Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

27 mar 2007, 08:58

Malwinka - bardzio wszystkim Dziękuje :ico_buziaczki_big:

Kurcze - nam sie plany pozmieniały cały dzien przygotowań do wyjazdu poszedł się rypać ... :ico_zly: ... za to robię wiosenne porządki :ico_odkurzanie: nadrabiam zaległości w :ico_duzepranko: firanek , myciu okien , :ico_prasowanko: dzis odwiedzę moją babcię ... wczoraj wybrałam się na zakupy z Malwinka i pozwoliła nawet kupić sbie mamie nowe buty ...ogólnie nie marnuję urlopu ...a i jeszcze @ dostałam więc się ciesze że nie męczę się z tym diabelstwem w pracy ... :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-03-27 ]
za to zaplanowałam sobie że o ile pogoda nam pozwoli to w czerwcu - jeszcze przed zakończerniem roku szkolnego jedziemy na tydzień na Węgry ... już mi sie miska cieszy :ico_haha_01: ale jeszcze musze Malwinie sprawy paszportowe załatwić ... no właśnie wiecie może czy do wpisania dziecka do paszportu rosdziców też trzeba bobasowi fotkę zrobić ??? Ktoś mi powiedział że trzeba - i zastanawiam sie jak zrobią zdjęcie malwinie - teraz są taki ewymogi co do tych paszportowych zdjęć ...a wogóle to myślę że jeżeli trzeba będzie zdjęcie do wpisania do paszportu to zrobię jej własny ...

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

27 mar 2007, 09:06

Aginka, sto lat dla Malwinki naszej kochanej!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent:

[ Dodano: 2007-03-27 ]
Aginka, to ja jakaś zacofana..nie wiedzialam ze masz urlop..super..korzystaj!!!
kaolka dziekuje za odp...bo nie wiem czy mam odstawic mleko popoludniowe.....nie chce go za bardzo rozpychac...

[ Dodano: 2007-03-27 ]
wisniowamama, gratulujemy zębolka!!!!!!

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

27 mar 2007, 09:30

Hej hej
moja już pojedzona i w drewutni kima :ico_haha_01:

Aginka, ale masz pracowity urlop :ico_szoking: - odpocznij troszkę :-D

na Węgry fajowo - też bym się wybrała już mnie tam 100 lat nie było :ico_haha_01:
co do paszportu to nie mam pojęcia :ico_noniewiem:

myśmy robili tutaj dla małej osobny i fotkę też (mała miała 5 tygodni :-D ) na fotce jest razem z paluchami taty :-D :ico_haha_01: :-D

a foto jak dobrze pamiętam to trzeba na wprost i żeby bez zębów było
(myśmy nie mieli problemu z Nicolą ) :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

zresztą każdy fotograf pewnie wie :ico_oczko:

[ Dodano: 27-03-2007 ]
iza, moja to kruszyna i jak tylko chce jeść to jej daję i się cieszę, że wcina ładnie :-D

sama musisz rozważyć co dobre dla Matiego
lub pogadaj ze swoim (Matiego) lekarzem - niech ci doradzi :-)

[ Dodano: 27-03-2007 ]
iza pisze:wisniowamama, gratulujemy zębolka!!!!!!
i ja się przyłączam i już w tabelos poprawiam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

27 mar 2007, 09:37

Witajcie z rana i odrazu dziekuje wam za mile slowa i za uspokojenie mnie
Kaola ten sam artykul czytalam co mi podalas link ale chcialam sie w pewnien sposob upewnic bo jakos glosno o tym
Iza moze masz racje ze to za bardzo naglasniaja i robia czlowiekowi strach.. ale bedzie ok i mozemy smialo jechac
Pogoda u nas Miodziooo Sloneczko Swieci a ja za niedlugo do mojego ogrodka wybywam i musze ladne kwiatuszki posadzic to znaczy cebulki mam tyle tulipanow i innych kwiatkow Malutka dam do wozka i bedzie mame podgladac jak sadze te cebulki no a tak pozatym to jestesmy wszyscy juz zdrowi ale to wiecie :-D i jest super...
Maggie masz racje ze bez chlopa jest zle,i smutno ale czasami jak jestem na mojego meza zla to specjalnie powiem ze czasami bym od niego chciala odpoczac a tak naprawde wcale tak nie mysle bo jest tak inaczej jak sie kogos ma kogo sie kocha
Aginka fajnie ze mamy teraz takie same suwaczki .... Ja musze zmienic niestety :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

27 mar 2007, 09:38

eh... tak mi się nic nie chce ... narazie stoje przy garach ... i podczywuję więc piszcie ile dusza pragnie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

27 mar 2007, 09:39

Kristi pisze:ja za niedlugo do mojego ogrodka wybywam i musze ladne kwiatuszki posadzic to znaczy cebulki mam tyle tulipanow i innych kwiatkow Malutka dam do wozka i bedzie mame podgladac jak sadze te cebulki

to sobie Nicolki obie popatrzą na mamusie i kwtki - bo i ja za chwilkę wybywam :-D

Awatar użytkownika
Reniia1501
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 174
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:30

27 mar 2007, 09:44

hi hi :-D witam tak na szybkiego i juz zmykam!!! :-D

a przepraszam jeszcze zostawie :ico_tort: DLA MALWINKI

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Ostatnio zmieniony 27 mar 2007, 09:47 przez Reniia1501, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

27 mar 2007, 09:45

Aginka pisze:plany pozmieniały cały dzien przygotowań do wyjazdu poszedł się rypać

Aginka, to gdzie się wybieraliście ??? i co się podziało ???

ja ostatnio też wszystkie okna pomyłam, i prańska porobiłam
wiosennie zmęczona już jestem :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

na dodatek mój się szkoli i go więcej nie ma niż jest
a ja wieczorami w kuchni eksperymentuję
(mam okazję jak go nie ma i obiadów nie robię)
i jakieś cuda wymyślam - muszę znależć parę dań i coś na słodko - na zbliżające się niedługo już urodzinki - imprezinki :ico_smiechbig:
bo z moim talentem do gotowania to pewnie mi trochę zejdzie :ico_smiechbig:
:ico_smiechbig:

[ Dodano: 27-03-2007 ]
Reniia1501 pisze:hi hi :-D witam tak na szybkiego i juz zmykam!!! :-D

Reniia1501, no to cześć i papa :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

paulina83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:13

27 mar 2007, 09:47

dzieńdobry laski :564:

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

27 mar 2007, 09:48

paulina83, cześć laska ---- tu parasol :ico_smiechbig:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość