buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

14 gru 2010, 19:37

a tak normlanie to niewidac co??
nie tak to nie widać, ale przy wysiłku lub np jak jest duży upał latem to widać
a weźcie wy się pokażcie dziewczyny
ja to mam tak kiepski necior, i problemy z tym wstawianiem fotek, że już jakiś czas temu zrezygnowałam, i nawet Oliwii nowej fotki nie wrzucam, bo tylko niepotrzebnie się przy tym denerwuje :ico_sorki:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

14 gru 2010, 19:43

bo tylko niepotrzebnie się przy tym denerwuje :ico_sorki:
no jakbym miala kiepski net to też chyba szalu bym dostawała :ico_zly:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

14 gru 2010, 19:47

no jakbym miala kiepski net to też chyba szalu bym dostawała
Jest okropny, a teraz jak śnieg spadł to już czasem nie wyrabiam. Kablowego nam nie zalożą, bo nie mieliśmy nigdy tel stacjonarnego, a teraz nie mają kabli :ico_olaboga: . Radiowy chcieliśmy to znów u sąsiada na polu rosną trzy topole, które zasłaniają nadajnik radiowy, więc został nam bezprzewodowy, wzieliśmy z plusa na próbę to wogóle zasięgu nie mieliśmy, oddaliśmy i wzieliśmy bluconeta, i ten działa w zależności od pogody i jak mu się zachce :ico_zly: .

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

14 gru 2010, 19:51

buzok14, to rzeczywiście nieciekawie :ico_olaboga:
ja lubię szybkie sprzęty :ico_oczko: i jakby mi tu miało cos się mulić to szał , szał i jeszcze raz szł by mnie ogarniał

[ Dodano: 2010-12-14, 18:52 ]
dobra ja spadam , jeszcze troche z rodzinką posiedze, po potem najmlodszy spac bedzie szedł a najstarszy na x boxe bedzie grac :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

14 gru 2010, 20:45

pozazdroscic.. a jak było w pierwszej ciąży?
skończyło się na kilku jasnych rozstępach na piersiach, wtedy smarowałam się kremem bardzo drogim...
wpisali mu kradziez z wlamaniem.. a go tam nie było! i nic nie wynosił.. :/
to może i wyrok się zmniejszy, a nie może utrzymywać, że nie wiedział co przewozi?
A ja własnie pożegnałam moją mamusię, bo była mi troszkę popichcić. Zrobiła mi żurek, pyzy i ciacha z jabłuszkami, więc mam z głowy conajmniej 2-3 dni :ico_brawa_01:
ale masz kochaną mamusię, moja nie żyje, a macocha aż taka dobra nie jest :-)
a weźcie wy się pokażcie dziewczyny :-)
ja muszę ładną fotkę zrobić, ale mężulo zabrał baterie z aparatu...
Jest okropny, a teraz jak śnieg spadł to już czasem nie wyrabiam. Kablowego nam nie zalożą, bo nie mieliśmy nigdy tel stacjonarnego, a teraz nie mają kabli :ico_olaboga:
a TP SA nie ma tam kabli pociągniętych? My mamy z dialogu neta, ale nie wszędzie dialog sięga...

Ulesia moja się kąpie, zaraz będę ją wyciągać i lulki...

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

14 gru 2010, 21:00

a TP SA nie ma tam kabli pociągniętych?
właśnie z nimi był największy problem :ico_zly: nie mają kabli :ico_zly:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

14 gru 2010, 21:47

To współczuję, wiem jak działają sieci komórkowe, bo też przez to przeszliśmy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

14 gru 2010, 21:48

doczytałam Was... ufff :-D
tyle tematów poruszyłyście, że nie wiem od czego zacząc.. może od tego:
manenka, u mnie właśnie też babka ziemniaczana w piekarniku siedzi :-D będzie na jutro, bo ja muszę gotowac tak z dnia na dzień inaczej bym się z niczym chyba nie wyrobiła
blanka, ja też byłam dzisiaj na badaniach i też podobno "żył nie mam" ale chodzę do takiego prywatnego labolatorium, gdzie panie tak kłują że nawet nie czuc jak igła skórę przebija. Wszystko zależy od piguły niestety :ico_zly:
pinko, ale Ty się masz dobrze z mężem, a to randka, a to taaakie komplementy, pozazdrościc, mój to czułości w sobie ma tyle co nic. Niestety, czasem tak bardzo mi brakuje żeby ktoś mnie tak przytulił i pogłaskał i potraktował jak małą bezbronną kobietkę. Jednak wszyscy widzą mnie jako super-babę, a mnie niekiedy beczec się chce, że wszystko sama sama, aa pożaliłam się trochę.
Tynusz, bardzo Wam współczuję tej sytuacji w której niestety nie ma dobrych rozwiązań.. tak się tylko zastanawiam, czy nie da się jakoś uniknąc lub przynajmniej skrócic wyroku ze względu na Twój stan?? bo 4 lata co tu kryc to naprawdę dużo dla Was a co dopiero dla dziecka.

Nogi pierwszy raz spuchły mi w niedzielę, bardziej prawa. Ale na razie spokój - nic się nie powtórzyło. Dziś się ważyłam i przybrałam 9 kg. Przez ostatni tydzien przybył mi kilogram, a to wszystko przez imprezowy weekend.. siedzenie za stołem i jedzenie przez dwa dni.

[ Dodano: 2010-12-14, 20:53 ]
aaa i jeszcze jedno, ja nie wiem jak Wy dajecie radę tak mało spac?? Ja to kładę się o 22 i wstaję o 6,20 i mam ciągły niedobór snu

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

14 gru 2010, 21:59

[img][img]http://img222.imageshack.us/img222/7097/dscn1215c.jpg[/img][/img]
Skromniutka, ale jak ciasno to i taka jest wypasiona :ico_oczko:
a weźcie wy się pokażcie dziewczyny
A to moja zdecydowanie największa bombka w tym roku :-D

[img][img]http://img543.imageshack.us/img543/4397/dscn1066n.jpg[/img][/img]

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

14 gru 2010, 22:03

aaa i jeszcze jedno, ja nie wiem jak Wy dajecie radę tak mało spac?? Ja to kładę się o 22 i wstaję o 6,20 i mam ciągły niedobór snu
a to chyba nie do mnie bo ja długo śpię :-)
a to wszystko przez imprezowy weekend.. siedzenie za stołem i jedzenie przez dwa dni.
no to jeszcze pare takich imprez ,hehe, a najgorsze to chyba święta
Jednak wszyscy widzą mnie jako super-babę, a mnie niekiedy beczec się chce, że wszystko sama sama, aa pożaliłam się trochę.
bo pewnie pokazujesz się wszytskim tylko z tej strony
ja co prawda też sie pokazuję jako twardziel :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: , fakt siąść i plakac mi się nie chcę, ale za równo potrafię też (od niedawna) rozkazywac innym i czekac cierpliwie na wykonanie polecenia :ico_oczko: niestety jeszcze te 2,5 miesiąca musza mnie znosić :ico_haha_01:
manenka, u mnie właśnie też babka ziemniaczana w piekarniku siedzi :-D będzie na jutro, bo ja muszę gotowac tak z dnia na dzień inaczej bym się z niczym chyba nie wyrobiła
u mnie jeszcze na jutro będzie bo nawet połowę nie zjedliśmy :ico_haha_01:

Tynusz zapomnialam się zapytać, a wy byliście u jakiegos radcy prawnego??
bo dobrze by było sie z kimś takim skontaktować, a co na to ci koledzy męża, że idzie siedzieć , nie moga zeznawac na jego korzyść??
i może na parawde będzie mniejszy wyrok jak dostrzegliscie ten wielki błąd
na prawdę nie ciagnijcie tej sprawy sami, lepiej już wynająć kogos kto się zna, fakt trzeba wtedy kase wyłożyc, ale ile podpowie ile doradzi ile pomoże
ja muszę ładną fotkę zrobić, ale mężulo zabrał baterie z aparatu...
a po co mu baterie ? :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
ja ładna to sobie na świeta zrobię , teraz na razie było w dresie i koszulce :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-12-14, 21:05 ]
b@sia, bombka cudownaaaaaaaaaaaa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i jak pięknie zapakowana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a choineczka też ladna, mala , ale ładna, i taki Aniołek na niej wisi coś jak Oliwia ci do zdjecia pozowala , tak mi sie kojarzy milo :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość