Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

01 kwie 2011, 22:14

dostalam @ :ico_olaboga: myslalam ze troche od niej wiecej odpoczne :ico_haha_01:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

02 kwie 2011, 09:16

My tu mamy te szczepionki w jednej dawce i są darmowe -tyle dobrze bo z Luckiem musiałam płacić i kosztowało mnie to fortunę z tego co wiem to tylko dodatkowe szczepienia są płatne takie jak na meningokoki czy jakoś tak w języku polskim słabo znam nazwy szczepionek bo nie używam najwyżej wezmę słownik to wam powiem kiedy i na co Stefan będzie szczepiony teraz za 2 tyg ma pierwsze szczepienie BOŻE BĘDĘ PEWNIE PŁAKAĆ RAZEM Z NIM. No ,ale i to trzeba przeżyć Mamy słoneczny week end Tynusz1, współczuję no ,ale gdy się nie karmi tylko piersią to @ szybciej przychodzi ,ale u ciebie to bardzo szybko hmmm tak mi się zdaje. Ja to tego @ tak nie lubię ,że nie tęsknię wcale a wcale

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

02 kwie 2011, 11:14

. Ja to tego @ tak nie lubię ,że nie tęsknię wcale a wcale
oj ja tak samo ;D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

03 kwie 2011, 14:59

dostalam @ :ico_olaboga: myslalam ze troche od niej wiecej odpoczne :ico_haha_01:
_________________
ojoj :ico_olaboga: ja jeszcze w połogu, więc się póki co nie spodziewam

Mateusz prawie nie śpi w dzień, wymaga ode mnie 40 h na dobę :ico_olaboga: tylko go nosić, lulać wozić, tak mu się podoba :ico_olaboga: wymiękam :-D

manenka bardzo mi przykro, że musicie przez to przechodzić, trzymaj się kochana, jestem z Tobą myślami, dużo zdrowia dla Was. Musi być dobrze.

no właśnie szczepienia, jak byłam u pediatry i mi powiedziała ile kosztują te wszystkie szczepienia to mi się włos na głowie zjeżył.
szczepicie na pneumokoki i rota???Jedna dawka pneumokoków 260 zł a jest ich 4 rotawirusy 300 zł :ico_szoking: kurcze kogo na to stać???? :ico_szoking:

no i już płacze

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

03 kwie 2011, 20:12

kurcze kogo na to stać???? :ico_szoking:
mnie niestety nie :ico_placzek:


a dzisiaj Julcia byla w gosciach u kolegi :D starszego od siebie o miesiac :)
zdjecie z ich uroczego spotkania hehe
Obrazek

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

03 kwie 2011, 20:59

szczepicie na pneumokoki i rota???
ja teraz Zuzię na pneumokoki będę szczepic bo idzie do przedszkola i to podobno sprawi że nie przyniesie tego do domu - na Wojtusia.. a przydałoby się Wojtka na rota zaszczepic, ale ale .. nam jak wyliczył szczepienia to w pełnej wersji dla dwojga wyszło ponad 3 tysiące :ico_olaboga:
a dziś Zuzia złapała kleszcza.. byliśmy na pogotowiu żeby go usunąc.

[ Dodano: 2011-04-03, 21:00 ]
i stawiam :ico_tort: na wczorajszy miesiączek Wojtka.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

03 kwie 2011, 21:16

Z tymi płatnymi szczepionkami to się trzeba dobrze zastanowić, my kupiliśmy Oliwce i nikt nam nie powiedział, że jak raz się taką poda, to dwie kolejne też trzeba wykupić (a wtedy jakaś fama poszła, że są niby bardziej szkodliwe i byliśmy źli na siebie, że tak się usadziliśmy).
my Uli też kupowaliśmy, ale nie były szkodliwe... Teraz też się zdecyduję, nie będzie kłuty tyle razy.
dostalam @ :ico_olaboga: myslalam ze troche od niej wiecej odpoczne :ico_haha_01:
szybko, ale jak nie karmisz piersią, to tak bywa. Ja mam nadzieję, ze za szybko nie dostanę :ico_sorki:
Mateusz prawie nie śpi w dzień, wymaga ode mnie 40 h na dobę :ico_olaboga: tylko go nosić, lulać wozić, tak mu się podoba :ico_olaboga: wymiękam :-D
hehehe, bidulko, dzieciaczki są kumate i szybko zauważają co jest najprzyjemniejsze, więc ja, choć mam wielką ochotę nie noszę Stasia bez powodu na rękach i on sobie grzecznie w kołysce leży i ogląda świat, a najbardziej lubi leżeć w bujaczku koło lustra, wtedy potrafi grzecznie przeleżeć z 40 minut wpatrzony w lustro.
szczepicie na pneumokoki i rota???Jedna dawka pneumokoków 260 zł a jest ich 4 rotawirusy 300 zł :ico_szoking: kurcze kogo na to stać???? :ico_szoking:
dokładnie, strasznie drogie. Nas pediatra chciała na to namówić, ale nas nie stać. A jak dziecko jest w wieku przedszkolnym to jest tylko jedno szczepienie i kosztuje niewiele, więc może prędzej zaszczepię Ulę, żeby niczego nie przyniosła do domu.
a dzisiaj Julcia byla w gosciach u kolegi :D starszego od siebie o miesiac :)
zdjecie z ich uroczego spotkania hehe
śliczne, ale Jula ma słodkie policzki-chomiczki :ico_brawa_01:

My byliśmy dzisiaj na imieninach u mojego taty, więc późno wróciliśmy i dzieciaczków nie kąpaliśmy, dzięki temu Staś nie miał kolki. Teraz już dwa nasze bąble słodko śpią.

[ Dodano: 2011-04-03, 21:20 ]
ja teraz Zuzię na pneumokoki będę szczepic bo idzie do przedszkola
no właśnie, też o tym myślę, ile to szczepienie kosztuje?
i stawiam :ico_tort: na wczorajszy miesiączek Wojtka.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale ten czas leci...

[ Dodano: 2011-04-03, 22:31 ]
Trochę naszych fotek:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
nasza palma na konkurs:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

To tyle, uciekam spać...

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

03 kwie 2011, 23:11

AniaZaba napisał/a:
ja teraz Zuzię na pneumokoki będę szczepic bo idzie do przedszkola
no właśnie, też o tym myślę, ile to szczepienie kosztuje?
ok 250 zł. Moja była szczepiona za darmo. Urząd miasta sponsorował, ale co później przechodziłyśmy po tej szczepionce to moje, szczerze to kilka razy bym się zastanowiła czy ją na to szczepić, gdybym wiedziała co mnie czeka. Organizm Oleni zareagował bardzo silną alergią na to szczepienie.


pinko, super zdjęcia, piękne dzieci, ładna mama :-) Uleńka podobna do Ciebie, a Staś do taty :ico_haha_02: a Stasieniek ma alergię???
palma też piękna


Tynusz1, Julcia kawał kobitki :ico_brawa_01:
ale świetne miny mają na tym zdjęciu :-D


dziewczyny jak ściągacie mleko to jaki ono ma kolor????żółte czy białe, bo boję się, że moje jest za bardzo wodniste :ico_noniewiem: i co jecie???bo ja jedno i to samo na okrągło :ico_olaboga:

[ Dodano: 2011-04-03, 23:12 ]
a dziś Zuzia złapała kleszcza.. byliśmy na pogotowiu żeby go usunąc.
już kleszcze???? :ico_szoking:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

04 kwie 2011, 08:16

dziewczyny jak ściągacie mleko to jaki ono ma kolor????żółte czy białe, bo boję się, że moje jest za bardzo wodniste i co jecie???bo ja jedno i to samo na okrągło
Blanka to nasze mleczko to takie jest wodniste, jak naciśniesz brodawkę, to z niektórych dziurek leci przezroczyste, a z niektórych białe :-D Poza tym jak dziecko zaczyna jeść to najpierw leci takie na ,,napicie'', a dopiero potem bardziej odżywcze na najedzenie :ico_brawa_01: . Dlatego w lecie nie trzeba dopajać, wystarczy przystawić i jak tylko chciało się pić to któtko pociumka.
Jak Oliwce odciagałam to wystarczało spokojnie do 4-5 mca, potem wsypywałam łyżeczkę albo dwie kaszki na 130ml zeby sie najadala (a swoja droga zawsze mi sie wydawalo ze 130ml to strasznie malo, a Oliwka jak sie zatrzymala na tej ilosci, to jadla tak do samego konca, no moze czasem wciagnela 150ml :-D

[ Dodano: 2011-04-04, 08:18 ]
Pinko fotki przeurocze, a i w ogole to taka strasznie sympatyczna rodzinka jestescie, takie cieplutkie smieszki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

04 kwie 2011, 09:10

pinko, piekne zdjecia ;)a kiedy rozstrzygniecie konkursu z palmami? bo jest piekna :) trzymam kciuki za wygrana :-D
ale świetne miny mają na tym zdjęciu
to fakt :-D

[ Dodano: 2011-04-04, 09:11 ]
i stawiam na wczorajszy miesiączek Wojtka.
alez ten czas ucieka
buziaki dla Wojtusia :*

[ Dodano: 2011-04-04, 09:29 ]
no i jednak cos napisze bo ja i M jestesmy w wielkim szoku jaka Julcia jest silna :ico_brawa_01:
od 1kwietnia malutka zaciska piastki i odbija sie glowka i lekko barkami od powierchni na ktorej lezy- mysle ze szybko zacznie siadac

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość