Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

22 lut 2008, 13:45

nasza p. doktor ma niezbyt dobrą opinię na temat Eurespalu(on działa rzeciwalergicznie,przeciwzapalnie) i Bartek go jeszcze nigdy nie dostał.Dominiś za to jak był mały i chodziliśmy do innego lekarza to dostawał to świństwo(jemu wcale nie pomagał :ico_olaboga: ) i za każdym razem mu przepisywał :ico_puknij:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

22 lut 2008, 13:48

A u nas obojętnie do jakiego lekarza byś nie poszła i w karzdej przychodni przepisuję to samo :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

22 lut 2008, 13:58

ja dlatego właśnie przestałam chodzić z chlopakami do przychodni,tam wogóle nie słuchają tego co się im mówi.Teraz jak chodzę prywatnie,to chociaż wiem za co płacę.P. doktor ma dla nas nieograniczony czas i słucha moich ew. uwag :ico_brawa_01:

Maziu zdróweczka dla Was , u was też ciągle cos się dzieje :ico_olaboga: .Dobrze ,że dzieci z wiekiem troszkę wyratają z takiego ostrego chorowania :-)

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

22 lut 2008, 14:05

u nas standardowo przepisywany jest Bactrim.Teraz mamy brać Pyrosal i wapno.Bactrim nie jest potrzebny.Tylko mnie zaczyna mocno niepokoić kaszel Joachimka.Niby nie jest taki męczący i rwący i nie ciągły.Wczoraj osłuchowo też wszystko ok i gardło czyste.Nie wiem co jest?,Może to ja już jakaś przewrażliwiona jestem? może to dlatego,że to pierwszy kaszel małego?

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

22 lut 2008, 14:25

Anetko spokojnie obserwuj małego i podawaj co kazali - będzie dobrze.
U nas nie przepisują Eurespalu chociaz spotkałam się z nim w szpitalu i wiem że na jednych działa a na innych nie - więc różnie bywa ze skutecznością.

Dopiero wróciłam od lekarza musze coś zjeść bo do tej pory wypiłam już dwie kawy i troche mnie ssie w żołądku :ico_haha_01: ale już mam załatwione badania i w poniedziałek ide je zanieść. Teraz mała śpi więc chyba położe się rozprostować kości, mam nadzieje że nikt nie będzie się dobijał do drzwi bo chcem chwilki spokoju. Znając życie to zaraz ktoś zapuka lub jeszcze lepiej zadzwoni :ico_zly: z perfumami lub np. czy nie chce wymienić drzwi lub założyć wizytówki :ico_olaboga: lub inne dziadostwo :ico_olaboga:to chyba nie wytrzymam i :wpale:
Później musze powoli zacząć pakować męża bo jedzie na tydzień do Warszawy na szkolenie akurat teraz kiedy mam najwięcej do załatwiania i jest ostatni czas kiedy moge być z nim - bo jak pójde do pracy to już rzadko będziemy się widywać :506: .

[ Dodano: 2008-02-22, 13:26 ]
Nikola i chłopcy o nie nie jakoś sobie tego nie wyobrażam a mój mąż to chyba tymbardziej :ico_haha_01: no ale chyba jeszcze troche czasu minie zanim to nastąpi :ico_haha_02:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

22 lut 2008, 14:30

No właśnie wyrastają,i Martynka w porównaniu do poprzednich lat naprawde mniej choruje :-) Ale Matyldzia znowu wejdzie w ten wiek chorowań, już sama nie wiem :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

22 lut 2008, 14:35

dobrze,że mamy na forum Edulitkę :-) fachowo doradzi :-) A jakie badania musisz wykonać do pracy?

już by mogły te piątki wyjść :ico_zly: Pierwsze zęby które tak nam się w kość dają.

Czy u was też taka smutna pogoda?pada i pada.. g:\

[ Dodano: 2008-02-22, 13:37 ]
mieliśmy sprzątać,ale leń ze mnie dziś niesamowity :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

22 lut 2008, 14:41

Anetko kał, krew na HBS, HCV, HIV a pozatym wzrok, postawa, takie tam pierdoły ale nabiegać się trzeba :-) w końcu musze mieć badania żebym nikogo nie zaraziła :-)

[ Dodano: 2008-02-22, 13:42 ]
Nie przejmuj się leniem u nas też plucha i senność taka - też mam lenia pospolitego :ico_spanko:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

22 lut 2008, 15:24

U nas też szaro za oknem, :-) O to edulitko sie nabiegałaś i tyle tych badań, :ico_olaboga: Ale jak trzeba to trzeba :-) Ja troche posprzątałam bo jutro mężulek ma wolne i napewno mi nie da sprzątać. On to zawsze cos wymysli, żeby tylko nie sprzątać. :-D Właśnie moja Martyna przyszła żebym jej zapięła spudniczke i wiecie co ale jej brzuszek urusł, no i bedzie trzeba nową kupić :ico_olaboga: Te znowu się przebieraja :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

22 lut 2008, 16:05

Wiecie co do leków i opinii na ich temat, każdy lekarz zaleca co innego, na jednych działa jedno na innych drugie. Lekarze podchodzą albo indywidualnie albo masowo do pacjenta i nie bardzo ma tu znaczenie czy to państwówka czy prywatne. Nie raz wybuliłam prywatnie kasę i o kant d.. można było sobie takie badanie rozbić. Wszystko zależy od chęci. Jak przychodzi 20 pacjentów którzy z góry są nastawieni negatywnie "bo coś tam" to nawet się nie dziwnie tym lekarzom, ale wina leży wg po obu stronach. Ja chodzę prywatnie i państwowo, ale ten państwowy oddział jest sprywatyzowany - i bardzo dobrze!!! Taka przychodnia dostaje kase od państwa za leczenie pacjentów to samo powinno się stać ze szpitalami, jak mnie wkurza jak słyszę, ze prywatyzacja szpitali spowoduje ze nikogo leczyć darmo nie bedą. Ale to temat rzeka co ja się będę tu rozpiywać. Jak już pisałam wiele razy jestem kapitalistką i liberałką :-D

A teraz o pogodzie: jutro ma być we Wrocku 15 stopni :ico_szoking: na "+" zobaczymy :)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości