mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

22 lut 2008, 16:34

No ja też ne będe już więcej się rozpisywac na temat służby zdrowia :ico_noniewiem: bo ty szkoda gadac. A co do temperatury to mi się bardzo podoba :-D tylko tak dalej a te kurteczki szybko zżucimy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

22 lut 2008, 17:25

u nas dziś 10 stopni ,tylko straszny wiatr wieje,ale ja sie tak nie cieszę z wysokiej temp,bo jeszcze może być zima i co wtedy-porażka :ico_szoking:.

dziewczynki życzę Wam miłego weekendu,zaraz wyjeżdżam-po Dominisia tym razem.Cieszę się ,że koniec ferii,bo tęskno bez niego :ico_placzek: .Jeszcze troszkę i wakacje i wtedy pewnie całe dwa miesiące przesiedzi na wsi :ico_oczko:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

22 lut 2008, 17:35

No ja też się ciesze kiedy ten lipiec i też wyruszamy na wieś.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

22 lut 2008, 17:40

Ale macie fajnie jedziecie sobie, ja planuje na kwiecień wyprawę do rodziców

Kurcze Wiki się przebudziła z płaczem chyba coś jej się śniło, nachyliłam się do łóżeczka by ją wziać i nadziałam sie na rame łóżeczka, tym samym żebrem które kiedyś miałam pęknięte, coś mi tam chrupneło aż. Boli mnie, ale mam nadzieję że to tylko uderzenie :ico_oczko: A tyle mam do roboty jeszcze a boli...

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

22 lut 2008, 18:11

Co do wakacji to dziś w radiu mówili,że Ministerstwo Edukacji chce skrócić wakacje.Za to mają być dodatkowe ferie jesienią :ico_puknij: Nudzi się chyba niektórym w tym rządzie :ico_puknij:

Edulitka to się wybadała od góry do dołu.I wybiegała za tymi badaniami.A podobno badania na nosicielstwo robi się teraz raz w roku tak?Kiedyś jak pamiętam wystarczyło raz na 10 lat.

Ciekawe jak się dziewczyny aklimatyzują w Szklarskiej :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

22 lut 2008, 19:32

Asia racja z tą prywatyzacją ale ludzie nie rozumieją zasady prywatyzacji i wydaje im się że jak sprywatyzują to za każde nawet zapytanie czy osłuchanie wystawi im się rachunek i będą musieli na miejscu z własnej kieszeni odrazu wyłożyć - no ale tak już jest że zawsze obawiamy się tego co nieznane i to o czym pojęcia nie mamy. Może niedługo sprywatyzują bo tak dalej to się poprostu nie da długo ciągnąć.
W moim mieście jest okropna sytuacja w szpitalu znowu zwalniają 100 pielęgniarek :ico_olaboga: dlatego ja do tego DPS-u choć nie wiem jak dam rade na dyżuże ja dwie opiekunki i pokojowa - a pacjentów na moim oddziale 74 :ico_szoking: śmiech na sali jak tu to wszystko obrobić :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-02-22, 18:37 ]
Pisałyście o wakacjach ja moge pomażyć o urlopie w maju mieliśmy jechać na długi wekend do takiego ośrodka spa nad morzem - no ale już raczej nie pojedziemy bo wątpie żeby grafik akurat tak się ułożył żeby wolne wypadło :ico_oczko: no ale tak zawsze na początku już jest a pozatym to każdy nie tylko ja liczy na wolne. Dobra jestem jeszcze nie poszłam do pracy a już żałuje wolnego ale przynajmniej każdy wolny czas z Niki docenie.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

22 lut 2008, 22:27

Wakacje hmmm
Ja planuję jechać w góry na tydzień koło maja/czerwca, a jak będzie fajna pogoda to może skoczymy nad morze kto wie :D . W każdym razie na bank góry, tak ja w zeszłym roku, cisza i spokój w Międzygórzu....

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

22 lut 2008, 22:30

Zazdroszcze Asiu ja nigdy jeszcze nie byłam w górach :ico_wstydzioch: jakoś tak wyszło. Wiki już śpi bo u nas już skończyły się problemy z usypianiem Nikolci - odpukać.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

22 lut 2008, 23:06

A my mamy do gór bliziutko, do Karpacza chyba ze 150 km, ale jak odpocząć to tylko Międzygórze :-D
A Wiki; No właśnie już leży sobie i zasypia :-D U nas na zmianę, raz chodzi o 22 raz po 23, ale już coraz częściej chodzi wcześniej, ale kto ją tam wie.
Uciekam poleżeć, ciekawe czy jutro wstanę z tym moim żebrem bo mi dokucza coraz bardziej :ico_zly:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

22 lut 2008, 23:07

Oj bidulko mam nadzieje że przejdzie do jutra i że to tylko stłuczenie, kolorowych snów Asieńko.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości