Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

18 lis 2007, 20:40

Hej Dziewczynki!

Ja dopiero teraz wpadlam, jakos mi ta niedziela zleciala szybciutko i jutro znowu poniedzialek :ico_zly:

[size=150]Justynko wszystkiego najlepszego z okazji urodzin[/size]

Jak juz Ci kiedys pisalam, wez TY tego Swojego Kube w obroty i sprowadz chlopaka na ziemie, mam nadzieje, ze jak do Niego dotrze ze bedzie ojcem moze sie zmieni wtedy, oby...

Marcia

Nie denerwuj sie tak!! :ico_nienie: Wiem latwo sie mowi, bo my nie mamy tesciow ani rodzicow na glowie...., ale dziewczyny maja racje musisz postawic na swoim, w koncu dorosli jestescie, to ze u nich mieszkacie nie znaczy ze maja kierowac Waszym zyciem a tym bardziej wybierac meble.... dla mnie cena 5000 to cena kosmiczna jak za lozko.... :ico_olaboga: Mam nadzieje, ze mimo wszytsko uda Ci sie dzisiaj kupic co chcialas.
Fotki sa naprawde super!!!! :ico_brawa_01:

My juz dzisiaj szafe wybralismy, w przyszlym tygodniu zamowimiy tak zeby przywiezli jak moj Piotrek bedzie mial wolne :-)

Ja wlasnie zrobilam przeglad wszytskich rzeczy, ktore juz mam dla Malego, bo nie wiem co mi jeszcze brakuje.... na szczescie wiekszosc juz mam :-) ale jeszcze troche musze dokupic :ico_oczko:

Madzia, fajnie, ze Twoja Mama chce Ci kupic rzeczy dla Malej, ja bym takiej oferty nie odrzucila... :ico_oczko:

Zycze milego wieczorku!

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

18 lis 2007, 20:57

Dzięki dziewczyny za dodawanie otuchy staram sie jak moge ale czasmi mi nerwy puszczają.

Wróciłam własnie z Katowic ale opowiem Wam wszystko jutro albo poźniej bo teraz tak mnie boli ten bok mój :ico_placzek: , musze isc polezec.

pa

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

18 lis 2007, 21:30

JUSTYNKO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
Ja dopiero teraz bo jakos zle sie czuje strasznie meczy mnie dzisiaj spanie przespalam cala niedziele.marcia_pod, mysle ze postawilas na swoim wkoncu to ty bedziesz spala na nim a nie twoj tesciu :ico_noniewiem:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

18 lis 2007, 22:01

Hej :-)

Ja dopiero teraz bo wczesniej nie miałam dostępu do komputera :-) A i po południu Patryk zasnął i oglądalismy film na dvd.

Wiecie, zauważyłam ze nie wiadomo jakich by sie miało fajnych tesciów, to i tak gdy sie z nimi zamieszka zaczynaja sie problemy. My mieszkamy z rodzicami Macka i mimo ze jestesmy na górze to i tak zdarzaja się zgrzyty. Jedyna rada to naprawde zacisnąć zęby, szkoda ze nie zawsze mi to wychodzi ale ciągle pracuję nad sobą :ico_oczko:
Marcia mam nadzieje ze postawiłas na swoim, my kupowaliśmy łóżko za 750 zł i jestesmy z niego bardzo zadowoleni.Jest duze, wygodne i co najważniejsze było niedrogie. Nie rozumiem Twojego tescia dlaczego sie wtrąca w zakup który zupełnie go nie dotyczy :ico_puknij: No a łóżko za 5000 tys to juz musi byc naprawde jakies cudo na które pewnie nigdy bysmy sie nie zdecydowali.

Gosia widze ze Wy tez wybieraliscie cos grubszego :-) ja nie moge sie doczekac jak będziemy urządzac pokój dziecięcy ( ale to dopiero najszybciej za rok) No i oczywicie jak będą na to pieniądze :-)

dzisiaj Maciek zamówił na allegro Patrykowi taki motorek. To ma byc juz prezent Na Mikołaja i pod choinkę :-)
http://www.allegro.pl/item266471917_mot ... super.html

Mam tylko nadzieje ze sie spodoba i Patryk bedzie nim jeździł :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

18 lis 2007, 22:56

wpadłam poczytac wieczorową porą... lecę teraz na mój serial
Marcia mam nadzieję, że kupiłaś co chciałaś i nie dałaś się teściom :ico_oczko:
ja w tym tygodniu też meble musze kupić-oj będzie następny dylemat :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

18 lis 2007, 22:58

Hej hej!!!!
Justynko wszystkiego najlepszego :ico_buziaczki_big: :ico_tort: .
Marciabądź silna i dzielna, nie daj się! Jestem z Tobą!!!!
Ja tylko na chwilkę, idę spać.
Buziaki! Kochane! pa!!!

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

19 lis 2007, 09:33

Witam WAS kochane!

Ja jak zwykle w pracy... ale ciagne dalej! :-)
Jutro ide do gina, jak zwykle troche sie denerwuje, chociaz nic mi nie dolega
Wyniki HBs bede znala za ok. godzinke, wyslalam meza zeby mi odebral.

Madziu,

Motorek piekny, napewno sie Patrykowi spodoba :-) Trzymam kciuki i daj znac jak tam po rozmowie z szefami! Napewno bedzie wszystko OK!!

Zycze milego dzionka i wstawac spiochy!!!

Buziaczki

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

19 lis 2007, 09:40

Hej.

Ja juz wczesniej zaczęłam pisac ale Patryk podszedł i mi skasował wszystko :ico_nienie:
Gosia nie martw sie na pewno wszytsko jest w porządku chociaz przyznam ze ja tez mam zawsze stresa przed wizytą. To jest chyba normalne :ico_noniewiem: A i dziękuję za pamięć w sparawie pracy :-)
Do szefów mam dzwonic miedzy dziewiąta a dziesiątą, maja mi wtedy powiedziec co i jak. Tym sie nie stresuje moze dlatego ze juz nastawiłam sie wczesniej na to ze umowe mam do porodu a potem tylko macierzynski.

Miłego dnia dla wszystkich :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

19 lis 2007, 09:46

.. a na Sylwestra tez nic nie planuje, nawet nie wiem, czy moj maz bedzie mial wolne wtedy, a poza tym nie wiadomo, czy wtedy bedziemy jeszcze we dwoje czy juz moze we troje.... :ico_oczko:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

19 lis 2007, 10:24

Czesc dziewczyny powiem wam ze strasznie słabo się czuje normalnie przewracam sie.Nie piłam jeszcze kawy ale nie wiem czy pomoże :ico_olaboga: Mój mężulek pojechał znów do kumpla mu pomagać a potem prosto do pracy więc znów cały dzień sama. :ico_ciezarowka: Powiem wam że moje dziecko występuje w przedszkolu w jasełkach jako aniołek i musze ja nauczyc taki krótki wierszyk no na szczescie juz go prawie zna a dopiero wczoraj sie uczyla. :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość