margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

22 lut 2012, 17:51

hej
my też już po szczepieniu
Amelka waży 4820g czyli od urodzenia przybrała tylko 1 kg lekarka mówi że jest ok a ja myślę ze chyba odrobinkę za mało :ico_noniewiem:
pytałam też odnośnie ulewania to mam sprobowac karmic czesciej to wtedy nie bedzie jadła tak dużych porcji a jeśli to nie pomoże to czeka nas szpital i badania pod kątem refluksu :ico_olaboga: :ico_placzek:
my szczepimy szczepionkami z przychodni

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

22 lut 2012, 17:56

Amelka waży 4820g czyli od urodzenia przybrała tylko 1 kg lekarka mówi że jest ok a ja myślę ze chyba odrobinkę za mało
Zaufaj lekarzowi i nie wkręcaj sobie nic na siłę :ico_sorki:
pytałam też odnośnie ulewania to mam sprobowac karmic czesciej to wtedy nie bedzie jadła tak dużych porcji a jeśli to nie pomoże to czeka nas szpital i badania pod kątem refluksu
Ojej...moja też ulewa dość często. Ale do 3 miesiąca to podobno normalne.
my szczepimy szczepionkami z przychodni
Jakie mogą być skutki uboczne tych szczepień? Dlaczego wszędzie gdzie się czyta są uważane za gorsze ? Orientuje się któraś z Was ?
U nas sie idzie wczesniej po recepte i przychodzi z własna szczepionka.
U nas mają swoje.
a tez karmie jak zapłacze, i własnie najczesciej to wypada po spaniu.
To mi ulżyło bo miałam chwilowe myślenie że może za rzadko ją karmię.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

22 lut 2012, 18:02

margolcia, Borys też ulewa praktycznie po kazdym jedzeniu uleje mu ie mniej czy wiecej, ale przybiera na wadze więc się jakoś strasznie tym nie przejmuje
kaja mam nadzieję że szybciutko Kubusiowi przejdą kolk :ico_sorki:
Mad., te płatne szczepionki są nowszej generacji

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

22 lut 2012, 18:03

Ojej...moja też ulewa dość często. Ale do 3 miesiąca to podobno normalne.
Amelka ulewa tak ze czasem obie musimy sie przebierac bo wszystko zalane wokoło :ico_olaboga: :ico_placzek:
Jakie mogą być skutki uboczne tych szczepień? Dlaczego wszędzie gdzie się czyta są uważane za gorsze ? Orientuje się któraś z Was ?
nie wiem ja i Igora tak szczepiłam i Amelkę tak bede szczepic Igor nie miał zadnych odczynów poszczepiennych dopiero po szczepieniu na odre/swinke/rozyczke miał odczyn poszczepienny nigdy wiecej

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

22 lut 2012, 18:07

poobserwuje ją jeszcze ze 2-3 tyg i jak nadal tak bedzie zgłosze sie do pediatry zobaczymy co na to zaradzi wtedy

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

22 lut 2012, 18:07

Serio mam mętlik w głowie z tym szczepieniem :ico_placzek:
Amelka ulewa tak ze czasem obie musimy sie przebierac bo wszystko zalane wokoło
Ojej to aż tak ? Biedne :ico_sorki:

Ja mam często wrażenie że Martyna ulała prawie wszystko co zjadła ale położna mi powiedziała, że to tylko takie wrażenie. Bo skoro przybiera na wadze to jest ok.

Jutro becikowe jadę załatwić, pesel odebrać i może wreszcie trafiła do ZUSu moja dokumentacja i mogę podpisać papiery pod zasiłek...

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

22 lut 2012, 18:09

Ojej to aż tak ? Biedne
nom aż tak i napewno jej to nic przyjemnego takie ulewanie

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

22 lut 2012, 18:38

Kubie sie nieraz ulewa ale raczej malo i tez w trakcie karmienia go biore do odbicia i potem jemy dalej :-)
Mad te szczepionki platne sa troche nowsze i druga sprawa to to ze sa skojarzone czyli mniej klucia jest ale jakos nie przekonuje mnie to do tego zebym miala tyle placic a obie dziewczyny szczepilam tymi z przychodni i wszystkie moje kolezanki swoje dzieciakitez tak szczepily i nigdy nie bylo problemow, ale to juz kazda z nas sama musi zdecydowac co woli :-)

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

22 lut 2012, 21:32

margolcia, a może Amelka zbyt lapczywie je ? Ja myślę że jest wszystko ok :-) Borysowi też nie raz odbije się tak że oboje jesteśmy do przebrania :ico_oczko:

Borys po kąpieli wciągnął 150ml mieszanki i śpi :-) a ja czekam aż mąż wróci ze spaceru z psem i ide się kąpać :-)

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

23 lut 2012, 00:04

Mad jak bedziesz miala okazje to zapytaj o mnie o to becikowe tzn czy komus kto urodzil dziecko w UK i jest zameldowane w Polsce i opieke medyczna mialo w UK nalezy sie becikowe, bede bardzo wdzieczna, ale to tylko jesli bedziesz miec okazje zapytac bo rozne humory maja w urzedach

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość