emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

15 cze 2011, 11:57

Nowa z okazji urodzin zdrowia życzę i spełnienia wszystkich marzeń, realizacji zamierzonych planów i wszystkiego naj....
ja dolaczam do zycze, sto lat

my uzywamy fridy do czysczenia noska

dzieki dziewczyny, Tosi w nocy tez przeszkadzaly gazy, ale mniej niz wczoraj, od rana byal kupa, podam jej ten debridat, zobaczymy czy da jakis efekt
mozliwe, ze ten placz na zmiane pogody, chociaz u nas z rana dzis dopiero porzadnie padalo
chociaz mi bardziej ten placz przypominal kolkowy, niczym kompletnie nie dala sie uspokoic i nic nie pomagalo :ico_noniewiem: tylko czy kolka moze wystepowac niecodziennie? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 cze 2011, 13:02

witam

NOWA wszystkiego najlepszego :ico_prezent:

Mariola super,że twój wraca i będzie tak długo z wami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

emilia7895 współczuję bólów brzuszka Tosi,może to pogoda,a może po prostu jeszcze niedojrzały układ pokarmowy :ico_noniewiem: oby jej się polepszyło :ico_sorki:

do noska mam wodę morską

już po szczepieniu,o dziwo przy pierwszym wkłuciu poleciały mi łzy a potem już się uspokiłam :ico_sorki: ale nic dziwnego skoro Hania kiedyś bardziej się darła niż Milenka :ico_oczko:
następne szczepienie 27 lipca :-)

no i problem z Hani słuchem mamy...odkąd w ciąży byłam jakoś jej słuch się zaczął sypać i dzisiaj w końcu z pediatrą o tym gadam,ta ogląda uszy i w prawym wygląda jakby miała pękniętą błonę bębenkową ale nie jest pewna :ico_sorki: i stąd ten gorszy słuch,dała skierowanie do laryngologa najpierw żeby to obejrzał i pewnie jak coś nie tak będzie to będziemy robić audiogram i w razie czego będzie dobierany aparat słuchowy :ico_placzek: smutno mi bo najpierw z torbielą jeździliśmy do roku czasu a teraz słuch :ico_placzek: jeszcze serduszko musimy skontrolować,tylko się do kardiologa dodzwonić nigdy nie mogę :ico_zly:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

15 cze 2011, 13:21

Ania no to nie fajnie z tym słuchem:(
mój mały miał badanie słuchu po urodzeniu bo w szpitalu maja specjalny sprzęt... chociaż tyle że tym nie mam się co martwić... my szczepienia mamy na 4 lipca i aż się boję :/

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

15 cze 2011, 13:41

cześć kobietki :-D
u nas nocka spokojna, ale za to 3 pobudki, bo karmienia co 2h, ale krótkie, więc i tak w miarę się wyspałam.

Jak któraś z Was ma ochotę, to wypełnijcie sobie króciutką ankietę, można załapać się na darmową farbę do włosów:link usunięty przez obsługę forum

Murchinson to zrobimy dzisiaj drugie podejście do fridy, może będzie jak z kąpielą, najpierw był płacz w czasie, a teraz jak wyjmujemy z wanienki to jest płacz :ico_oczko: uszka czyszczę tylko z wierzchu patyczkiem z ogranicznikiem, do środka nie wkładam.

Emilia Krzysiu też ma codziennie właściwie problem z oddaniem gazów, ale uspokaja się przy piersi albo przy herbatce humany i zazwyczaj zasypia podczas picia, kropelek żadnych mu nie podaję.

NOWA wszystkiego najlepszego :ico_prezent: gdzie się wybieracie na wakacje?

Ania kurcze, aż tak poważnie ze słuchem Hani :ico_sorki: mam nadzieję, że laryngolog stwierdzi, że to jednak nie to :ico_sorki: moja chrześniaczka miała problemy ze słuchem, kilka razy czyścili jej uszy, aż w końcu miała operację-kiedyś o tym pisałam, może pamiętasz, tyle że jej mama zaniedbała sprawę.

Mariola Krzysiu też miał badany słuch w szpitalu na sprzęcie Wielkiej Orkiestry, ale to nie gwarantuje, że nic się ze słuchem nie będzie działo w przyszłości, trzeba obserwować dziecko.

Koroneczka niezły bajer z tym aspiratorem z melodyjką :ico_haha_01:

Motylek i jak tam Twoje kocisko, uspokoiło się? Moje koty już nie wracają uwagi na płacz małego, ale zazdrosne są cały czas, szczególnie kotka i jak tylko ktoś trzyma Krzysia na ręku, to ociera się o tą osobę i przynosi swoją myszkę i chce, żeby jej rzucać :ico_oczko:

Wczoraj wieczorem doznałam szoku :ico_szoking: moje dziecko samo obróciło się z plecków na boczek :ico_szoking: ogólnie jest strasznie silny, główkę dźwiga i potrafi długo sztywno utrzymać, jak leży to kręci z boku na bok swobodnie.

Dzisiaj zrobiłam test ze spodniami sprzed ciąży, już się w nie mieszczę :ico_brawa_01: tylko w pasie nie mogę dopiąć :ico_haha_01: ale idzie ku dobremu, zostało jeszcze 5kg do zrzucenia.
Ostatnio zmieniony 15 cze 2011, 15:44 przez markotka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

15 cze 2011, 13:45

Witam
Wczoraj cały dzień nie miałam prądu, nie wiem czy wam pisałam blok mi ocieplają i korki wysadziły jakieś przeciążenie było.
Aniu nie doczytałam i jak z księdzem wyszło?
Nowa sto lat i spełnienia marzeń :ico_tort: :ico_brawa_01:
My na szczepienie też się musimy umówić.
Dziś mam sprzątanie i trochę harmider bo dziewczyny z pracy się zapowiedziały na jutro. A nie mam dom jeszcze ogarnięty i sporo niedociągnięć ale trudno. Siostra M upiekła mi dziś ciasto.
Jeszcze do teściowej muszę zadzwonić bo jest w szpitalu, jutro jej wycinają woreczek.
Tak na szybko Aniu próbowaliśmy z M już chyba wszystkich końcówek do butelek, mała się dusi i pluje, próbujemy dalej ale nie wiem czy podawać jej inną końcówkę czy próbować ciągle tą samą.
Mykam odkurzać, bez dywanów to ciągle brudno.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 cze 2011, 13:48

po urodzeniu też miała dobry słuch bo była badana i Milenka też :ico_sorki: no ale jakby coś było z bębenkiem to by ją chyba bolało :ico_noniewiem:

wczoraj u księdza spoko,nie robił problemów i 25 czerwca mamy chrzciny :ico_brawa_01: a pytał czy mamy kościelny a my,że nie,a on na to "ja was chyba zabiję" :-D i się uśmiechnął :-D

[ Dodano: 15-06-2011, 13:51 ]
Tak na szybko Aniu próbowaliśmy z M już chyba wszystkich końcówek do butelek, mała się dusi i pluje, próbujemy dalej ale nie wiem czy podawać jej inną końcówkę czy próbować ciągle tą samą.
to się musicie zdecydować na jedną i z nią próbować :ico_sorki:
moja chrześniaczka miała problemy ze słuchem, kilka razy czyścili jej uszy, aż w końcu miała operację-kiedyś o tym pisałam, może pamiętasz, tyle że jej mama zaniedbała sprawę.
tak pamiętam :ico_sorki:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

15 cze 2011, 13:51

aniawlkp86, oby to nic powaznego z tymi uszkami Hani nie bylo :ico_sorki:

my sie wybieramy na szczepienie w nastepnym tygodniu, albo za 2, zalezy jak P bedzie pracowal, bo sama sie nie wybieram

zastanawia mnie ten ewentualny niedorozwoj jelitek u Tosi, dlaczego dopiero teraz daja sie we znaki? :ico_noniewiem:
Emilia Krzysiu też ma codziennie właściwie problem z oddaniem gazów, ale uspokaja się przy piersi albo przy herbatce humany i zazwyczaj zasypia podczas picia, kropelek żadnych mu nie podaję.
Tosia kiedys tez zasypiala przy herbatce, teraz juz nie
dzis dalal kropelki tylko rano, juz nie bede podawala zaobserwuje ja
a jak sie nazywa ta herbatka z humany? co jest w skladzie?
Krzysiu też miał badany słuch w szpitalu na sprzęcie Wielkiej Orkiestry
podobnie jak Marcel i Tosia
Wczoraj wieczorem doznałam szoku :ico_szoking: moje dziecko samo obróciło się z plecków na boczek :ico_szoking: ogólnie jest strasznie silny, główkę dźwiga i potrafi długo sztywno utrzymać, jak leży to kręci z boku na bok swobodnie.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 cze 2011, 14:00

moje dziecko samo obróciło się z plecków na boczek :ico_szoking:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dzisiaj zrobiłam test ze spodniami sprzed ciąży, już się w nie mieszczę :ico_brawa_01: tylko w pasie nie mogę dopiąć :ico_haha_01:
to ja mam tak od ciąży,wejść wejdę tylko w pasie się zapiąć nie mogę :ico_sorki:
my sie wybieramy na szczepienie w nastepnym tygodniu, albo za 2, zalezy jak P bedzie pracowal, bo sama sie nie wybieram
a synka nie możesz komuś zostawić?

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

15 cze 2011, 14:11

Markotka ciekawe z tym farbowaniem :-)
Ja spodnie z przed ciąży zakładam spokojnie :-) już po porodzie wchodziły tylko z biodrami był problem a teraz już jest ok :-)

Ania to fajnego księdza macie... ja to aż się boję do naszego iść a jeszcze chrzestnych nie wybraliśmy... :/

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 cze 2011, 14:14

Ania to fajnego księdza macie... ja to aż się boję do naszego iść a jeszcze chrzestnych nie wybraliśmy... :-/
fajny jest,Hanię nam chrzcił ale baliśmy się że mógłby robić problem ale dobrze,że nie :-)
my chrzestnych mamy-mój kuzyn i córka tej ciotki co wynajmujemy dom -chcieliśmy młodych chrzestnych :-)

w ogóle pediatra zdziwiona że małej słabo to wszystko schodzi i przepisała teraz Elocom,Lacoid Lipocrem, Fenistil krople i jak to nie pomoże w ciągu 5 dni to mamy znowu przyjść i zapisze wtedy jakąś maść robioną :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość