Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 sty 2013, 16:07

o nie wiem co to za jogurciki Tomek nic nie jadł takiego.
Bo to dość nowe produkty. Może z 4 lata temu je wprowadzili...wcześniej też nie kojarzę.
Są różne smaki.

Obrazek

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 sty 2013, 16:24

ja ostatnio oglądałam te jogurciki ( nie pamietam czy z nestle czy z bobovity),,ale zrezygnowałam po przeanalizowaniu składu bo zawierają dość dużo cukru.

Mały dziś trochę marudny,a ja mam kiepski humor.wszystko mnie wkurza :(

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 sty 2013, 16:32

kupiłam też jogurciki od 6 miesiąca z nestle. Jola je uwielbiała...ciekawe jak jemu posmakują:)
Kajka je uwielbia pochłanie je całe i myślę ze jak bym jej dała 2 na raz to by zjadła dwa ona w ogóle jest żarłoczna i wszystko je ale mało co lubi ziemniaki z mięsem raczej musi być jeszcze jakieś warzywo...

Qanchita a moim zdaniem jest tak ze każdy wygląda na yle ile się czujebo jak ktoś czuje się na 20 lat to będzie dbał o siebie tak i ubierał się i malował zeby faktycznie na tyle wyglądać a jak ktoś się czuje na 50 to będzie miał wszystko w szanownej du... i tak właśnie wyglądać będzie ja lubię jak wychodzę z domu si umalować ubrać i w tedy wyglądam jak mi to znajomi móią duzo młodziej a jak nic ze sobą nie zrobię to wyglądam jak wygglądam....

u nas nocka ok Kajka spała już dwie noce z rzędu od 20 do 4 potem o 8 cyc i do 9:30dogorywam razem w łóżku :-)

M był wczoraj wyjątkowo na noc w pracy i ja jakoś spać przez to nie mogłam... i wyglądam jak zombiak i miejsca w domy dla mnie nie ma bo Kajka śpi w dużym pokoju M w naszym teść pracuje w 3 a mi pozostała kuchnia więc wysprzątałam na błysk bo co imałam robić... a w ogóle to tak się denerwowałam że M z pracy jeszcze nie wraca to o 9 już nie wytrzymałam i musiałam do niego zadzwonić czy nic się nie stało bo się martwie bo na sms nie odoisał o 10 minut przed tym serce mi zamarło bo dzwoi ktos z nieznajomego numeru i pyta "Kasia Laska od Marka?" a mis ię nogi uguęły w jednej sekundzie bo myślałam że ktoś już dzwoni zeby powiedzieć ze M miał jakiś wypadek albo coś masakra przeżycie a ja zapytałam kto mói a on Marek a ja jaki Marek a on sąsiad :ico_sorki:

Malinowa to Igorek jak kajcia grzeczniutki :-)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 sty 2013, 21:36

łooo a gdzie Wy się podziewacie :ico_szoking: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 sty 2013, 22:29

Kajka je uwielbia pochłanie je całe i myślę ze jak bym jej dała 2 na raz to by zjadła dwa ona w ogóle jest żarłoczna
No proszę:)
A nie wygląda na takiego łakomczuszka :-D Tymek zjadł ciut więcej niż połowę tego jogurtu...ale bez rewelacji. Najlepiej widzę, że wchodzi mu jabłuszko.
Ale dzisiejszy dzień i tak należy uznać za udany, bo na śniadanie 2 łyżeczki kaszki i cyc, jak się obudził w południe to dostał warzywa z indykiem...zjadł może z 2 łyżeczki łącznie ale to i tak sukces a na podwieczorek pół tego jogurciku. Do butelki nadal ma jakąś awersję bo nawet wody nie chce z niej wypić.
Na noc cycek i śpi od 20:30.

Przez to nasze chorowanie zapomniałam się pochwalić drugim ząbkiem :ico_olaboga:
Przebił się jakieś 3 dni temu więc mamy już obie dolne "1"

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 sty 2013, 22:42

Quanchita :ico_brawa_01: za zębolka

A te jogurciki to była nowość 4 lata temu jak Matyśka była malutka i Ona je uwielbiała

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

21 sty 2013, 14:48

A kiedy mojej córci wyjdą ząbki:( Jest taka marudna - jestem umeczona.:(

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

21 sty 2013, 14:51

i ja się już nigdy nie pochwalę ze Kajka śpi ładnie!!! NIGDY!!! :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: o potem nocka nie przespana i wczoraj Kaja dostała takiej histerii że nie mogłam jej w żaden sposób uspokoić :ico_olaboga: ale o północy zasnęła nawet trochę wcześniej i pospała do 3 potem chyba 7 i pospałyśmy do 10 :ico_brawa_01:

Qanchita brawa dla Tymusia za 2 ząbki no Kaja od początku stycznia ma 2 jakoś koło tygodnia po pierwszej "1" wyszła jej druga "1" a teraz chyba Nam górne lecą...

coś w ogóle forum szwankuje :ico_zly: jak było stare to nic isę nie działo a od kiedu wprowadzają "ulepszenia" to zawsze coś... :ico_zly: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

21 sty 2013, 14:53

Gosia coś suwaczki szwankują a 1 stronce :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

21 sty 2013, 14:57

A kiedy mojej córci wyjdą ząbki:( Jest taka marudna - jestem umeczona.:(

Mamusia ja juz to przezywam od 2 miesiecy i nic :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości