Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

23 lut 2008, 00:06

hej...

jak zwykle zacofana :-/

co do służby zdrowia do chodzimy do sprywatyzowanego ośrodka - jest OK :-)

do neurologa jedziemy 04.03 bo ten co dziś to okazał się być nie dziecięcy i nonono z tego, dobrze, że zapytałam zanim pojechaliśmy...

poza tym u nas normalnie... ciągle tak samo :-) ale to raczej dobrze, bo dzieciaczki zdrowe, rosną pięknie :-D obie...

Edulitko ja nie dostałam zdjęć więc poproszę 1lorelei@wp.pl

Aparat mi nie działa wciąż bo sprzedawca jednak miał baterię uszkodzoną i zwrócić ma pieniądze - a ja zdjęcia cykam telefonem, zrzucić nie mogę bo czytnik karty nie czyta tej :-/

no i tyle, a tyle chciałam napisać...

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

23 lut 2008, 00:24

Maritko już się poprawiłam i wysłałam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

23 lut 2008, 10:52

No witam
We Wrocławiu wiejeeeeeeeeeee jak diabli, niby slonko ale łeb chce urwać
Moje żebro chyba lepiej bo nie stękam już :ico_oczko:

Życzę wam miłego dzionka

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

23 lut 2008, 10:59

U nas też strasznie wieje a w nocy to tylko było słychać jak coś dzwoni spada z balkonów, drzewa i krzewy kłaniały się do ziemi :ico_olaboga: pogoda straszna no ale może te wiatry wywieją od nas tą ponurą are a przywieją wiosne :-)

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

23 lut 2008, 14:21

u nas też wieje strasznie.W nocy padało coś na miarę gradu,waliło w szyby aż strach.Mały obudził się mokry od pasa w dół.Przesikał body i piżamkę.Raz dwa przebieranko.Całe szczęście nie rozbudził się mocno i szybko zasnął.

A mnie dziś wzięło na przemeblowania.Tylko w końcu wszystko wróciło na swoje dawne miejsce :-D Joachim ma dziś energi za dwóch.

uciekam porządkować

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

24 lut 2008, 00:06

dziękuje za fajne zdjęcia Edulitko :-D

i u nas wiało- pogoda do bańki, generalnie widzę wszytko w czarnych kolorach, jestem zła i czepliwa i nie wiedzę przyszłości różowo - ale to chyba tak dziś, zresztą ostatnio mam często takie ponure wizje o przyszłości - oczywiście nie dotyczy do dzieciaczków bo są piękne, mądre i takie słodkości ;-)
dobra, żaliłam się bardzo ale Lila chwyciła za myszkę i skasowała mi - to jak ugryźć się w język - więc nie powtarzam się...

generalnie nie wiem co robić, mieszkanie tu to znów męczarnia, Bartek tylko powtarza, spokojnie, zastanowimy się, zobaczymy... dla mnie to za mało, chcę konkretów, ale ja znów mam tyle planów, ze co ważniejsze... weź i wybierz... nie ma światełka w tunelu, to przez pogodę bo nic się człowiekowi nie chce :-/

miłej niedzieli i Elusia - dziękuję za pamięć - wczoraj miałam Ci napisać, bo moje laseczki wiem jak to jest być zabieganą, a ona- Elunia moja kochana pamiętała o imieninkach :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

24 lut 2008, 00:09

Widze ze tu dziś tłumy :ico_szoking:
Ja byłam dziś na imprezce urodzinowej teścia :ico_tort: zjadłam sobie dwa duże kawały tortu a co :-D a miałam omijać słodkie szerokim łukiem- grunt to konsekwencja :-D
Ide poprzytulać się do męża na zapas bo przez tydzień go niebędzie :506:

[ Dodano: 2008-02-23, 23:13 ]
Maritko nie wiem o co chodzi ale uśmiechnij się jutro wyjdzie słońce i będzie zupełnie nowy lepszy dzień :064:

[ Dodano: 2008-02-24, 09:09 ]
I stało się to co miało się stać... zostałyśmy same jak twix no bo dwa paluszki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

24 lut 2008, 12:05

hej :)

Edulitko, trzymajcie się Twixiary kochane! Dziadków odwiedzajcie albo kogoś żeby nie było Wam samotnie.

Maritko, to pewnie przez tę pogodę takie nastroje, będzie dobrze, każdy ma gorsze dni...

Asiu, biedna jesteś z tym żeberkiem...
jak tam wizyta rodziców?

a ja wreszcie się wyrwałam wczoraj z kumpelą na ploty, łażenie po sklepach i kino!
ależ mi to dobrze zrobiło! A film był super: Demoniczny golibroda z Johnym Deepem, taki czarny humor, mroczny musicalo melodramato thillerowato, krew się lała jak na Kill Billu i ogólny efekt bardzo dobry :) a ja w kinie ze dwa lata nie byłam :ico_szoking: muszę więcej wychodzić bo oszaleję! w przyszłą sobotę może też zakupy z kumpelą w Factory.

miłego weekendu!

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

24 lut 2008, 13:21

hej.

Martusiu wybacz..buziaki i życzonka,sorki ,że spóźnione :ico_buziaczki_big: Elunia-Aniołek za to pamiętała w czas.

A ja dziś popełniłam wieli błąd i aż wstyd mi teraz. :ico_wstydzioch: Pierwszy taki i ostatni błąd.Tak sobie to napisałam,ale o co chodzi, to przyznać mi się ciężko :ico_wstydzioch: Bezradność mnie wzięła,a ja takich metod za chiny nie pochwalam :ico_wstydzioch:

Elu fajnie,że się oderwałaś od domku i miło spędziłaś czas.Nie ma to jak dobry film i udane babskie zakupy :ico_oczko:

miłej niedzielki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

24 lut 2008, 14:10

Witam

Sprawdziło się we Wrocku jest wiosna w pełni 15 stopni, słonko ach, niedługo idziemy na drugi spacerek :-D

Martula spóźnione ale baaardzo szczere życzonka :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Anetko no przyznaj się co takiego zrobiłaś...

A ja dziś dostałam @ po 44 dniach, ale wczoraj to już tak słabo sie czułam że ojeja.
A żebro ok, najprawdobodobniej przygniotłam sobie mięsień, ale już wracam do formy, muszę bo w środę albo czwartek uderzam na basen :-D
Eluniu jak mi dobrze słyszeć że wyszłaś troszkę, bardzo się cieszę. Ja już tak sobie rozłożyłam przyszły tydzień że nudzić się nie będę :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości