Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

31 paź 2009, 19:14

aba, zlosnica witajcie i zapraszamy do wspólnego pisania :-D

Ja wpadłam tylko na chwilkę, bo właśnie skończyłam prasowanie, mąż ubrał i teraz mogę śmiało pokazać Wam efekty :-D

Łóżeczko dla Justynki jest już gotowe :ico_brawa_01:
Obrazek
Obrazek

anusiek, udanej zabawy :-) A plamką się nie przejmuj, w ciąży różne rzeczy wyskakują, ale później wszystko znika :ico_sorki:

inia1985, ciemną kreskę mam prawie od początku ciąży, teraz jest już coraz mocniejsza :ico_haha_01: Ale to też normalny objaw ciąży - choć nie każda :ico_ciezarowka: ją ma.

Pruedence, super że spacerek się udał i pogoda dopisała :-)

Awatar użytkownika
aba
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 31 paź 2009, 17:13

31 paź 2009, 19:20

Shiva, śliczne łóżeczko.
Ja jeszcze nie kupiłam, choć oczywiście już najwyższa pora. Jeszcze trochę do kupienia mi zostało. Najważniejsze, że mam wózek, bo chyba tym zakupem się najbardziej stresowałam (pewnie dlatego, że wybór taki duży i koszt niemały).

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

31 paź 2009, 19:29

aba, dzięki :-) Mi też jeszcze sporo zostało do przygotowania i kupienia, no i torbę do szpitala spakować :ico_szoking: a nawet połowy rzeczy jeszcze nie mam. Moja mała jest strasznie niecierpliwa i nie wiadomo kiedy zdecyduje się wyjść z brzuszka. Mam nadzieję, że choć do 37 tygodnia poczeka :ico_sorki:
A jak Twoje samopoczucie?? Synuś grzeczny i pozwala Ci w nocy pospać??

Awatar użytkownika
aba
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 31 paź 2009, 17:13

31 paź 2009, 19:55

A jak Twoje samopoczucie?? Synuś grzeczny i pozwala Ci w nocy pospać??
Synuś ogólnie mówiąc grzeczny :) W ogóle dobrze znoszę ciążę i podobno dobrze wyglądam (choć zawsze podejrzewam, że te wszystkie komplementy to próba podtrzymania dobrego samopoczucia ciężarnej ;) ).
Jedyny problem to ból kręgosłupa, który mi bardzo doskwiera w nocy. Właściwie to od 5 miesiąca nie mogę spać. No może przesadzam, że nie mogę spać, ale na pewno nie sypiam dobrze. Bardzo wcześnie się wstaję (nie wspominając o tym, że w środku nocy, przy każdym obrocie z jednego boku na drugi się budzę i kwiczę ;) )

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

31 paź 2009, 20:21

aba- witaj, jak masz termoin na 1 grudnia to i jeszcze możesz lisopadówką zostać.

shiva- łóżeczko śliczniusie :-D

A mnie się na wieczór jakoś zimno zrobiło, zaraz sobie zapodam kupek gorącej herbaty.
Ale mnie Adaś dzisiaj wystraszył, tak mnie popołudniu chwyciły skurcze że normalnie leżec nie mogłam, nafaszerowałam się magnezem i po godzinie przeszło, uff.

Awatar użytkownika
aba
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 31 paź 2009, 17:13

31 paź 2009, 20:26

aba- witaj, jak masz termoin na 1 grudnia to i jeszcze możesz lisopadówką zostać.
Niby racja, ale ja raczej Maluszkowi prorokuję, że nie będzie mu się chciało za szybko wyjść i raczej po terminie planowanym się pojawi (to tak trochę z przymrużeniem oka, bo bazuję na statystycznej tendencji chłopców do porodu po terminie; no i jeszcze u pierworódek to również występuje ;) )

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

31 paź 2009, 20:36

Pruedence, ojej niedobrze z tymi skurczami :ico_olaboga: Na szczęście magnez pomógł :ico_sorki: Ja dziś ostatnią dawkę tabletek wzięłam, bo lekarz kazał odstawić wszystko prócz witamin, trochę się boję, bo i tak brzuch mi szaleje. No ale ufam jego osądowi :ico_sorki:

aba, ból kręgosłupa to rzeczywiście nic przyjemnego :ico_olaboga: Ale najważniejsze że poza tym czujesz się dobrze :-)

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

31 paź 2009, 22:12

Shiva, łóżeczko śliczne, no i będziemy miały taką samą pościel :-) też zamówiłam te misie na drabinkach w kremie :-D

Witaj aba :-D ja podobnie jak Ty mam przeczucie, że moja Córcia urodzi się po terminie (termin mam na 17), no zobaczymy :ico_oczko: fajnie, że do nas dołączyłaś :ico_brawa_01:

Pruedence, a te skurcze odczuwasz tak jakby bóle menstruacyjne? Bo ja tylko takie mam, na szczęście rzadko i lekkie :-)

Mąż dopiero wrócił z pracy...także zostajemy we Wrocku :ico_noniewiem:

Spokojnej nocy Dziewczyny wam życzę :-)

zlosnica
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 31 paź 2009, 16:11

01 lis 2009, 10:41

dziękuje za miłe przywitanie:)
shiva- widziałam tę pościel - jest cudna!
nas jeszcze czekają zakupy..ale poczekam na męża;)
aba- mój maluszek ma się pojawić pod koniec grudnia... ;) zobaczymy jak to będzie. szczerze, to wolałabym żeby na święta był już z nami..:)

zaraz musze się jakoś doprowadzić do stanu używalności i może odwiedze mamę.. :)
milutkiego dzionka życzę!

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

01 lis 2009, 12:32

shiva- no ale ty masz 35 tyg skończone więc twój lekarz wie co robi, mnie jeszcze dwa miesiące zostały stąd ten magnez.

inia- tak boli jak na okres tylko o wiele mocniej, jak rodziłam Tosie to tak właśnie odczuwałam skurcze, sakramencko mocny ból okresowy.

Dzisiejsza noc na szczęście spokojnie, właśnie skończyłam przymierzać wszystkie swoje płaszcze i kurtki zimowe bo chciałam troszkę bardziej elegancko wyglądać,a le w niczym się nie dopinam niestety, więc pozostaje polar męża.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość