał z urodzinami!!!!A goście którzy nie zawitają niech żałują świetnej imprezy!!!

Mała mysz Nelka śpi tak jak Hania 2 razy w dzień a kładziemy ją o 21 i spi do 7-8.Wieczorem tez jest marudna ale staramy się tak ja zabawić żeby wytrzymała do kapieli do tej 20.30.Spróbujcie!!!Kilka dni i powinna się przestawić!!!!A śmieciara z niej niemiłosierna a hitem była mielona w buzi rybka z akwarium :-D śmieszne ale... :ico_olaboga:

Anita pogoda musi dopisać!!!

A My szukamy mieszkania w krk.kilka mamy na oku wiec może dziś pojedziemy je obejrzeć.

[ Dodano: 2008-07-24, 10:19 ]
Dostałam smsa od Janiołka!Napisała że dziś wychodzą ale niedlugo wracaja nanefrologie!
Jutro chcemy się umówić też na spotkanie więc będą nowe foteczki na forum :-D

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

24 lip 2008, 13:00

Martunia, rybki są zdrowe, Twoja pociecha poprostu wie co dobre :ico_haha_01:
Moja Hania była u lekarza dziś, bo ostatnio trochę za mało ważyła i waży 10 kg, jak to okresliła moja mama "z kupą" (bo nie zrobiła dziś rano). I poza tym pani doktor stwierdziła, że wygląda świetnie. Czeka nas jeszcze kontrolna wizyta u ortopedy - kazał nam przyjść jak zacznie chodzić.
W temacie śmieciarstwa - pochłonęła dziś spory kawałek papieru toaletowego, bardzo smaczny był.

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

24 lip 2008, 14:10

Moja Amelka spi raz po rannym mleku, zazwyczaj godzinke a tak to potem kolo 18 zasypia tez na godzinke a chodzi spac zawsze po 20 i wstaje kolo 6-7 zazwyczaj ja my budzimy bo mnie maz zawozi do pracy :ico_oczko:

z tymi smieciami to u nas to samo, mala ostatnio lata z gola pupa po mieszkaniu bo troche sobie odparzyla, ostatnio polazla do jadalni i wraca i cos tez mieli w buzi, nie dala sobie zajrzec ja patrze a tam kamien :ico_szoking: i to calkiem duzy, wyjelam jej a ona sie smiala :ico_olaboga: ale mialam cykora, bo smieci to norma zwlaszcza takie kudelki z wlosami :ico_olaboga: , poszlam zobaczyc czy tam nie ma zadnych kamieni czy czego a tam dywan zasikany :-D ale to akurat nic, chcialam zeby sobie przewietrzyla troche, wkleje wam potem troche fotek z plazy, wczoraj sie moczylismy, bylo super :-D

a poza tym mamy kolejnego zabka, wiec mamyw sumie 6, 4 na dole i dwa na gorze, ale ten wyszedl bardzo cicho, nic nie bylo widac ani sie nie spodziewalismy a on sie pokazal :-D poza tym od trezch dni robi kupki i siku na nocnik, wysadzam ja po jedzeniu i zawsze cos wycisnie, coz zawsze to jakis poczatek :-D
lecimy zaraz na spacerek, potem wkleje fotki, milego dizonka :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

24 lip 2008, 20:05

O rany jakie Nelinka ma niebieskie oczęta. Prześliczne.
Brawa dla Amelki za nocniczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i gratulacje ząbków.U nas cisną sie dwie dwójki, ale jakoś tak cięzko i powoli.
Amelka śpi około9 ranogodzine i potem koło2 też godzinę. Idzie spać około20 i śpi jak w zegarku do 6.30.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

24 lip 2008, 21:55

Yvone Ami też ma takie niebieskie cudne oczeta :ico_haha_01:


Karolina :ico_brawa_01: za nocniczek i ząbki!!!

Mala myszo fakt rybki zdrowe a w tym wypadku chyba suschi :-D !!!A za te 10 kilo z kupa to także wielkie :ico_brawa_01:

Dobra spadam sie uczyć :ico_zly:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

25 lip 2008, 08:35

widać z Łukaszka jest niezly spioch bo on śpi 3 razy w sumie około 4 godzin na noc kladziemy kolo 20:30 i wstaje o 7:30

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

25 lip 2008, 11:20

Ale Wam dobrze Kasiu!!!!Zazdroszczę :-D :ico_brawa_01: !!!

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

25 lip 2008, 12:27

Kasia, fajnie wam... Moja łobuzica nieraz od piatej wariuje po łużku i ciąga nas za włosy.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość