Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

08 lis 2010, 12:47

heloł :-D

właśnie wróciłam od dentysty :ico_noniewiem:
w portfelu -100 zł :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
zaraz jadę po igora do przedszkola potem musze do mamy podjechać a na końcu do teściowej idziemy bo wczoraj wróciła z sanatorium :ico_noniewiem: a tak fajnie było... :ico_noniewiem:

muszę lecieć
buziaki

[ Dodano: 2010-11-08, 11:52 ]
zapomniałam pytać....
czy wy tam "na dole" golicie sie całe czy jak....? :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
bo ja sie na glace wczoraj ogoliłam :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
tzn zawsze sie tak gole...
kiedyś mi jeden ginekolog (kobieta) zwróciła uwage że nie powinnam sie cała golić, że powinno sie srom zostawić....sama nie wiem...

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

08 lis 2010, 13:00

ja sie od zawsze cala gole na przedszkolanke jak to mowi moj Adam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

08 lis 2010, 14:23

Witam z herbatką tym razem :) :ico_kawa:

Byłam rano u położnej i na jej oko mam niby urodzić w tym tygodniu :ico_olaboga: Choc główke jeszcze wyczuwała więc nie zeszłaniżej, ale powiedziała że w moim przypadku kiedy jest to 3 dziecko to ona może zejść już przy porodzie. Uspokoiła mnie też pod względem wagi Matiego tzn. WKOŃCU się przejeła moją obawą o to że Mati ma bardzo duże szanse mieć ponad 4kg i moge miec problem z jego urodzeniem tak jak to było z Mają i wpisała to w karte by mieli to na względzie (mam jeszcze na to zwrócić uwage jak pójde juz rodzić). Poza tym wizyte mam kolejną na 15tego i powiedziała że jak do tego czasu nie urodze (mam termin na 17tego ale ona twierdzi ze do końca tyg. powinnam urodzić) to zrobi mi masaż szyjki już.... :ico_noniewiem:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

08 lis 2010, 14:27

no Ania to moze bedziesz druga listopadowka:)

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

08 lis 2010, 15:14

no Ania to moze bedziesz druga listopadowka:)
ja jednak z chęcia ustąpie pierwszenstwa :ico_oczko: :ico_sorki:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

08 lis 2010, 15:40

hahahahhaa

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

08 lis 2010, 15:55

Ania_R, no to rzeczywiście możesz urodzić
nie wiem co napisać bo wiem, że czekasz za siostra i wolałabyś jeszcze pochodzić, ale czas pokaże...
ja trzymam kciuki za to abyś pochodziła jeszcze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

08 lis 2010, 16:23

ja trzymam kciuki za to abyś pochodziła jeszcze
dzięki :-) :ico_sorki:

aaaa i zapomniałam wspomniec że już przytyłam 22kg :ico_olaboga: czyli najwięcej jak do tej pory w każdej ciąży :ico_olaboga:

Kurde - martwie się troche bo jak rozmawiałam dziś na skypie z tatą to akurat przyszła paczka z moimi butami i odłożyłam ją na bok a jak nie wiedziałam Maja rozpracowała paczke i dorwała sie do tej paczuszki z kuleczkami na wilgoć :ico_olaboga: Jak ją zobaczyłam to pluła juz :ico_szoking: Niby większość na podłodze rozsypane było ale martwie sie że mogła cos połknac bo to pęcznieje przecież...Próbowałam wywołac jej odruch wymiotny ale sie nie udało :ico_noniewiem: i tylko wypłukałam jej buzie gdzie byla 1 kuleczka... :ico_noniewiem: Teraz poszła na drzemke... :ico_noniewiem:
Osiwieje normalnie!! :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

08 lis 2010, 16:30

hej dziewczyny, u mnie ciezki ranek, przy tym przenoszeniu rzeczy taki burdel ze robilam krok w tym i weszlam na jezdzik WIka i sie przewrocilam na plecy i kurcze juz myslalam ze przez to urodze - 3 godziny ruszc sie , dostalam takich skurczy ze szok nog zlaczyc nie moglam, i do tego krzyz i podbrzusze napiepszalo, bole jak na miesiaczke tez byly, wiec sie uszykowalam pomalu no ale jak usiadlam to zaczelo przechodzic , teraz oli mnie tylko krzyz - ale to chyba od tego upadku, od czasu do czasu jakis skurcz mam, \wiec wszystko wrocilo do normy - Mikolaj sie rozmyslil:) ide dalej lezec

[ Dodano: 2010-11-08, 15:33 ]
Próbowałam wywołac jej odruch wymiotny ale sie nie
moze nie polknela zadnej, Wiko tak robi ze zawsze w buzi trzyma i nie polknie jak cos bez smaku

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

08 lis 2010, 16:40

hej, my po przedszkolu i po obiadku juz :-D
dzis jak weszlam do sali po mateuszka to dzieciaki mialy biale spodnie i czerwone koszulki a na glowach czapeczki krasnoludkow :-D ale fajnie wygladali i spiewali :ico_brawa_01: krasnoludki male kochane :-)
Mateusz szczesliwy powiedzial, ze bylo super, i nawet zjadl sniadanko i z obiadu ziemniakow :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01:

robak, tak kochana swojego :ico_oczko: jeden po kawalku kroje na kotlety dla Mateusza drugi zostawiam dla Maji na mleko :ico_haha_01:

Ania_R, co ja czytam :ico_olaboga: trzymaj sie tam dzielnie i mocno zaciskaj nogi :ico_oczko: wiem latwo powiedziec, ale moze uda sie wytrzymac do przylotu agi.
Mi z matim od 38 tc mowili, ze to juz zaraz a potem wreszcie przenosilam :ico_noniewiem: no, ale to juz 3 dziecko wiec moze faktycznie wczesniej wyskoczyc :ico_noniewiem: no oby nie :ico_sorki:

Mam nadzieje, ze Majeczka nie na lykala sie tych kulek :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Boze jak ja to mowie oczy w nonono, oczy w nonono miec trzeba przy malych psotnikach :-)
że już przytyłam 22kg
a i tak jestes chuda glizdo jedna :ico_oczko:
i jak znam zycie w swieta bedziesz juz miescic sie w rozmiar 8 :-)

[ Dodano: 2010-11-08, 15:46 ]
co do golenia to ja zawsze maly paseczek sobie zostawiam, wlasnie dlatego, ze podobno bakterie wnikaja jak tak na lyso :ico_noniewiem: ale teraz ja juz sama sie nie gole bo ie daje rady i ostatnio robil to moj maz i, ze tak powiem polecial tak jak lubi czyli wlasnie na lyso :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość