Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

01 sie 2007, 09:13

Przede wszystkim Anitko ogromne gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Juz trzy sierpniówki urodziły a dziś dopiero 1 :)

Co do mycia wanny- ja takowej nie mam, bo mamy prysznic w domku :-D Co do sprzatania, mój M doskonale wie jak to robić i czasami jest dokładniejszy ode mnie ale doprosić sie go graniczy z cudem i po prostu to co moge staram sie robić sama.

Wczoraj udało mi się go wyprosic żebysmy gdzieś wyszli bo jak tak siedze w domu cały czas to mam wrażenie, że zwariuje :ico_olaboga: , no więc poszliśmy na zakupy, mam już ostatnie rzecy do szpitala, czyli majtki poporodowe i lewatywe, kupiliśmy prezent dla szwagierki bo ma dziś urodziny :-D , a potem poszlismy w odwiedziny do przyjaciół i mój M oczywiście się wstawił :-D , ale rozrywke przynajmniej miałam.

Wczoraj cały dzionek twardniał mi brzusio i nawet miałam lekkie skurcze więc miałam nadzieje, że może dzisiaj sie zacznie, ale po obudzeniu całkowity spokój :ico_placzek:
Chyba przyjdzie mi poczekac te 2 tyg do terminu a pewnie jeszcze się przeterminuje :ico_placzek:

agasco
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 11 mar 2007, 13:12

01 sie 2007, 09:33

Obrazek
Obrazek
Obrazek
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

[ Dodano: 2007-08-01, 09:50 ]
Pruedence pisze:Chyba przyjdzie mi poczekac te 2 tyg do terminu a pewnie jeszcze się przeterminuje

ja też mam takie przeczucie,ostatnio świetnie sie czuje ,
mam mnostwo siły i ochoty na wszystko poprostu energia mnie rozpiera :509:
Obrazek
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Obrazek

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

01 sie 2007, 10:29

[glow=darkblue][size=200]Ogromne gratulacje dla Anity !!!!![/size][/glow]
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:


Dziewczynki jak pozwolicie to będę do was zaglądać....bo z racji przeterminowania stałam się sierpniówką :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

01 sie 2007, 11:00

Viola witaj!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja właśnie odkurzyłam całe mieszkanie, teraz robie to prawie codziennie bo jestem strasznie wyczulona na brud a mój kot troche tego nanosi na sierści. Apropos kota daej prowadzimy wojne umysłów , bo próbuje jej wytłumaczyć ,że do łóżeczka jej wchodzić nie wolno, w dzień już jest ok, ale czasami w nocy sie tam jeszcze rozłoży, a nie chce jej całkiem wyrzucac jak się mała urodzi na polko :ico_haha_01:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

01 sie 2007, 11:09

Pewnie, zapraszamy. :-D
A z facetami to najgorsze, ze im się nie chce i ciężko ich zmobilizować. :ico_olaboga:
Mnie też wczoraj i przedwczoraj łapały lekkie skurcze, :-D takie że czułam. Wczoraj dodatkowo miałam problem z chodzeniem, bo tak mi nacisnęła jakiegoś nerwa, że bolało jak dliabli. I wcale nie przypuszczałam, że się zacznie. :-) A dzisiaj znowu samopoczucie rewelacja. :-) Choć jest tak jakoś sennie.
Ja wcale nie czuję, żeby miało to nastąpić teraz czy w najbliższej przyszłości. :ico_placzek: Ale kalendarz robi swoje. Czuję ekscytację. :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

01 sie 2007, 11:22

dzięki :ico_haha_02: :ico_haha_01:
ja od kilku dni nic nie robie tylko sprzatam...przed chwilą też odkurzyłam całe mieszkanie, okna mam juz pomyte :-D :-D :-D teraz zastanawiam sie co by tu zrobić dzis na obiadek...

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

01 sie 2007, 11:35

Mój pies też potrafi nanosić piachu i sierści. :ico_zly: Codziennie sprzątam, a i tak coś jest. :ico_zly: Z nauką poszło sprawniej, ale przede wszystkim musiałam przekonać mojego M do zmiany zachowania wobec jego pieszczocha. :-D Też jej nie wyrzuciliśmy z pokoju, nadal śpi z nami w pokoju. :-D Ale nie wolno jej szczekać w domu i szaleńczo biegać. Zabawa też zawsze inicjowana przez nas. Są już efekty, bo ostanio była koleżanka z pełzającym szkrabem i pełzali razem po pokoju, pod moim czujnym okiem. :ico_brawa_01: Jeszcze tylko ma problem z zabawkami, bo do tej pory wszystkie były jej. :-D A i chciała wejści do gondoli, ale później skończyło się na pilnowaniu wózka. Tylko my możemy bezkarnie go ruszać. :-D
Ale nie mogę się doczekać Ameliki i chciałabym już zobaczyć jak zareaguje na nią nasz pieszczoch :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

01 sie 2007, 11:39

Yvone ja tez mam psa...sznaucera suczke....i ona jest barrrrdzo głośna...i bardzo się obawiam jak będzie córeczka, że to szczekanie bedzie ją non stop budzić....
Nasz pies jest w sumie młody bo niedawno skończył rok, ale bardzo ujada...jak ktoś po schodach wchodzi, albo zadzwoni domofonem do szok :ico_szoking: :ico_szoking:
Nie wiem co to będzie?

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

01 sie 2007, 12:13

Sznaucer miniaturka, to jeden z najgłośniejszych psów, jakie istnieją. :-) Ale za to przemiłe. :-D Ja mam suczkę buldożka francuskiego, a te dla odmiany prawie nie szczekają. :-D Ale jestem po prostu zakochana w tej rasie. :-D (ponoć jak zobaczysz to pokochasz albo od razu znienawidzisz, bo wyglądają dziwnie) Ja korzystałam z porad pana Stokłosy, behawiorysty. :ico_haha_01: Sluchałam wywiadów z nim i telefonowałam do niego (akurat miał darmowy dyżur w tv). Wiem, że on ma też swoją stronę internetową, ale nie mam adresu.
Ale wiesz co, ponoć dzieci już w brzuchu mamy przyzwyczajają się do pewnych dzwięków. Tak więc nie martw się na zapas, bo pewnie Twoja dzidzia już jest przyzwyczajona do szczekania.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

01 sie 2007, 12:49

No moja kotka chyba czuje co sie świeci,a że była traktowana wczesniej jak nasze dziecko to może być zazdrosna dlatego chcę ją powoli przyzwyczajac ,żeby się nie poczula odtrącona. Mam nadzieje, że uda sie ją przekonac, żeby traktowała mała jak młodsze rodzeńśwto, bo teraz na ten przykład czesto się kładzie przy brzuchu i się przytula i nasłuchuje :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość