Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

08 lis 2010, 17:12

ale sie usmialam :-D :-D :-D :-D ja tez sie keidys golilam bardzo bardzo ale nigdy na lyso, a im krocej tym czesciej lapalam jakies infekcje, wiec sie gole zeby bylo shcludnie i krotko ale cos tam zostawiam, teraz osatni raz maz mnie podgalal i teraz tez czekam na moment ze bedziemy sami i ja sie smieje ze musi sie zajac ogordkiem lub zywoplotem :-D ale faceci to lubia wlasnie na golo :ico_puknij:

amelka dzis rano histeria o przeedszkole ale moj maz ja zawiozl wiec podobno nie bylo tak zle, w sorde siedzi ze mna bo ja chyba juz odpouszcze jazde auem bo mi bardzo niewygodnie :ico_oczko: byla moja kolezanka i podciela mi wloski wiec oprocz mojego zywoplotu wszystko juz gotowe, psychicznie sie bede czula dobrze i moge rodzic :-D

justynka ty to masz przygody, co czytam to sie za glowe lapie :ico_olaboga: :ico_olaboga: uwazaj na siebie i odpoczywaj :ico_oczko:

Robak z tym wedzidelkiem to poczytaj sobie na necie, obejrzyj sobie swoje zeby i u gory nad jedynkami czy masz takie laczenie grubsze lub ciensze i napewno bedziesz wiedziec, ja wlasnie porownalam ze swoim i meza i potem zaczelam czytac, mowia ze wlasnie nacinaja jak moze byc wada wymowy albo problemy z jedzeniem a jak nie to zostawiaja bo moze sie samo cofnac, no ale tyle ja wiem

przyjechali, ja zupke juz mam krupniczek z kuleczkami z mielonego miesa, ulubiona zupa mojego meza z dziecinstwa, krzyz mi do d** wchodzi od stania i krecenia kuleczek ale czego sie nie robi :ico_oczko:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

08 lis 2010, 17:49

ejustysia to sie ladnie zalatwilas :ico_szoking:
karolina z jak robisz ten krupnik z tym miesem?? brzmi ciekawie dawaj tu przepis szybko :ico_oczko:

idzcie rodzic baby w koncu niech sie cos dzieje bo nuda :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

08 lis 2010, 18:02

ejustysia, :ico_olaboga: Justynko uważaj na siebie!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Monia M, kobieto nie szalej tak z tymi porządkami!!! :ico_sorki: Fajnie że już łóżeczko skończyliście :ico_brawa_01:
a i tak jestes chuda glizdo jedna
i jak znam zycie w swieta bedziesz juz miescic sie w rozmiar 8
jasne!! Ja nawet o 10 po tej ciąży nie marze :ico_olaboga:

Ja znów miałam szaleństwo bo o 15:15 Madzia kończy szkołe a o 15:10 Maja jeszcze spała :ico_olaboga: więc zadzwoniłam do znajomej by poczekała z Madzią pod szkołą (bo dziecka i tak nie wydadzą by wróciło z kimś innym) i zawinełam Maje w kocyk a miała tylko bluzke z krótkim rękawem, do śpiworka, pod folie przeciwdeszczową bo lało i biegiem do szkoły... (dodam ze jak nie z górki to pod górke mam) i potem biegiem do domu by sie nie przeziębiła :ico_sorki: Padam!!! :ico_sorki: Ale już obiadek wstawiłam i odpoczywam do końca dnia :ico_sorki:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

08 lis 2010, 18:04

normalny krupniczek, wstawiam obrane pokrojone ziemniaczki, troche kaszy na oko, mrchewke pokrojona lub starta,mozna dac pietruszke no i wegety, jak sie troche podgotuje to szykuje meiso, ja robie jak na kotlety, jajko, mieso mielone jakie kto lubi, troche przypraw delikatnie do smaku, bulki tartej, i doprowadzam zupke do wrzenia i robie takie malutkie kuleczki i wrzucam na zupke, troche gotuje i juz, mozna potem podac z natka pietruszki jak ktos lubi ja nie daje bo moi nie lubia, bardzo fajna i pozywna zupka, moj maz ja wspominal z dziecinstwa i ja zaczelam ja robic zeby mu dogodzic, okazalo sie ze amelka ja bardzo lubi a kiedys dalam jakiejs jej kolezance to potem jej mama mnie wypytywala co to za zupke u nas jadla bo nie mogla sie z corka dogadac, powiedziala ze nie zje innej tylk z takim mieskiem jak u nas wiec polecam :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

08 lis 2010, 18:32

karolina-ch, to Ci lepiej powiem bo dziewczyny z poprzedniego watku - kwietniowek stwierdzily ze mam chyba najwiekszego pecha na swiecie :) bo ja to taka ciamajda niezaradna jestem, jak w zeszlym roku sama pojechalam do wroclawia to sama z siebie dumna bylam ze umialam wsiasc i wysiasc z autobusu i dojsc calo do celu i jeszcze cala do domu wrocilam :)

ogolnie to ciapa jestem i tyle:)

no ale czuje sie dobrze i nie urodze - niestety, a szkoda, jak juz mi takie cos sie przydazylo to moglo by miec jakies pozytywne skutki :)

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

08 lis 2010, 18:32

Monia dobre z tym goleniem :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
mój tez lubi na łysoooooooo :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
zreszta ja tez :ico_haha_01: :ico_haha_01:

jestem sama, Krzysiu juz wraca z pracy
igor dziadkami pojechał do prababci
ja nawet sie zdążyłam zdrzemnąć :ico_brawa_01:
jutro mam lekarza o 12.00 i juz nie mogę sie doczekaćććććććć

a tak poza tym to spać mi sie chce :ico_spanko:

[ Dodano: 2010-11-08, 17:33 ]
ejustysia, ale numer razem posta pisałyśmy :ico_oczko:
ogolnie to ciapa jestem i tyle:)
no co ty wypisujesz :ico_nienie: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

08 lis 2010, 18:58

dziewczyny te ktore jeszcze sie nie rejestrowaly polecam stronke www.streetcom.pl, ja jestem zarejestrowana tam juz bardzo dlugo, trzeba wydrukowac ankiete i odeslac i bierze sie udzial w akcjach jakichs nowosci, ja np dostalam od nich cala paczke pieluch pampersa rok temu, 2 paczki papierosów, 3 litry plynu johnsons and baby, i sama juz nie wiem co ale takich akcji jest pelno, teraz tez pieluchy rozsylali mi przyznali ale kurcze wyszlo nowe oswiadczenie ktorego ja nie odeslalam to niestety wyslali mi wiadomosc ze musza mnie skreslic z listy, w zamian trzeba im raporty uzupelniac czy pasuja wam produkty jakie maja wady i zalety
co do pieluszek to mozna zamowic na stronie http://www.pamperspremium.pl/index.php/home.html

kod ktory trzeba wpisac - Dry Max

`wysylaja 5 pieluszk - zawsze cos :)
no co ty wypisujesz :ico_nienie:
oj mówie CI :)
utro mam lekarza o 12.00 i juz nie mogę sie doczekaćććććććć
no to powodzonka, ja mam na 10 coc baaaaaaaaaaaardzo chcialabym nie doczekac:):)

[ Dodano: 2010-11-08, 18:07 ]
wiecie co jak ja juz taka niecierpliwa jestem to postawie Wam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za jutrzejszy 39 tydzien :-D :-D :-D :-D

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

08 lis 2010, 19:20

czesc kobietki
ja jeszcze jakos dycham choc juz ledwo daje rady,
krzys chory na maksa, temperatura nawet do 40 stopni dochodzi
bylam z nim u lekarza i zmiana w obydwóch uszach jest
mam dość, trzy dni zdrowy był i znowu choroba

dalismy sobie spokój z przedszkolem i krzys zostaje ze mną w domu conajmniej do wrzesnia przyszlego roku
plan mamy taki ze bedziemy szukac kogos do pomocy przy dzieciakach na kilka godzin dziennie

ja ledwo człapie , Krzys jest slaby wiec ciagle go nosze, podnosze i trzymam na kolanach, Mała sie buntuje i brzuch mnie boli jak cholera nie wspomnę o twardnieniu brzucha
mam juz dosyc
na dodatek W dzisiaj w pracy do samego wieczora wiec kąpanie zostaje dla mnie

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

08 lis 2010, 20:40

Małgosiu to widzę że krzyś sie ostro rozchorował :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
A z tym przedszkolem to chyba najlepsze wyjście. Jak ma wam bidulek co drugi tydz chorować to lepiej, wy oszczędzicie sobie stresu a mały nie bedzie tyle chorował. Napewno nie będzie lekko z dwójką dzieci ale dacie radę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ejustysia, już się zalogowałam na stronie pampersa :ico_brawa_01: i czekam teraz za pampersami :-D

najadłam sie że aż mi nie dobrze :ico_puknij:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

08 lis 2010, 20:56

Wszystkim dziewczynom w dwupaku życzę szybkich i w miare bezbolesnych porodów :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość