Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

27 sie 2007, 09:02

witam- dzień dobry bobry :-D
jagodka - a moze te mleko bardziej kaloryczne jest - dlatego???
zbora - - u nas podobnie - gdzies pisałam, ze brakuje mi wstawania w nocy :ico_puknij: .no to mam - spac 19.30 - pobudka 2, 5, 8 .... i mam a tak spał całą noc .. a do okulisty leć!!
sikorka - no..dziekuje - mi tez sie tak podoba ..jednak to prawda, że ciemne postarzaja .. ja tam radykalnych kolorów nie lubie - ale taki "naturalny" braz - czemu nie z refleksami :-D
mukaa - zdjęcia super!!!!
Kulka - no gratulacje !!!
a ja niwe zabawiałam małego :-D bo on spi zawsze o ej porze juz :-D , aaaa Dużego też nie .. :-D bo wrócił po 23 ....oglądałam film - ot! i poszłam spać jak zwykle - ok. 23 ..
zaraz prysznic ..... i na spacerek jakiś ze 2 godziny - odchudzam sie dalej ... do 30 urodzin musze zrzucić 3 kilo minimu ( miałam takie założenie ,żę w 30 będę ważyć mniej niż przed ciążą ..hmm..niech będzie tyle samo :-D i będzie git) a do 30 ...3 tygodnie hyhyhyhy

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

27 sie 2007, 09:45

Chyba nikt nie zauważył, że mam dziś II rocznicę ślubu :ico_placzek:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

27 sie 2007, 09:49

no hejka ......Goska no to powodzenia ....

u nas ze spanie m na szczescie nie ma zmian. ........ ale cos taki nie spokojny jest ........

ide poczytac :)

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

27 sie 2007, 09:58

ja pamiętam, ale dopiero wstałam, więc

Abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce,
Zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć.
Niechaj los Wam sprzyja, niosąc powodzenie.

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

27 sie 2007, 12:14

No udało mi się młodą w wózku uśpić troszkę, w tym czasie odkurzanko...został tylko 1pokój na dole...ufff....no i sypialnia na błysk, pościel zmieniona i Hani graty ułożone :ico_brawa_01: Najadła się...a w sumie pojadła, bo tego jedzeniem nazwać nie można...ale na siłę się nie da...
Tu proszę link do Hani zadowolonej miny po soczku z malinki :-D
http://www.youtube.com/watch?v=KWQ2pBfuI8o

Kamizela serdeczne życzonka!!! żeby całe Wasze życie było takie, jak ten dzień 2lata temu!!! dużo miłości...i bądźcie dla siebie całym światem!!!

Jagódka no dała czadu!!! :ico_szoking:

Gosia no to witaj w klubie...ja też się chwaliłam, że Hania nie lubi na rekach...no to już lubi!!! chyba zrozumiała, że lepiej wygląda świat i teraz ją muszę nosić jak wariatka...ech...
No i powodzenia z dietą! ale nie przesadzaj, wyglądasz świetnie!

Lecę, bo trzeba dziecko zabawiać, nie??? no to zmykam

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

27 sie 2007, 12:53

uff jaka zmęczona jestem. łazienka i kuchnia błyszczy, pranie poprasowane, obiad wstawiony. Jeszcze tylko do wymycia balkon i podłoga w pokoju.

Ala cudownie śpi.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

27 sie 2007, 12:55

Witajcie, jak tak czytałam te wasze posty to zauważyłam, ze mnie wczoraj nie było...hmmm...dziwne, nie?

zbora no malinka, malinka ta twoja dziewczynka :ico_oczko:

kamizela wszystkiego naj, a ty nawet w rocznice ślubu tu zaglądnęłaś??

gosia fryzura super, to prawie taka sama jak ja chciałam sie obciac, ale stchórzyłam a teraz czekam do nastepnej wizyty mojej fryzjerki, wiec moze pod koniec wrzesnia tez sie skusze!!ale duzo roboty przy krótkich włosach, nie?

Moja Milunia ostatnio strasznie marudzi jak nie umi zasnać, zawsze!!i jak sie budzi to tez nie wie czy ma płakać czy sie smiać wiec grymasi..
Wczoraj sioistra mnie zjechała ze głodze swojej dziecko, bo na jej oko Mili jest ciagle głodna i powiedziała ze mam jej dodawac choc troche jakiegoś kleiku ryżowego czy cos tym podobnego, zeby sie bardziej najadała, bo to właśnie jej marudzenie co chwile jest spowodowane głodzillą...i :ico_noniewiem: dzis pojedziemy po pampersy to moze cosik jej dokupie, no i jakis soczek moze tez w koncu dam skosztowac.. :ico_noniewiem: jakis cykor jestem z podawaniem innych potrawek... :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

27 sie 2007, 13:21

ja po spacerku i dla kamizeli
Obrazek

i takiego Obrazek od męża :-D aby wasze życie płyneło bez zawirowań i zawsze spokojnie :-D i szcześliwie

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

27 sie 2007, 13:49

ladybird23, ja na Twoim miejscu zanim podałabym dziecku kleik spytałabym się o radę pediatry.

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

27 sie 2007, 14:19

zborra, matko jedyna co Wy temu dziecku za świństwa podajecie :-D :ico_oczko: Czekam na relacje z wizyty u okulisty.

Ewcik, ja też dziś sprzątanko odwaliłam, nie wiem czemu ale lubię w poniedziałek sprzątać, jakaś odwrotna jestem, ale w weekend moje chłopaki w domu nabałaganią więc lubię posprzątać. Prasowanko na wieczór odkładam, a na obiad chyba otworze słoik z leczo i będzie z głowy, a ja, ja nie wiem co zjem.

kamizela, wszystkiego najlepszego na dalsze lata.

Wiecie co zastanawiam się czasami dlaczego mamy jak dziecko marudzi myślą przeważnie, że się nie najada. Czy Wy jak macie zły humor to jesteście zawsze głodne? :-D Niestety nie dowiemy się wprost co jest i dlaczego marudzi nasza mała istotka, ale myślę że nie zawsze z głodu.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość