monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

06 paź 2013, 08:08

misia na razie domowymi sposobami zatrzymuje laktacje ale cos czuje ze to dluzej mi zejdzie niz myslalam i chyba po niedzieli przejde sie po te tabletki do ginka. wypisze mi recepte a kiedy bede gotowa kupie te tabletki i zaczne je brac... bo odciaganie po trochu mleka laktatorem zeby tylko poczuc ulge dalej mnie denerwuje juz patrzec na laktator nie moge :ico_sorki: mimo ze teraz odciagam rzadziej i o roznych porach byle tylko poczuc ulge ale jednak musze poswiecic na to chwilke na ktora juz nie mam najmniejszej ochoty. tak mi lakatator juz zbrzydl jak nie wiem :ico_sorki:

Super Milenka sobie lezy na brzuszku i rzeczywiscie podobna do Ciebie jest :-)
hehe i widze ze ma taka sama zabawke co Patryk :-D

U nas dzis zapowiada sie leniwa niedziela. maz spi po nocce a ja korzystam poki Patryk tez spi to chwile posiedze na necie a potem biore sie za obiadek :-)

Milej niedzieli :ico_oczko:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

06 paź 2013, 22:33

:ico_tort: za miesiąc TOMCIA Jenny :ico_brawa_01:

My po chrzcinach.

Pozdrawiam.

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

07 paź 2013, 00:22

Witam,
Misia, Monika, Jenny dzieki laseczki :ico_buziaczki_big: mam nadzieje ze reszta mamusiek tez nie bedzie miala nic przeciwko?!

U nas dzien minal przyjemnie I b szybko, mielismy piekna pogode wiec pospacerowalismy, popoludniu naszykowalam obiadek I poplotkowalam z siostrzyczka przez skypa;
Moje serduszko sobie slicznie stanelo dzis w lozeczku, tak zazwyczaj z wsparciem stawal a dzis sam no i musimy lozeczko obnizyc,
Pozatym raczkowanie wychodzi mucoraz lepiej :ico_oczko: dzis przeszedl cala jadalnie I prosto do mnie do kuchni, kochane moje, I rozumie juz coraz wiecej I ciagle powtarza "mama mama" :ico_brawa_01:
Tylko zeby go te zebiska tak nie meczyly to by bylo super, ciekawe jak dzis bedzie spal, wczorajszej nocy mielismy troszke pobudek I placzu :ico_puknij:
Misia Milenka jest kochana I jak slicznie lezy na brzuszku, widzisz a jeszcze nie tak dawno mowila w ze Milenka nie lubi lezakowania na brzuszku I zobacz jak Wam ladnie poszlo :ico_sorki:
Monika trzymam kciuki zeby laktacja szybko sie zatrzymala I zeby Patryczek szybko zalapal Mm :ico_oczko:

Awatar użytkownika
viomil29
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:52

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

07 paź 2013, 08:33

witam dziewczyny, witaj Martuss
dzięki ze nas przygarnęłyście do siebie:)
bo zostałyśmy tylko we dwie...

muszę sie z Wami zaznajomić:-)
miłego dnia:)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

07 paź 2013, 09:02

witam :)
nocka ok :-)

martuss, viomil ja również nie mam nic przeciwko, im nas więcej tym lepiej :-) ,
misia rzeczywiście Milenka bardzo podobna do Ciebie :),


Małgorzatka
jak po chrzcinach? poprosimy o parę fotek :ico_oczko:
my mamy w tą sobotę, już się trochę boję co to będzie :ico_noniewiem: ,
a w środę mamy drugie szczepienie,
Szymek znów trochę smarka, ale poszedł do przedszkola,
Mikusiowi ząbki idą i jest mega marudzenie :ico_olaboga: ,

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

07 paź 2013, 09:24

witajcie :-)

u nas OK. Patryk dobrze przyjal MM jak na razie poki co :ico_haha_01: co prawda jeszcze mieszam mu MM z moim ale juz daje mu wieksza ilosc MM a mojego to tyle o ile i nawet kupki leca codziennie ladne zolciutkie albo pomaranczowe po marchewce :-)

poza tym ja juz doszlam ze sciaganiem mleka w ciagu doby do 4 razy :-) (a sciagalam 5 razy :ico_olaboga: ) jeszcze dluga droga przede mna jesli chodzi o naturalne zatrzymywanie laktacji bo musze dojsc do jednego razu a potem zeby w ogole nie cieklo ale jakos moze damy rade a jak nie to jutro ide tak czy siak do gina po recepte na tabletki i w razie czego jakbym sobie juz nie dawala rady albo juz bym miala dosc, kupie tabletki i mysle ze z nimi szybciej pojdzie.

Malgorzatka zdawaj relacje predko jak po chrzinach i poprosimy o jakas foteczke :-D

martuss , viomil29 witajcie dziewczyny milo ze dolaczylyscie do nas :-)

Maz dzis po nocce ale juz ma wolne nie idzie do pracy i jutro tez wiec czas spedzimy w koncu razem :ico_brawa_01: ostatnio chodzil na 12h do pracy wiec malo czasu spedzalismy ze soba nawet nie bylo czasu porozmawiac wiec dzis nadrabiamy to wszystko :-) popoludniu sie wybierzemy na spacer do meza rodzicow :-) wczoraj bylam tez u tesciow i patryk po dlugiej przerwie tygodniowej nie widzac ich normalnie na widok tescia-dziadka sie rozplakal :ico_szoking: musze czesciej z nim tam chodzic bo dziecko mi dziadkow nie poznaje :ico_olaboga: placzu bylo co niemiara dopiero na rekach u mnie sie uspokoil.

Dzisiaj robimy drugie podejscie z zupka ziemniak-marchewka
ostatnio nie bardzo podchodzila Patrykowi ... wiec zobaczymy jak bedzie dzis.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

07 paź 2013, 09:31


u nas OK. Patryk dobrze przyjal MM jak na razie poki co :ico_haha_01: co prawda jeszcze mieszam mu MM z moim ale juz daje mu wieksza ilosc MM a mojego to tyle o ile i nawet kupki leca codziennie ladne zolciutkie albo pomaranczowe po marchewce :-)
to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,
u nas kupki są zielone, ale to normalne po tym Bebilonie pepti
poza tym ja juz doszlam ze sciaganiem mleka w ciagu doby do 4 razy :-) (a sciagalam 5 razy :ico_olaboga: ) jeszcze dluga droga przede mna jesli chodzi o naturalne zatrzymywanie laktacji bo musze dojsc do jednego razu a potem zeby w ogole nie cieklo ale jakos moze damy rade a jak nie to jutro ide tak czy siak do gina po recepte na tabletki i w razie czego jakbym sobie juz nie dawala rady albo juz bym miala dosc, kupie tabletki i mysle ze z nimi szybciej pojdzie.
s.
dasz radę ,ja ściągałam coraz rzadziej i samo w końcu zanikło, choć nie miałam tego mleczka tak dużo jak Ty

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

07 paź 2013, 14:07

Witajcie,
U nas nocka byla masakryczna,na 10min odkladalam go i znow placz :ico_sorki: ujzalam juz male kropeczki zebiskow,wiec to napewno to go meczy,
A teraz nie daje mi usias na chwile bo spodobaly mu sie moje kapcie i zamiast zabawkami sie bawic to caly czas obok mnie i kapcie maca :-D
martuss, viomil ja również nie mam nic przeciwko, im nas więcej tym lepiej :-) ,
Dzieki :ico_buziaczki_big:
Mikusiowi ząbki idą i jest mega marudzenie :ico_olaboga:
Biedaczek,oby szybko zebiska sie przebily,u nas tez nie jest ciekawie,maly bardzo placze w nocy mysle ze to przez te zeby,dalam mu syropek poprzedniej nocy i zupelnie inaczej spal,
u nas OK. Patryk dobrze przyjal MM jak na razie poki co
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no to super,trzymam kiciuki zebys szybko zatrzymala laktacje,
Dzisiaj robimy drugie podejscie z zupka ziemniak-marchewka
ostatnio nie bardzo podchodzila Patrykowi ... wiec zobaczymy jak bedzie dzis.
Wiesz ja jak zaczelam robic zupki razsperkowi to musialam najpierw zmiksowac wszystko osobno,dalam po lyzeczce osobno warzywko i jak zasmakowal to mieszalam razem,taki wybrednik z niego byl,nawet teraz czasami musze jeszcze tak robic.Jak zrobilam buraczki z ziemniaczkiem i piersia i zmiksowalam razem to nie chcial jesc,na drugi raz zrobilam oddzielnie i jak zaprobowal nabieralam na lyzeczke wszystko razem i wcinal,
Malgorzatka chrzciny udane?duze robiliscie?
Pozdrawiam i milego dzionka zycze

Awatar użytkownika
viomil29
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:52

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

07 paź 2013, 14:31

martuss
u nas na razie bez marudzenia:) zęby idą górne jedynki bo też ujrzałam maleńkie biale kropki, zobaczymy jak dalej pójdzie..:)

Daniel też uwielbia sie kapciami bawić , najpierw maca a potem do buzi :ico_haha_02:

monikAA, co do jedzenia to można kilka razy próbowac podawać jeśli na początku nie zasmakowało, przyzwyczai się do nowego smaku za jakiś czas :-)
u nmie z laktacja na szczęście szybko poszlo, piłam szałwię, fuj, niedobra była,i coraz mniej i rzadziej dziennie ściągałam pokarmu i sie powoli skończył i jakoś, powodzenia
pozdrawiam wszystkie mamy i dzieciaczki!

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

07 paź 2013, 16:51

Nie mam nic przeciwko jeszcze dwom dziewczynom! Fajnie ze chcecie do nas dołączyc. Trochę cofniecie sie w tematach przez nas ;)

Dopisze was dzis na 1 strone.

U nas ok. Ulewa Tom wciąż. Chyba też idą mu żeby bo wciska łapska i wszystko do buzi. Nawet brodę nam podgryza.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość