blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

05 paź 2008, 09:18

Ello :)
No dziś czuję się super, póki co. Plecki nie bolą, brzuszek ok. Męzus wrócił do domku. Kotek rano zwymiotowal ale to pikus :ico_haha_01: Pogoda piekna, sniadanko zjedzone. Dzis pojedziemy z rodzinką oglądać naszą działeczkę.
I wiecie, tak sobie myslę czy mnie ten brzuszek nie bolał po takie herbacie. Pisałam ze dostalam od kuzynki herbatke z niemiec na rozmiekczanie szyjki macicy co ma ulatwic porod. Pije ja się od 36 tygodnia. I wczoraj wypilam pol kubka,moze to dlatego. Sama nie wiem. Dzis nie bede jej pila to zobacze.

Milego dnia.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

05 paź 2008, 09:34

My też się meldujemy

Kasiu to świetnie, że już ci lepiej.. kto wie, może to faktycznie bolało od tej herbatki..

Ja też dzisiaj czuje się świetnie, wyspałam się, mimo że wstałam o 6 razem z P, wyprawiliśmy go z Jasiem do szkoły ;-) Pogoda też pięna, nawet w miare ciepło..

Dzisiaj odpoczywam, po wczorajszych poirządkach wszystkie kości mnie bolały, wiec dzisiaj luzik, relaksujemy się :-)

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

05 paź 2008, 10:10

#ania#, - nie zazdroszczę Twojemu M tej szkoły. Chociaz z drugiej strony fajne były te studenckie czasy :)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

05 paź 2008, 11:05

wiesz, ja się ciesze że jest w szkole, bo od operacji mało przebywa między ludzmi, tzn kimś innym niż rodzina, więc takie odchamienie się dobrze mu zrobi, po za tym przyda mu się w pracy, bo teraz niestety same umiejętniści nie wystarczają, trzeba mieć jeszcze jakiś dokument potwierdzający..

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

05 paź 2008, 12:12

hej

u nas pogoda ładna tylko wiatr wieje jak szalony.

blumek, jak dobrze że Ci przeszło :ico_brawa_01: może to od tej herbaty, a może tylko taki dzień miałaś. Miłego oglądania działki :-)

Ja ide jakiś obiadek prychcic, ale znowu nie mam pomysłu co, popatrze co mam w lodówce i coś wymyśle :ico_oczko:

Miłego dnia :-D

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

05 paź 2008, 18:24

ja tylko na momencik sie przywitac :-)

u nas w miare ok. Usnelam po 3 (wrocilismy pozno z nieplanowanej imprezki), dzis wstalam o 7.30, sprzedalismy samochodzik i mamy na cala reszte zakupow dla Niunia. Bylam na targu, kupilam koszule do szpitala, stanik do karmienia, i dwa sweterki na zimne dni. W tym tyg jedziemy (jak wszystko pojdzie zgodnie z planami) po lozeczko i wszystko co do niego potrzebne i przewijak.

Poza tym ZGAGA niesamowita :ico_olaboga:

Chyba zaczynaja mi sie skurczyki - nie czuje ich ale jak dotykam brzuszka to twardy, ale nie wiem jak czesto mnie lapia bo nie bola a na brzuszku rak ciagle nie trzymam :ico_sorki:

Aha jak sie obudzilam i przekrecilam z boku na plecki to mialam na brzuszku gory - czasem sie zdarzaly swietokrzyskie ale dzis to byly alpy jak nic :ico_brawa_01: poprostu az sie napatrzec nie moglam. Ale po chwili zniknely :ico_sorki:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

05 paź 2008, 19:47

betka, fajne takie góry.. ja też lubie obserwować jak Mały się przekręca.. Chociaż od kilku dni jest jakiś mniej ruchliwy, wypuna się do nas pleckami, albo pupą, chyba że znów się tak ułożył, że ja nie czuje wszystkiego, teraz np włazi pod żeberka i to już nie jest za specjalnie przyjemne..

aaa gratuluje przypływu gotówki ;-)

P wrócił dzisiaj o 15 z zajęć, wyglląda na zadowolonego, chociaż lekko zestresowanego, w sumie nie dziwie mu się, w szkole był ostatnio z 10 lat temu..

Właśnie sobie uświadomiłam, że już we wtorek mamy USG!!! Jak ten czas zleciał ;-)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

05 paź 2008, 20:42

#ania#, znowu zobaczysz Jasia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Byc moze i ja w tym miesiacu znowu zoabzce maluszka. To zalezy od tego co poie lekarz na wizycie (w zwiazku z tym ulozeniem Juniora).

Ogladalyscie moze dzis super nianie?? :ico_olaboga: co tam sie dzis dzialo :ico_olaboga: :ico_szoking: ja nie wiem jak ja dam rade wychowac swoje dzieci na porzadnych ludzi - napewno kupe pracy trzeba w to wlozyc. Ale ta mamusia z tymi blizniakami w dzisiejszym odcinku poprostu pobila chyba wszystkich!!! :ico_szoking: :ico_sorki:
Choc jak pokazuja juz koniec odcinka jak wszystko pieknie wyglada to troche sie wierzyc nie chce ze w tak krotkim czasie niania zdzialala cuda :ico_nienie: powoli powoli mozna by dojsc do tego ale tak szybko to raczej nie bardzo :ico_nienie:
Ale jak wiemy telewizja klamie :-) Co nie znaczy ze niania nie ma fajnych pomyslow na poprawe tych urwiskow malych, a przede wszystkim na poprawe rodzicow!!!

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

05 paź 2008, 21:24

No własnie, wszystko zalezy od rodziców. Jakie metody i zasady wprowadzą. Jak pozowlą sobą rządzić od małego, to pózniej nie ma co sie dziwic, ze dzieci są takie....

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

06 paź 2008, 08:42

Ja tez mam chyba skurczyki ale juz takie bolesne. Dzis mamy wizytę więc moze sie cos dowiem. Bolą plecki, pgoda brzydka wiec pewnie będę marudna.
Ale wam zyczę miłego dnia :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość