Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

24 paź 2011, 14:50

hej laski

wróciłam cała w skowronkach bo kaskę na młodego dostane wczesniej niż myślałam :ico_sorki: tzn cieszyć sie bede jak dostane :ico_haha_01: becikowe i rodzinne :-D
ale złatwiłam to co miałam :ico_sorki:

dzieci spiąąąąąą :ico_sorki: ulga :ico_haha_01: młody cyce oba wydoił i teraz popadł w błogostan :ico_haha_01:

a ja obiadek naszykowany :ico_sorki: i laba :ico_haha_02:
Marcz dzieci w 3tyg, 6tyg i chyba w 3mcu mają większe zapotrzebowanie na mleko
no i to jest właśnie ten kryzys laktacyjny który nas dopadl :ico_haha_01:
ale juz mija :ico_sorki: trza zacisnac zęby i wytrzymać :ico_sorki: u nas było kiepsko dwie doby :ico_sorki: a teraz znów mnie mleko zalało wiec laktacja już doszła na wyzszy level :ico_haha_01: hehe

i nieśmiało wtrącę że wlazłwszy na wagę stwierdziłam ze mam 1kg mniej niż przed ciazą :-D czyli do mojej idealnej figurki pozostało jeszcze jakies 12kg :ico_haha_01: czyli jeszcze takie małe stadko chomików :ico_haha_02:

[ Dodano: 24-10-2011, 14:52 ]
szkieletorek ja bym nie dawała zwykłej herbaty ziołowej a specjalną dla dzieci
w sklepach są zarówno granulowane jak i w torebkach do zaparzania, np Hipp
ona mają mniejsza zawartość garbników i jeszcze jakichś substancji które mogą dziecko uczulać czy drażnic przewód pokarmowy :ico_noniewiem:

[ Dodano: 24-10-2011, 14:54 ]
Kinga fotki słodkie :ico_brawa_01: ładna ściana ceglasta z fotka Elizki :-D

Kocura słodki Maciek w podpisie :ico_brawa_01: już taki duży chłopczyk :ico_brawa_01:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

24 paź 2011, 15:47

Kinga młody super:D:D:D
Kocura Maciuś też słodziak:)
Muszę też zdjątka mojej jakieś nowe powrzucać:)

[ Dodano: 24-10-2011, 15:53 ]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Znalazłam taki fajny wykres o tych skokach rozwojowych:)
Tygodnie zaznaczone na czarno mają oznaczać większy niepokój u dziecka a te piorunem punkt kulminacyjny.

[ Dodano: 24-10-2011, 15:53 ]
Patrząc na to to by się u mojej małej nawet pokryło:)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

24 paź 2011, 16:58

Hej Kochane, wybaczcie że nie odpisuję wam po kolei ale taka jestem umordowana dziś, że nie myślę, jak coś mówię to słowa mi się plączą nawet, masakra jakaś. mam nadzieję, że dziś będzie lepiej, podaje małemu Lefax tym razem, a wode koperkową to chyba sama będe piła bo on wypluwa, nie smakuje mu nawet rozcieńczona z woda:(

Byłam u koleżanki, to eliza pobawia się z koleżankami a ja poplotkowałam i koleżanka pomogła mi wykonac telefon do urzedu co płaci mi macierzyński, bo po dziś nie mam decyzji od nich a poterzebuję ten papier.

marcz89, o fajny wykres, a może wstawić go na pierszą stronę bysmy mogły mieć podgląd jak tylko będzie potrzeba. No i może Oliwia właśnie ma taki skok. Ja pamiętam moja córcia do 7 miesiaca nie spała dobrze w dniu bo może 2 razy po 20 min, ale kładłam na matę jak miałam prace domowe do wykonania albo na fotelik z wibracją to przynajmniej był spokój i nie płakała obserwowała

i nieśmiało wtrącę że wlazłwszy na wagę stwierdziłam ze mam 1kg mniej niż przed ciazą czyli do mojej idealnej figurki pozostało jeszcze jakies 12kg czyli jeszcze takie małe stadko chomików
gratuluję:) i wytrwałości, 12 to nie dużo:) uda się:)
w sklepach są zarówno granulowane jak i w torebkach do zaparzania, np Hipp
też musze się w taką zaopatrzyć może to mu posmakuje:) a ziołowe sama piję, znaczy zaparzam sobie ziułka z kpru włoskiego i meliski i piję taki kubek cały dzień, jak przejdę obok to łyczek, jeszcze dziś nie piłam bo nie było mnie ale zaraz nadrobię, mam nadzieję, że pomoże i nocka będzie lżejsza jak ta dzisiejsza

Kinga fotki słodkie ładna ściana ceglasta z fotka Elizki

Kocura słodki Maciek w podpisie już taki duży chłopczyk
zgadzam się z tym, super foteczki macie, i ta ściana ze zdjęciem Elizki naprawde fajnie wygląda::):):)
Ja ze śledzikiem w różnej postaci szalałam w ciąży i teraz też jadam i nic mu się nie dzieje
W końcu to rybka
ale wam zazdroszczę, że możecie wszystko jeść, z jednej strony nie przeszkadza mi to tak mocno w życiu bo jest mleko sojowe i kozie też (choć tego jakoś nie mogę źle mi się kojarzy ale spróbuję może ty,m razem mi posmakuje) a może schudnę szybciej hihihi, ale mam marzenia hihihi
Marcz dzieci w 3tyg, 6tyg i chyba w 3mcu mają większe zapotrzebowanie na mleko
i ja dobrze pamiętam jak Eliza mi na cycach wisiała a ja miałam prawie puste bo nie
nadążały się napełniać
oj też to pamiętam, takie dwa flaczki a dziecko wisi i wisi na nich hihihi

albo nawały że piersi jak kamień, z eliza to miałam ze 2 razy tak, że maż masował bo takie twarde już były
Leoś śpi po spacerku w wózeczku, specjalnie zrobiłam jeszcze jedną rundkę żeby
dobrze przysnął bo tak to ledwo do domu wejdziemy i już jest pobudka
to u mnie o tyle lepiej że jak zaśnie na dworze to potrafi spac 2h spaceru i jeszcze w domu z godzine jak nie więcej, szkoda tylko że ja w tym czasie nie mogę też się położyć:(
Elize też mam w domu na 1,5tygodnia bo od przedszkola mają wolne
taaa i znów mają dzieci wolne, tutaj tego wolnego tyle że szok, a dzieci się nudza w domach, koleżanki córki już chcą do szkoły bo o 12 pierwszego dnia holiday płaczą że nuda i nie ma co robić:)
Elibell współczuję diety pamiętam jaki rygor musiałam trzymać przy Elizie
a też miała skaze białkową??? powiedz co jadłaś, może coś mi podpowiesz.

Elizka zasnęła na kanapie przed tv, ale nie chce już jej na górę nosić by się nie przebudziła, niech pośpi sobie spokojnie tutaj:)

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

24 paź 2011, 17:13

Co do tej herbatki koperkowej to ja mam kupioną Hipaa dla dzieci ale moja za nic nie chciała jej pić jak jej zrobiłam. Pociągnęła raz i więcej nie chciała. Więc sama ją pije :ico_haha_01:

Z tym wrzuceniem tego wykresu na pierwszą stronę to też o tym myślałam bo później nie trzeba by było szukać:) Ale jak to trzeba zrobić?? :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

24 paź 2011, 17:34

Z tym wrzuceniem tego wykresu na pierwszą stronę to też o tym myślałam bo później nie trzeba by było szukać:) Ale jak to trzeba zrobić??
a nie wiem sama, hihihi izus niech się postara ona wszystkie nasze suwaczki wrzucała:)

izuś wrzuciłabyś wykres marcz na pierwszą stonnice???? Proszę proszę:)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

24 paź 2011, 17:55

Taką z torebki to ja piję :-D i ta drogą do Maćka idzie :-D
To spróbóje w ten sposób.
A ja nie kupowałam tych specjalnych dla dzieci bo one zawierają troszku cukru a nie chce jej tego dawać.
Kocura Bura napisał/a:
mnie mniej o 5 kilo (no bez 20 dag ) niż przed ciążą
kurde ale z nas laski po tych ciązach będą
no nie :ico_haha_01:
A pamiętasz jak zrzucałyśmy się na słonia? :ico_haha_01:
Teraz ledwie chomik wyjdzie :ico_haha_01:
heheh no
Ja to się boje że wagę będę mieć niższą niż przed ciąża. Mnie się podobało jak wyglądałam przedtem bo ręce i nogi oraz buzia była okrąglejsza.
elibell, a to już pewne,że Mały ma skazę?
teraz potwierdzone dokładnie przez położną środowiskową
No właśnie miałam pytać bo dziś miałaś mieć wizytę położnej.
A w sobotę zjadłam pizzę i nic małemu nie było :ico_brawa_01:
Własnie miałam pytać czy mogę zjeść pizzę domowa bo siostra dziś będzie robić.

Kinga piękne zdjęcia , i fakt ściana bardzo ładnie się prezentuje.

A ja mam doła jakiegoś albo baby blues.
Niby wszystko jest ok a płacze ciągle bez powodu, ciągle smutna chodzę i zycia we mnie nie ma.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

24 paź 2011, 17:57

:ico_olaboga: Maciejek zasnął w wózku o 14.30 jak szliśmy po Zuzię i śpi nadal :ico_szoking:
Ja sobie miałam wyskoczyć gdzieś do sklepu jak M. wróci i siedzę i czekam, hehe, już bym z 5 razy obróciła, ale odpuszczam na dziś.
Jutro M. ma wolne, bo idziemy się szczepić na pneumo.
Cytat:
Ja ze śledzikiem w różnej postaci szalałam w ciąży i teraz też jadam i nic mu się nie dzieje
W końcu to rybka


ale wam zazdroszczę
kurde, a jak ja Wam zazdrościłam w ciąży, jak miałam tą cukrzycę :ico_olaboga:
wróciłam cała w skowronkach
:ico_brawa_01: i tak trzymać!

Fajnie,że podoba Wam się Maciejek :-)

Kinga fajniutkie fotki!
A Elizka rewelacyjna modelka :ico_brawa_01:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

24 paź 2011, 18:48

hej kochane troszke doczytalam ale pewnie nie dam rady odpisac :ico_sorki:
u nas ok tylko czasu brak spedzam cale dnie z dzieciakami ciezko bo L teraz ma tyle na glowie przez ta restauracje :ico_olaboga: ale za 2 tyg ruszaja wiec moze bedzie lepiej jak juz rusza :ico_sorki: maly jest grzeczny tylko je czsesto co 2 godziny w nocy tez i wyglada to tak ze karmie go i przysypiam budze sie po godzinie odkladam go i za godzine znow karmienie :ico_olaboga: maskara :ico_oczko: pozatym jest kochany aniolek :-D
dziewczyny gratuluje wszystkim mamusia ktorym jeszcze nie gratulowalam :-D sliczne malcie dzieciaczki :ico_brawa_01: dzis dodalam fotki na facebook jak chcecie to podaje linka http://www.facebook.com/profile.php?id=100001752790437
uciekam bo zaraz czas karmienia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

24 paź 2011, 19:17

izuś wrzuciłabyś wykres marcz na pierwszą stonnice???? Proszę proszę:)
oczywiscie że wrzucę :ico_oczko:

Sandrusia wysłałąm ci zaproszenie na FB :-D

[ Dodano: 24-10-2011, 19:19 ]
A ja nie kupowałam tych specjalnych dla dzieci bo one zawierają troszku cukru a nie chce jej tego dawać.
te w torebkach nie mają cukru :ico_oczko: są odpowiednio dostosowane dla dzieci ale nie słodzone :ico_oczko:

[ Dodano: 24-10-2011, 19:22 ]
gratuluję:) i wytrwałości, 12 to nie dużo:) uda się:)
oby chęci były :ico_haha_01: bo ja wiem ze moge zrzucić, trzeba jednak sie w sobie zaprzeć i nie żreć jak małe chrum, chrum :ico_haha_01: :ico_haha_01:

na razie mam wilczy apetyt :ico_olaboga: jem obiadu tyle co Przemek :ico_szoking: dopycham sie surówką :ico_haha_01: no ale niedługo trza sie bedzie skupić na spaleniu brzuszka nie tylko kilogramach :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

6 wadera planuję :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: zobaczymy czy wytrwam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

24 paź 2011, 20:36

oby chęci były bo ja wiem ze moge zrzucić, trzeba jednak sie w sobie zaprzeć i nie żreć jak małe chrum, chrum
mnie by się przydało z 11 kg zrzucić i byłabym laska :-D
No, ale niestety i ja na apetyt nie narzekam i słodkie za mną chodzi ciągle :ico_wstydzioch:
A zaraz po porodzie to wogóle apetytu nie miałam, zwłaszcza w trakcie karmienia jak pomyślałam o jedzeniu to mi niedobrze było.
No, ale niestety to przeszło :ico_haha_01:
6 wadera planuję
też o tym skrycie myślałam :ico_oczko:

[ Dodano: 24-10-2011, 20:39 ]
SANDRUSIA)), ale masz słodziaki- chłopaki :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość