gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

01 mar 2012, 09:57

hej dziewczyny
że za drogo i kupili klocki :ico_oczko:
:ico_szoking: :ico_puknij:

Kasiala, co do wózków to zgadzam się z quanchitą ja w sumie długo nie korzystałam z tej spacerówki z zestawu dlatego że też na wsi mieszkam i wszędzie samochodem kupiłam spacerówkę małą i strasznie na nią psioczyłam :ico_zly: ale wiesz jak teściowa chce dać 2 tyś to uważam że nie masz co się zastanawiać. Dołożysz 700zł a po roku np sprzedasz za 1,5 tyś. I kupisz super spacerówkę.
ale troche boje się tego,że jak pojawi sie dziecko to mężowi bedzie bardziej zalezalo na nim niz na mnie
minie Ci :ico_sorki: zobaczysz jak będziesz się cieszyła że mąż tak dba o dziecko i je kocha :ico_sorki: Ja np widzę po moim Pawle i Tomku. Jak super jest więź między nimi to tylko mnie cieszy. Martwiło by mnie dużo bardzo gdyby dziecko olewał.
że dla młodszego dziecka wezmę nianie
a ta niania przez pół roku nie mogła by posiedzieć z dwójką? Do czasu przedszkola?

A mnie dziecko znowu kopie :ico_haha_01: coś mu forum nie odpowiada bo ostatnio ciągle kopie jak pisze na forum :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

01 mar 2012, 10:08

ale troche boje się tego,że jak pojawi sie dziecko to mężowi bedzie bardziej zalezalo na nim niz na mnie (
kochana uwierz mi że pewnie maż boi sie tego samego i wiesz co- on ma wieksze "szanse" być na tym drugim miejscu :ico_oczko: ja kocham mojego meża baaaardzo ale miłość do syna jest nieporównywalna. tak to napisałam że nie wiem czy wiadomo co miałam na mysli,eh....
Qanchita, to sie ciesz że klocki kupili :ico_haha_01: :ico_oczko: .
ja nie licze na nikogo z wyprawką, tzn moi rodzice dali ostatnio 500zł żebyśmy sobie coś kupili mimo że od nich nie chcę nic a nic bo wiem że sami nie mają. teść ma kaskę ale od niego to ja ani grosza nie lubię i nie chcę brać bo mam alergię :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
ja mam smyka w pkolu panstwowym od 8-13 to płace tylko za jedzenie (niecałe 100 miesięcznie), jak go zapiszę od września do 15 te teraz za to opłata jest 90zł więc też git. a prywatne to jakieś 600zł i kiepsko z dojazdem :ico_noniewiem:

[ Dodano: 01-03-2012, 09:12 ]
a ja miałam straszną noc. brzuch mi sie stawia ostatnio - w nocy istny kamien :ico_szoking: :ico_placzek: na dodatek junior wstał o 6.00- co dzien to lepiej :ico_nienie: :ico_noniewiem:
nałykałam się magnezu, nospy i mam zapiar poleniuchować dziś. w środę wizyta, jakszyjka szaleje to mnie uziemi bo ona króciutka jest- ok. 2cm (taka mam "w standardzie" :ico_olaboga: )

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

01 mar 2012, 10:28

Marta26, oszczędzaj się :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

01 mar 2012, 10:49

hej dziewczyny znalazłam fajny pas ciążowy ;D

Obrazek

[ Dodano: 01-03-2012, 09:51 ]
chyba sobie taki sprawie tylko w innym kolorze:) :-)

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

01 mar 2012, 10:59

malinowa19, fajniusi ,jaka cena?
gosia888, właśnie przegięłam wczoraj z chodzeniem i porządkami i sama na siebie zła w nocy byłam. ale koniec. do maja siedze na tyłku- no jedynie z ciuszkami zrobię porządek (prasowanie i pranie) a dom będę tak zachowawczo ogarniać. Ta nocka mnie konkretnie przestraszyła

co do meczu i mojego męża to luz, on antypiłkowy :ico_szoking: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

01 mar 2012, 11:28

Marta26, do 20 zł, ten pas akurat 12zł. ale są niektóre poprostu wspaniałe, mi się spodobał z napisem "jeśli ci ludzie są z mojej rodziny, to ja nie wychodze"
przydałby się taki na odwiedziny u mojego M. rodziny;D :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

01 mar 2012, 11:44

Dzięki dziewczyny :ico_sorki:

malinowa19, a jak sie nosi taki pas? Bo ja wlasnie wszedzie je widze,a nie wiem do czego one slużą :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

01 mar 2012, 12:05

na allegro sobie zobaczcie:) mi się wydaję że fajnie by taki czarny wyglądał do białej bluzeczki która jest np za krótka na brzuszek :ico_haha_01:
w tedy nie trzeba rezygnować z niektórych ciuszków :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

01 mar 2012, 12:06

taki czarny wyglądał do białej bluzeczki która jest np za krótka na brzuszek :ico_haha_01:
aaaa to juz wiem o co chodzi :-) Fajna sprawa - tez sobie kupie :ico_haha_01:

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

01 mar 2012, 12:37

hej dziewczyny znalazłam fajny pas ciążowy ;D

Obrazek

[ Dodano: 01-03-2012, 09:51 ]
chyba sobie taki sprawie tylko w innym kolorze:) :-)
Ja kupiłam sobie na allegro taką koszulkę z napisem do zobaczenia w sieprniu:)

Idę dziś na 17,15 do ginki- w nocy miałam taki napad bólu brzucha, że się ostro wystraszyłam...
Trzymajcie kciuki proszę :ico_sorki:

[ Dodano: 01-03-2012, 11:52 ]
kurcze dziewczyny szalejecie z tym pisaniem :) jutro postaram sie doczytac - ja melduję,ze poki co mam sredni dostep do kompa,ale u nas wszystko ok :)
Mieszkam teraz na 10 dni w mieszkaniu brata i pilnuję mu kota bo wyjechal do niemiec.Mąż zostal z naszymi kotami w domu,codziennie po pracy przyjezdza do mnie ,ale i tak wieczorami rycze jak głupia tak mi smutno bez niego :ico_placzek:

[ Dodano: 29-02-2012, 23:19 ]
Aha dziewczyny kurcze nie wiem czy jestem nienormalna czy co,może jestem jakąś wyrodną matką,ale troche boje się tego,że jak pojawi sie dziecko to mężowi bedzie bardziej zalezalo na nim niz na mnie ( mam nadzieje,ze rozumiecie o co mi chodzi ):ico_wstydzioch: kurcze jakies shizy lapie :ico_placzek: . Jak widze jak on sie tym przejmuje,jak mowi do brzucha to zamiast sie cieszyc to robie sie zazdrosna :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Madleine, ja nie miałam takich rozterek; mojego mężą za to dręczyły, że ja jako modliszka odtrące Go

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość