Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

07 lis 2010, 12:18

http://www.youtube.com/watch?v=GyNPqud3Mhc

a to tak, na dobry poczatek dnia, zawsze slucham jak mnie Wiko wkurza to mi zaraz przechodzi :)
ja jakos sie dzis czuje w miare, moze wam sie polepszylo i prganizm sie zbiera na godzine zero
nadzieja matka glupich ale jak to mówia matke ma sie tylko jedna :):):):)

ja bede ostatnia bo chyba za bardzo chce juz. A z Wikiem jak odpuscilam i nie myslalam o porodzie bo znalam termin cc to wtedy zaczelam rodzic wiec chyba najlepiej o tym nie myslec
My wczoraj znów jeździliśmy oglądac domki i teraz nam sie spodobał inny i mamy myślenia... :ico_noniewiem: a już myślałam że wybraliśmy...
no masz :) no ale dobrze z epoogladaliscie inne , wybierzecie najlepszy ze wszystkich
yśle że to chyba już niedlugo
w zasadzie wszystkie mamy juz porod niedlugo, tylko nam sie chyba wydaje ze mamy jeszcze szmat czasu, swoja droga ja jeszcze jakos nie umiem sobie wyobrazic ze bede miala jeszcze jedno dziecko i to na dniach, dla mnie to ciagle abstrakcja
Robak ogladalam foty na naszej klasie, niezla laseczka z Ciebie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
potwierdzam :)

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

07 lis 2010, 14:54

Krzys znowu chory :ico_placzek:
mam już dość

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

07 lis 2010, 15:31

nie umiem sobie wyobrazic ze bede miala jeszcze jedno dziecko i to na dniach, dla mnie to ciagle abstrakcja
mam dokładnie tak samo!!!! :ico_sorki: :ico_olaboga:

malgoskab, :ico_placzek: zdrówka dla Krzysia!!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

07 lis 2010, 17:25

hejka wlasnie weszlysmy do domu...padam na ;pysk....
dzieki kochane za mile slowa :ico_sorki:
z tymi zebami to Sarcia ma po Adamie moim takie zeby krolicze :ico_haha_01: z tym wedzidelkiem to nie wiem czy ma przerosniete jeszcze nie bylam z nia u dentysty to nie wiem...a ja sie nie znam niestety :ico_noniewiem: ale ponoc slyszalam ze teraz dzieciom nacina sie zeby nie bylo tej szpary
malgoskab zdrowka dla mlodego :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

07 lis 2010, 18:26

witajcie

dziewczyny zaraz doczytam tylko musze na nk powysyłać wam zaproszenia ode mnie :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

[ Dodano: 2010-11-07, 17:33 ]
no
powysyłałam wam :-D

my własnie wróciliśmy od moich rodziców
ja leże na tapczanie i odpoczywam

i tak w sumie bez rewelacji :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-11-07, 17:36 ]
eeeeee ale laski z was są :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

07 lis 2010, 23:07

Ania z Ciebie tez laseczka pierwsza klasa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Robak pytam o to wedzidelko bo ja u mojej amelki to odrazu zobaczylam ze ma inne niz ja czy moj maz, ale bylam tu u dentysty i powiedzieli ze moze sie samo cofnie jak wyjda jej zeby sale, ak pytalam czy mzoe cos wiesz innego, jak jej zeby szly to mnie o przerazalo bo bylo takie grube ale teraz jakos wydaje mi sie ze tak tego nie widac i chyba jej nie przeszkadza bo czytalam ze moze nawet miec wade wymowy przez to, ak tylko pytalam, ogolnie przerwa miedzy zebami u takich maluchow wyglada calkiem fajnie :ico_oczko:

ja dzis ledwo chodze, wpadli znajomi z dwojka dzieci, amelka tak lubi oliwke ale wogole nie chciala sie z nai bawic, caly dzien ma jakis swoj humor, a potem to az wyzywaly, ze np. dobrze ci ze sie uderzylas i takie tam, obie plakaly i wogole szkoda slow, jutro amelka do przedszkola ale maz ja wiezie bo ja nie zniose histerii a poza tym chyba sie pozegnam z autem bo mal;y tak mnie dzis cisnal ze ledwo jechalam wiec roche srach :ico_szoking: poza tym tak mnie bolaly nogi w pachwinach ze ledwo do niego wlazlam :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

08 lis 2010, 11:16

czesc kochane.

melduje sie nadal 2 w1
Tyle naklikalyscie :ico_olaboga: doczytalam wszystko ale chyba nie odpisze....
nie dam rady :ico_wstydzioch:
ja sie nasprzatalam jak glupia od rana, pomyalam podlogi, odkurzalam i wycieralam kurze. Ustawiłam wszystko w pokoiku malej bo juz wreszcie lozeczko gotowe :ico_brawa_01: wyszlo tak jak chcialam :ico_brawa_01:
padam na twarz. a jeszcze musze pozmywac i obiad ugotowac.
Ale u nas dzis ulewa. Okropnie leje, pogoda fatalna.
Maz zawiozl dzis jednak matiego do przedszkola :ico_noniewiem: mial juz nie chodzic, ale maz zdecydowal, ze teraz przed tym dlugim weekendem niech sobie pojdzie te trzy dni, i pocwiczy wiersze i piosenki, bo w poniedzialek ma slubowanie moj przedszkolak.
Mial juz nie isc do urodzenia maji i troche po jej narodzinach, ale tak nas prosil, ze chce isc na ten wystep, no i to slubowanie to takie wazne wydarzzenie.
Powiedzialam mezowi ja bym go nie dala, wieziesz go na wlasna odpowiedzialnosc, jak bedzie chory to ty bedziesz sie nim zajmowal. No oby nic nie zlapal bo juz go tak ladnie wyleczylam :ico_sorki: :ico_sorki: teraz pojdzie pon, wtorek i sroda, potem w poniedzialek na to slubowanie i juz go nie daje. Pojdzie na koniec grudnia albo juz w styczniu.

[ Dodano: 2010-11-08, 10:48 ]
aaa no i fajnie was bylo zobaczyc na nk :-D

powtarzam swoj numer gdyby ktoras reflektowala ;) 507 047 151

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

08 lis 2010, 12:07

hejka lale:)
karolina powiem ci szczerze ze nie zwracalam uwagi czy ma Sarka przerosniete w sumie to ma tylko szpare duza ale czy cos wiecej ciezko mi powiedziec wydaje mi sie ze nie...ale nie znam sie zupelnie....fakt ze mowi Sarka miewyraznie i moze faktycznie to jest przyczyna... :ico_noniewiem: dalas mi do myslenia:)

Monia moze faktycznie mlody niech pochodzi jeszcze jak sam chce moze odpukac nic nie zlapie.... :ico_sorki:

a ja dzis w nocy standart nie moglam spac od 3 do 5 i tak myslalam sobie o tym porodzie i wymyslilam ze jutro ide na ktg i na wizycie powiem ginowi zeby mi dal skierowanie na poniedzialek na wywolanie bo bez sensu zebym chodzila jeszcze tydzien....i mam nadzieje ze wypali :ico_oczko:
ja dzis obiadu nie robie kjeszcze golabki mojej mamy mam i sosik z ziemniaczkami dla Sarutki....
ogarne mieszkanko i nuda bo u nas tez pada dzis....

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

08 lis 2010, 12:35

ale sie urobilam o jezuuuu teraz musze chwileczke odpoczac bo zaraz podroz po matiego mnie czeka, a pogoda fatalna, leje i leje, nie wiem jak my wrocimy :ico_olaboga:
jeszcze mi tylko lazienka zostala ale to juz wieczorem meza zagonie bo ja padam.
My mamy bigosik na obiad bo dostalismy od mojego taty, zrobil specjalnie dla mnie bo wie jak lubie a w swieta zjesc nie bede mogla przeciez :ico_placzek: :ico_placzek: wiec my dzis bigosik z pieczywkiem a dla matiego obralam ziemniaczkow i zapanierowalam cycka.

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

08 lis 2010, 12:42

wiec my dzis bigosik z pieczywkiem a dla matiego obralam ziemniaczkow i zapanierowalam cycka.
_________________
swojego?? :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość