Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

31 paź 2009, 16:41

Sms od Paulinki:
"Zapomniałam Wam napisać, ze Urodził się smyk o 9.03 ma 51 cm długości i dostał 10 punktów. Może w środę wyjdziemy do domu."

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

31 paź 2009, 18:57

Paulinka miała mieć cc prawda? dlatego będą ich trzymać do środy...
Mnie pewnie potrzymają do soboty aż. Dla mnie to wieczność i nie wiem jak przeżyję ten szpital.
Matiemu się odwidziało jechać z dziadkami. Mówi, że pojedzie ze mną do szpitala. Mam nadzieję, że jutro jak będzie pakował swoje zabawki i rowerek to naprawdę zachce mu się jechać, to będę spokojniejsza

Kilolek no ja też mam nadzieję, że jutrzejszy dzionek przetrzymam bo 1 listopada to tak dziwnie.

Cały dzień chłopaki działają mi na nerwy. Spać nie dają. Wstałam, aż i się poryczałam. Powiedziałam, żeby stary koń się dzieckiem nie zajął tak abym się zdrzemnęła. Oczy mam jak na zapałki, a chciałam obejrzeć cały MAM TALENT. Wreszcie rozładowałam zmywarkę i wytarłam kurze w kuchni. Teraz już naprawdę idę się myć i się kładę. Gorąco mi jakoś...

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

31 paź 2009, 19:00

No ładnie wy juz sie rozpakowujecie a ja nadal czekam - byle do poniedziałku

Awatar użytkownika
nerowercia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 20 paź 2009, 13:43

31 paź 2009, 19:22

Moje ogromniaste gratulacje dla Mikusi kurcze niedawno pisała że nic się nie dzieje i termin mieliśmy ten sam a tu proszę co za niespodzianka jest już po-teraz to chyba ja będę ostatnia ale cieszę się,że chociaż jej się udało i nie urodzi 1 listopada zobaczymy jak będzie ze mną. :-) Ja wciąż czekam i czeka,myślę i myślę........ :ico_zly:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

31 paź 2009, 20:15

Sabcia Ty to się biedna naczekasz. Szczerze nie zazdroszczę:)

Nerowercia Tobie też nie życzę urodzić jutro. Mi też brzuch coraz częściej twardnieje i ciągle pytam, czy doczekam do wtorku.
Jutro będzie już moja mama i zabierają Mateuszka, a ja mam cały dzionek się relaksować. W łazience to chyba z godzinkę spędzę:)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

31 paź 2009, 20:44

U mnie dzis spokojny dzien, najpierw wiadomo sobotnie porzadki , potem pojechalismy do meza brata, jeszcze zaszlismy do znajomych, powrot do domu dzieci wykapac, polozyc spac i teraz relaksik.

Tez wlasnie czekam na Mam talent, ale normalnie torche bez sensu ze prawie same spiewanie i tanczenie jest w tej edycji, no ja lubi te spiewanie i tanczenie, ale luczylam na jakies inne rzeczy do ogladania

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

31 paź 2009, 20:59

Sabcia, a ty nie miałas mieć wczoraj tego masażu?

Ależ się zestresowalam!!! Przyszli moi uczniowie z psikusem a ja totalne 0 słodyczy. Tzn coś tam było ale wszystko pootwierane, atakiego im nie dam przeciez. Kasy tez brak, no karta nie zapłacę! :ico_noniewiem: w panikę wpadłam, ze szok! Jakieś drobniaki po katach w końcu uzbierałam ale się naczekali! Glupio mi było jak nie wiem co. Obiecałam na przyszly rok się poprawić :-D ale stresa mam do tej pory :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

31 paź 2009, 23:26

a ty nie miałas mieć wczoraj tego masażu?
masaz to ja miałam we wtorek a wczoraj miałam zaplanowane cc, i juz jechałam na stół kiedy okazało sie ze nie ma dla mnie lózka zreszta nie tylko dla mnie ale jeszcze dla 5 innych babek dlatego zrobili szczegółowe badania i wyslali do domu dltego cc mam w poniedziałek - no nic zla byłam wczoraj jak cholera no ale nic na to nie poradze

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

01 lis 2009, 00:15

Oj to nie fajnie.
I naprawdę ten masaż nic nie dał?? :ico_szoking: :ico_olaboga:
Ale to moze do poniedziałku jeszcze uda Ci sie urodzić. A dlaczego od razu cc? Nie będą wywoływać?

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

01 lis 2009, 00:19

Hej :-)
Chcialam wszystkim listopadowkom zyczyc powodzenia bo zauwazylam ze juz sie rozdwajacie powlutku
:-)

Brawa dla Mikusi i Zuzanki :ico_brawa_01:
Siunia,Matikasia nie moge sie doczekac waszych ksiezniczek :-D

Sabcia, no wiec jednak bedziesz listopadowka :ico_oczko:


Zauwazylam ze duzo dziewczynek sie teraz rodzi,jak ja rodzilam moich chlopcow to dziewczynek prawie wcale nie bylo a tu prosze jak pieknie sie poukladalo-beda mieli w czym wybierac :-D

Pozdrawiam i powodzenia :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość