ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

23 sie 2007, 19:18

mieszkam w adamowie, woj. mazowieckie. Ale chyba i tak jestem najstarsza, bo z kwietnia :-D

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

23 sie 2007, 19:23

paulina1978, do mnie możesz dopisać: (Ewa-26 lat, Sławków, woj. śląskie) :-D

dzień dziś zleciał szybciutko, był ten znajomy co wczoraj z tym maluszkiem 7-miesięcznym, przyjechał sam więc chłopy zajęci byli kompem a dzieciaczek ze mną :ico_haha_01: pojechałam nawet z nim na mały spacerek i ludzie tak dziwnie na mnie spoglądali, pewnie sobie myśleli nie wiadomo co że tu takie małe w wózku a już drugie w drodze..hehe :ico_smiechbig:

jutro wizyta u gina, ale to dopiero na 15.30 zobaczymy co tam maluszek porabia no i może lekarz coś przepowie kiedy przewiduje zobaczyc mnie na porodówce :-D

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

23 sie 2007, 19:49

Wlasnie gadalam z kumpela ktora mi przypomniala jak sama miala rodzic.... I przypomniala mi zebym za bardzo sie nie sugerowala tym co lekarze mowia o terminie porodu, bo: byla 4 stycznia u ginka bo termin miala jakos w okolicy 14 a chciala isc na wesele (w tej samej miejscowosci)... Lekarz ja wybadal, usg zrobil i powiedzial ze spokojnie moze isc na to wesele bo w ciagu tygodnia na pewno nie urodzi. U lekarza byla okolo 14.00. O 23.00 jechala z wesela do szpitala a okolo polnocy urodzila Klaudie. Niezle co? Ale lekarzowi bylo glupio. Fakt jednak ze o godz. 14.00 byla szczelnie zamknieta, szyjka dluga, twrda, zero skurczow przepowiadajacych czy boli... I jak widac to nic nie oznacza, bo u kazdej kobietki to inaczej przebiega :-)

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

23 sie 2007, 19:53

No mój maluszek to dziś szaleje w brzuszku że szok :ico_szoking: Czasami ma dni że jest spokojniutki i prawie nic się nie rusza a czasem to tak szaleje że cały brzuch skacze!A tyłeczek też ma po prawej stronie :-D
Dziewczyny co do tego mleka to ja słyszałam że najlepsze jest to z dopiskiem "HA" bo to hipoalergiczne.J mam zamiar karmić tylko cycem ale to nigdy nic niewiadomo.
Justyna ja nigdy nie używałam plastrów do depilacji ale chybabym sie teraz nie odważyła :ico_noniewiem:
Kocura a jak mogę wiedzieć to dlaczego masz cesarkę??
A wiecie co??byliśmy z Łukaszem rano na tych zakupach w takim sklepie budowlanym i była tam taka młoda laska,sprzedawczyni,blondyneczka,na obcasach,zgrabniutka i Łukasz sie tak na nią patrzał :ico_placzek: zazdrosna jestem :ico_placzek: a ze mnie taki grubasek :ico_placzek: musiałam wam to napisać bo ciągle mi to po głowie chodzi,tym bardziej że ostatnio jak leżeliśmy sobie ja mu mówię"ktoś ostatnio niema ochoty na przytulanki" a on mi na to "ktoś ostatnio jest grubasek" :ico_placzek:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

23 sie 2007, 19:54

Aha Dominisia, przycukrze Ci troche..... Po pierwsze jestem w szoku ze jestes taka mlodziutka :ico_szoking: z twoich wypowiedzi plynia nieraz taka dojrzalosc , no a z maili to juz w ogole. Bylam pewna ze jestesmy przynajmniej rowniesniczkami. I chcialam Ci pogratulowac odwagi i tego ze zdecydowalas sie n wyjazd za mezem w tak mlodym wieku, postawilas na jedna karte i nie balas sie zaryzykowac! Wiem jaka trudna to decyzja , bo ja ja podejmowalam w wieku 25 lat i wiem jak bylo mi ciezko. Podziwiam!!!
Aha, ja jak rodzilam Zuzie mialam 22 i jak pomysle jaka wtedy bylam mlodziutka to w szoku jestem!!! :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-08-23, 20:00 ]
Kicia10 pisze:A wiecie co??byliśmy z Łukaszem rano na tych zakupach w takim sklepie budowlanym i była tam taka młoda laska,sprzedawczyni,blondyneczka,na obcasach,zgrabniutka i Łukasz sie tak na nią patrzał :ico_placzek: zazdrosna jestem :ico_placzek: a ze mnie taki grubasek :ico_placzek: musiałam wam to napisać bo ciągle mi to po głowie chodzi,tym bardziej że ostatnio jak leżeliśmy sobie ja mu mówię"ktoś ostatnio niema ochoty na przytulanki" a on mi na to "ktoś ostatnio jest grubasek" :ico_placzek:


Kiciu, alez ja Cie dobrze rozumiem!!! JA nigdy nie bylam zazdrosna, ale ostatnio tez taka laska gdzies kolo nas przechodzila, zgrabniutka, nogi do sufitu i miala taki fajny , zgrabny tylek, a ja?.... Jejku, tak bym chciala byc juz znowu szczupla i atrakcyjna!! Dzis sie patrzylam na zdjecie ktore stoi na mezulca stoliku nocnym i na ktorym wygladam jak lala malowana, figurka, lekkie solarium, zadbana, plaski brzuszek i mowie: Fajna bylam , co? A on nic... Ja mowie, no powiedz czy fajna bylam czy nie? A on, Powiem ze fajna to zaczniesz zaraz gadac ze teraz nie jestes fajna.... Usch.... Odpowiedzialam tylko tyle ze za rok o tej porze tak bede wygladac jak na tym zdjeciu. Poniewaz glupkowato sie usmiechnal, zamierzam mu udowodnic ze nie zartuje.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

23 sie 2007, 20:01

Kicia jak on mógł tak powiedzieć :ico_szoking: normalnie chyba bym go :ico_nerwusek:

[ Dodano: 2007-08-23, 20:06 ]
mama_zuzi1980, chłopy to potrafią normalnie podnieść ciśnienie :ico_zly:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

23 sie 2007, 20:09

A propos "grubaskow"....
Moja mama pojechala do mojego brata a bratowa byla 40 tygodniu ciazy. Weszla do nich i jak zobaczyla bratowa powiedziala: "Ooo, tu jest nasz kocha ny Grubasek"... No, i miala pozamiatane... hehehe Bratowa odwrocila sie na piecie, wybuchla placzem i uciekla na gore ryczec. Mama stanela jak slup soli. Naprawde nie chciala jej sprawic przykrosci, powiedziala to z serdecznoscia i czuloscia w glosie... No nic , poszla na gore i przeprosila ja (ach , ta moja mama) i jakos opanowala sytuacje.... Jedyne usprawiedliwienie dla Bratowej to takie ze tego samego wieczoru pojechala rodzic, wiec zwalilismy to na karb ciazowych hormonow... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

23 sie 2007, 20:09

kochaniutkie bo tacy sa faceci. a sprobujcie im powiedziec ze wygladaja grubo czy cos w tym stylu. ja jak mowie mojemu mezusiowi ze jego brzuch pomalu mnie dogania to taki nafuczany chodzi i zeby mi dogryzc to mowi ze to przeze mnie bo mu takie obiady gotuje i sama sie tak obzeram ze co on ma wtedy robic. glupek z niego jak nie wiem co :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-08-23, 20:10 ]
Plastelinka - 2.09 - czeka na Anie
gosiaperelka - 7.09 - czeka na Lenke
ewasiek (Ewa - 29 lat, Adamów, woj. mazowieckie) - 8.09 - czeka na Michałka
eSKa - 10.09 - czeka na Aleksandra
Kicia10 (Justyna - 23 lata, Żary woj. lubuskie) - 10.09 - czeka na Kacperka
eve81 (Ewa - 26 lat, Sławków, woj. śląskie) - 11.09 - czeka na Szymonka
agnieszka01.04 (Agnieszka - 24 lata, Słupsk, woj. pomorskie) - 12.09 - czeka na Dariuszka
Ulamisiula - 13.09 - czeka na Benia
Dominisia (Dominika - 20 lat, Langhus, Norwegia) - 18.09 - czeka na Jasia
Kocura Bura (Agnieszka - 27 lat, Tarnów woj. małopolskie) - 20.09 - czeka na Zuzie
Justyna_Bochnia (Justyna - 21 lat, Bochnia, woj. małopolskie) - 20.09 - czeka na niespodziankę
paulina1978 (Paulina - 29 lat, Bielsko-Biała, woj. śląskie) - 27.09 - czeka na Maje
zielona1989 - 28.09 - czeka na Kasie
mama_zuzi (Kasia - 27 lat, Goteborg, Szwecja) - 30.09 - czeka na Nelly
Ostatnio zmieniony 23 sie 2007, 20:17 przez paulina1978, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

23 sie 2007, 20:12

a ja mam doła znów..jestem gruba ,brzydsza coraz, napuchnięta, wszystko mnie boli, i mój W. też ostatnio widzę za laskami zaczął się oglądać, tzn. sama mu głowa chodzi chyba :ico_placzek: na dodatek właśnie się z nim pokłóciłam :ico_placzek: ja chcem już urodzić naszego małego bąbelka....

[ Dodano: 2007-08-23, 20:15 ]
a ja mam 24 lata dziewczynki i jestem ze Słupska , woj.pomorskie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

23 sie 2007, 20:32

Mamo Zuzi no rzeczywiscie mi pocukrzylas, az uroslam o kilka centymetrow, tylko nie wiem czy wzdluz czy wszerz z wrazenia :-D No mlodziutka jestem, ale co zrobic, i tak wygladam duzo starzej i chlopa mam starego bo ma 28 lat :) Ja poznalam mezusia jak mialam lat 16, a gdyby mi ktos wczesniej powiedzial ze wyjde za maz jak skoncze 19 lat to bym go wysmiala. Ja wiedzialam ze to jest ta osoba, nie chcialam dluzej tkwic w zwiazku na odleglosc i nie chcialam zyc bez slubu... Ja bylam wychowywana bardzo konserwatywnie i w sumie nigdy specjalnie nie szalalam :-D Zaczynam teraz :-D Niektorzy sa dorosli w wieku lat 16 a niektorzy sa po 30 i ciagle sa duzymi dziecmi, nie ma reguly na dojrzewanie... Mam nadzieje ze to ze wiesz ile mam latek nie zmieni Twojego podejscia do mnie :-)

Kicia a tym grubaskiem sie nie przejmuj. W koncu po troszku to prawda :ico_sorki: Kazda z nas jest grubaskiem i wygladamy z tym pieknie, tak ma wlasnie byc!! Ja jak czasami stoje przed lusterm i narzekam ze jestem gruba to Krzysiek mi mowi ze w ten sposob to gruba moge byc zawsze i kazda kobieta wyglada w ciazy slicznie!!

A to ze faceci sie ogladaja za innymi... No coz?? Ja jak widze fajna laske to sama sie za nia ogladam z zazdrosci :ico_wstydzioch: To jest chyba jak najbardziej normalne zachowanie...

Agnieszka nie smuc sie Kochana, bedzie dobrze!! I nie wmawiaj sobie ze wygladasz nie tak jak trzeba, jestes sliczna dziewczyna, z przepieknym brzuszkiem i zajebistymi bioderkami!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość