margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

04 kwie 2009, 09:39

izuś_85, śliczniutko piekny masz brzuszek
zdrowiej szybciutko :ico_sorki: taka piekna pogoda szkoda chorowac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

04 kwie 2009, 10:11

Izuś rewelacja :-D I juz Ci miejsca ustapia w autobusie :ico_brawa_01: Fantastycznie wygladasz, a kilogramami sie nie przejmuj, bo stracisz je szybciutko :-D

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

04 kwie 2009, 10:17

izusa co twoj lekarz na to ze tyle przytylas?? bo ja przytylam ostatnio 5 kg w ciagu miesiaca a w calej ciazy 9 kg i on kreci nosem ze za duzo przytylam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

04 kwie 2009, 10:21

malutkaniunia88 to powiedz mu, zeby sie wypchal. Co jak co ale to moje kilogramy, a kazda kobieta ma inna tendencje do przybierania na wadze! Ha, ja to zaraz byms ie poklocila i nastroszyla :503: :503:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

04 kwie 2009, 10:25

megi5566, mi te kilogramy wcale nie przeszkadzaja w niczym przynajmniej teraz wygladam jak kobieta a nie przed ciaza jak dzieciak heh jak zajechalam do siostry gimnazjum po cos tam do sekretariatu to babka mnie zapytala do ktorej klasy bede chodzic :ico_olaboga: a ja juz po ślubie bylam hihi

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

04 kwie 2009, 10:29

witajcie dziewczynki :-D
jak zawsze w weekend z humorem bo z moim K go spedzam teraz on jeszcze w lozeczku to szybciutko do was zajrzalam :-D

olala brzusio uroczy :ico_brawa_01:
rybcia82 dzieekuje za obiadek ty zawsze o mnie pamietasz :-D :ico_oczko:
izuś_85 jak prawdziwa mamuska :-D

piekna pogoda za oknem ahh

wczoraj 3 godziny chodzilismy po parku skusilam sie na gofra potem bylo mi caly czas nie dobrze no ale dla tradycji musialam jednego zjesc :ico_oczko:
wieczorkiem robilismy grilla elektrycznego ale zawsze to grill a na dzis pplanow nie mamy napewno gdzies w plenerze spacer
odezwe sie znowu
ps.ja wizyte u gina w srode w pt usg niestety bez mojego K bo nie ma go z kim zastapic bo jest sam ah a jego obecnosc bardzo mi pomaga no ale coz nagram mu na cd bynajmniej tyle

[ Dodano: 2009-04-04, 10:31 ]
aha dzis 20 tc
wedlug mojej wymyslonej @ (bo wiecie ze nie pamietam dokladnie terminuwiec plus minus zawsze daje 5 dni ale termin z suwaczka to max jaki moglby byc)
stawiam :ico_tort: ah jak ten czas leci :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

04 kwie 2009, 10:44

malutkaniunia88 poza tym, nie przybralas 30kg tylko 9 kg, a wydaje mi sie, ze tyle akurat powinnas przytyc. Ach Ci lekarze, tylko mnie do furii doprowadzaja z ich pomyslami! Moj gin, jakby mi cos powiedzial na temat wagi, to bym mu powiedziala, zeby popatrzyl na siebie! :-D
Hehe, jestem ciekawa ile mi przybylo od ostatniej wizyty :-) bo na ostatniej wizycie, w koncu waga wykazala 1kg na plus, a powiem szczerze, ze apetyt to ja dopiero zaczynam miec :-D

Betina no to zycze udanego weekendu, i tylko sie nie przejadaj :ico_brawa_01:

Ja ide mojego budzic, niech pojedzie na zakupy, bo w domu nic nie ma do jedzenia a ja glodna :ico_olaboga:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

04 kwie 2009, 10:51

betina, czyli połowe ciazy masz juz za soba :ico_brawa_01: zobaczysz jak teraz zacznie czas mijac :ico_brawa_01: a torcik pyszniutki :ico_brawa_01:
megi5566, nio ja tez sie zastanawim ile przytylam od ostatniej wizyty a najblizsza mam po swietach wiec pewnie sporo kilogramow przybedzie :ico_oczko: ale co tam raz sie zyje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

04 kwie 2009, 12:49

No piękne te Wasze brzuszki :ico_brawa_01: rosną jak na drożdżach :ico_haha_01:

Co do kilogramów to wszystko spadnie jak zaczniemy karmić i chodzić.
Mnie to tak strasznie kręgosłup boli jak siedzę za długo w jednej pozycji że aż się boję co będzie później, w nocy muszę się przekręcać na boki bo jak zależę na jednym to się ruszyć nie mogę później :ico_olaboga: a wczoraj jak małego do łóżeczka na noc odkładałam to mi tak łupnęło że aż kuśtykałam :ico_noniewiem: nie wiem co to mi się dzieje.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

04 kwie 2009, 13:49

dzięki dziewczynki :ico_wstydzioch:
a no taka mamuśka ze mnie, ja to mam już taką budowe ciała jak gruszka a jak sie nie upilnuje to tyje w zastraszajacym tempie, no ale myslałam ze bedzie gorzej..
a wcale az tak tyłek mi nie urósł, gdyby nie brzuch to w stare jeansy bym weszła

pocieszam sie tym ze moje koleżanki wg mnie były jak słonice :-D obie przytyły 27kg a teraz szybciutko zrzuciły :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

właśnie puściłam drugie pranko, troszke już posprzatałam, Przemek pojechał pomóc bratu przy przeprowadzce a mi zakazał mycia okien, powiedział ze umyje jak wróci, albo jutro

a ja posiedziaam troszke na balkoniku ale tam za gorąco, byłam rano na spacerze z Hakerem i tak go wymeczyłam ze do domu dojsć nie umiał, teraz jem obiadek- warzywka na patelnię na masełku, mniam pychota

malutkaniunia88, żaden lekarz jeszcze sie nie czepiał mojej wagi
a niech by spróbował :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: dostał by w łeb chyba

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość