Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

02 paź 2011, 15:38

mamy inne gusty...
u nas podobnie. ubrał by mnie w mini, kabaretki i buty na wyyyyyyysokim obcasie.innych strojów nie zauważa :ico_noniewiem:
wysmarowac samoopalaczem
hehe a na co ci samoopalacz na słońcu?? :ico_haha_01:

mnie dziś dzieciaki zbudziły o 7 :ico_zly:
powiedzialam M. o tych butach to sie usmiechnal i powiedzial zebym sie nie wyglu[piala tylko mniej kasy na glupoty wydawala :ico_oczko:
hehe tylko ciekawe co wg niego znaczą głupoty :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

02 paź 2011, 16:04

tylko ciekawe co wg niego znaczą głupoty :ico_oczko:
wiesz, chleb, maslo, takie tam :ico_haha_01: zartuje oczywiscie...

Ja jestem po kubelku mleka z czosnkiem, maslem, miodem i bog raczy wiedziec czego moj maz jeszcze tam dodal :ico_sorki: co ciekawe on nawet mojego syna jest w
stanie naciagnac na wypicie szklanki owego specyfiku :ico_oczko:

Ja na zakupy tylko z mezem moge chodzic :ico_sorki: bo jak sama pojde to nigdy nic nie kupie, bo mi sie wydaje, ze we wszystkim zle wygladam i ze za drogo i ect...

[ Dodano: 02-10-2011, 16:08 ]
my szczesliwie mamy podobne gusta, a moj maz nie lubie butow na obcasie, ktorych ja z reszta w zyciu nie nosilam, pewnie bym sobie zeby powybijala :-D fajne jeansy i podkoszulek-to jest to :ico_oczko: a moj kuba zawsze miedzy shirty wpada, wyciaga mi rzeczy, na ktore byc moze nie zwrocilabym osobiscie uwagi (co nie znaczy, ze sa brzydkie) ale twierdzi, ze bedzie sexy i super :ico_haha_01: jak przymierze to zaczyna mnie oblapywac i nawet mnie nie pyta tylko wykrzykuje-bierzemy! :ico_haha_01: lubie z nim robic zakupy, tylko tu nie mamy z kim dzieci zostawic i we czworke to sie robi po chwili nerwowka :ico_olaboga:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

02 paź 2011, 18:06

Witam.
Stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za pol roczku Roksanki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jutro wpadne Was doczytac :-)

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

02 paź 2011, 20:15

Muszę was doczytać :ico_olaboga:

Stawiam za 6 miesięcy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i za pół roczku Roksanki tez :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
byłam z małą na weekend u mamy bo K byl we Wrocku musialam troszke odpoczac od tesciowki ;p i było fajnie musze mała czesciej tam zabierac bo u nas zawsze duzo ludzi niech sie przyzwyczaja bo tak to płacze jak widzi kogos obcego a teraz coraz lepiej reaguje
ja tez lubie z K chodzic na zakupy choc tez mu sie czasem podoba cos na mnie co mi nie koniecznie za to on lubo jak ja mu doradze co ma kupic i tez czesto jak jestem na zakupach sama to mu cos kupie i wiem ze trafiam w jego gust bo bardzo mu sie podoba
Blanka spi a tesciu pojechał po K na stacje juz soe za nim stesknilam ;))
co do finansow to puki K tego gabinetu nie otworzy to bedzie krucho a ile sie dostaje wychowawczego? i czy ktoras brała ten drugi tysiąc na dziecko ? bo jest becikowe 1000 i drugi na podstawie zarobkow czy jakos tak ale niby zarobki z 2009 a nam wtedy przekraczało no ale teraz przeciez potrzebujemy to chyba jakos inaczej na to patrzą ale K nie chce o tym słyszec nie wiem dlaczego :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

02 paź 2011, 20:44

wiesz, chleb, maslo, takie tam
hehe spoko :-D a propo masła, ja tak kocham masło, ze za żadne skarby bym z niego nie zrezygnowała :ico_nienie: :-D
Ja jestem po kubelku mleka z czosnkiem, maslem, miodem
na zdrowie :ico_oczko:
my szczesliwie mamy podobne gusta,
o no to fajnie macie.
ja za to kocham butki na obcasie :ico_sorki:
Stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za pol roczku Roksanki
:ico_brawa_01:

byłam z małą na weekend u mamy bo K byl we Wrocku musialam troszke odpoczac od tesciowki
:ico_oczko:
a ile sie dostaje wychowawczego?
nie mam pojęcia. A przysługiwał by Ci????
i czy ktoras brała ten drugi tysiąc na dziecko ? bo jest becikowe 1000 i drugi na podstawie zarobkow czy jakos tak ale niby zarobki z 2009
ja brałam, musicie dostarczyć zaświadczenie o dochodach ale z 2010 roku, a nie z 2009
jeśli nie pracujesz składajcie podanie o zasiłek rodzinny 68 zł drogą nie chodzi.
ale K nie chce o tym słyszec nie wiem dlaczego :ico_noniewiem:
tysiące drogą nie chodzą, a przydadzą się na pewno :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

02 paź 2011, 21:52

Hej :-)

Myślałam,że już mi lepiej z gardłem,a w nocy jak mnie bolało to mi się płakać chciało i nic nie pomagało :ico_olaboga:
Teraz też okropnie boli i nie mogę łykać,a jak chce coś powiedzieć to masakra... :ico_chory: oby jutro było lepiej :ico_sorki:

Gwona, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za pół roczku Nadii :-D

agusia22, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za pół roczku Roksanki :-D

Fintifluszka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za postępy Poli w nauce raczkowania :-D :-D

Ja też w butach na obcasach nie chodzę, jedynie na jakieś wesele czy imprezkę rodzinną,a tak to w adidasach mi najwygodniej :ico_oczko:
Też lubię chodzić na zakupy z moim M., zawsze mi doradza,bo ja mam tak samo jak Fintifluszka i wydaje mi się że za drogo i nie ładnie wyglądam :ico_sorki:
Za to mężusiowi zawsze wypatrzę coś fajnego w czym super wygląda,a później standardowo lecę na dział dziecięcy i tam mi najlepiej :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Jeśli mamy robić zakupy ciuchów to tylko razem :-D

patrycjaaa, fajnie,że wyjazd się udał :-D
My też braliśmy ten dodatkowy tysiąc i na dziewczyny dostajemy co miesiąc 2x 68zł,a w przyszłym roku jak Karolka skończy 5lat będziemy na nią dostawać ok. 100zł :-)
ale K nie chce o tym słyszec nie wiem dlaczego :ico_noniewiem:
ja bym się nawet nie zastanawiała, tylko papiery składała. Jak dają to czemu nie brać !? :ico_noniewiem:
mnie dziś dzieciaki zbudziły o 7 :ico_zly:
mnie o 5:20 ... :ico_spanko:
ja tak kocham masło, ze za żadne skarby bym z niego nie zrezygnowała :ico_nienie: :-D
ja teeeeż :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

tabogucka, szkoda,że nie wypali niańka ale faktycznie 40minut drogi to trochę za daleko :ico_pocieszyciel: Jak byście mieli autko to co innego :ico_noniewiem:

[ Dodano: 02-10-2011, 21:57 ]
Zapomniałam się Wam pochwalić :-)
Kiedyś dostałam próbki kaszek i była zbożowa Sinlac. Zrobiłam wczoraj wieczorem i chciałam,żeby Martynka sobie posmakowała,a ta jak dostała jedną łyżeczkę to aż się trzęsła,żebym jej dala więcej :ico_haha_01: :ico_haha_01: Zjadła połowę tego co jej przygotowała,bo nie chciałam,żeby ją później brzuszek bolał ale pewnie jak bym jej dała resztę to by wszystko zjadła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dziś na śniadanko też zjadła i przed spankiem :ico_brawa_01:
Jestem bardzo zadowolona :509:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

03 paź 2011, 07:53

Zapomniałam się Wam pochwalić :-)
Kiedyś dostałam próbki kaszek i była zbożowa Sinlac. Zrobiłam wczoraj wieczorem i chciałam,żeby Martynka sobie posmakowała,a ta jak dostała jedną łyżeczkę to aż się trzęsła,żebym jej dala więcej :ico_haha_01: :ico_haha_01: Zjadła połowę tego co jej przygotowała,bo nie chciałam,żeby ją później brzuszek bolał ale pewnie jak bym jej dała resztę to by wszystko zjadła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dziś na śniadanko też zjadła i przed spankiem :ico_brawa_01:
Jestem bardzo zadowolona :509:
to super ze jej tak zasmakowala :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mojej bardzo smakuje kaszka na dobranoc 5 zbóż z lipa.

Co do nocek to ja nie moge narzekac.Roksanka zasypia po 19 i budzi sie tylko raz okolo 3 i od razu po jedzeniu zasypia.Rano budzi sie kolo 7 i Wiktorek tez.

Aniaaa,
Fintifluszka, zdrowka :ico_sorki:

patrycjaaa, ja tez dotalam ten drugi 1000 i tak jaj pisalas dochody brali z 2009 roku ale nam to akurat przypasowalo bo gdyby brali z 2010 to bysmy nie dostali.

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

03 paź 2011, 08:13

Stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za pol roczku Roksanki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za wczorajsze pol roczku

pozniej Was doczytam.. chcialam tylko napisac, ze Marcelinka ma zapalenie spojowki w prawym oczku :ico_olaboga:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

03 paź 2011, 10:47

Marcelinka ma zapalenie spojowki w prawym oczku :ico_olaboga:
ojej biedulka :ico_olaboga: zdrowka dla niej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

03 paź 2011, 11:02

Hej :-D

NowaSejana, biedna Marcelinka :ico_pocieszyciel: dużo zdrówka dla niej!!!
Mojej bardzo smakuje kaszka na dobranoc 5 zbóż z lipa.
taką też dostaliśmy to może dziś spróbuje jej podać :-)

My dziś byłyśmy na rehabilitacji, babka mówiła,że już jest dobrze i jeszcze raz przyjdziemy,a później przerwa ok. 2 tygodnie,a na koniec zaczęła mówić,ze są dzieci z większą asymetria i po Martynce już tak nie widać. Jeszcze ramionka podnosi do góry i ciągle tak jakby wciska główkę w nie, to babka mówi,że tak się stabilizuje,bo jeszcze ma to napięcie...
To nie rozumiem czemu mówi,że jest wszystko dobrze jak jeszcze ma napięcie !? :ico_puknij:
Koniecznie muszę umówić tą wizytę u neurologa i zobaczymy co ona powie.

A dziś Karolinka ma wizytę u dentysty :ico_noniewiem: na samą myśl się boję, czy da sobie coś zrobić w buzi i czy nie będzie krzyku :ico_olaboga:

A jutro wizyta u alergologa,bo dalej ma chrypę, katar i kaszel i lekarka ciągle twierdzi,że to nie z choroby tylko z astmy i alergii... :ico_olaboga:

Lecę zrobić sobie mleczko,bo kupiłam pyszne pączusie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości