Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

05 lis 2007, 20:25

Nowa chyba na 4, a ja już po kolacji, zjadłam lody waniliowe zmiksowane z kakao( nie było Algidy czekoladowej, to kupiłam waniliową i sama przerobiłam na czekoladową), ale mnie zemdliło, więc zjadłam 3 ogórki w occie, zagryzłam 1 ciasteczkiem Holenderskim w czekoladzie i popiłam miętą, wszystko w przeciągu jakiejś 1,5 godziny acha i jeszcze szklanka soku wielowarzywnego, ale dzisiaj miksuję. Chociaż ja zawsze jadłam kwaśne na przemian ze słodkim.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

06 lis 2007, 09:23

Cześć dziewczyny!
Dziekuję za zainteresowanie, z dzidziusiem wszystko dobrze :-) , gina zapisała mi tabl.( Duphastan-nie wiem, czy dobrze odczytałam, dzis idę zakupić). Nie wiadomo skąd to plamienie, jakies takie samoistne. Na razie chodzę do pracy, jak sie powtórzy idę na zwolnienie.
A fasolka ma już 29 mm, strasznie ruchliwa, widziałam jak porusza rączkami i nózkami no i bijące serduszko :ico_haha_02: .
Jestem mega szcześliwa, że wszystko w porządku.
Wczoraj miałam do Was napisać, ale jak wróciłam do domu to dosłownie padłam.
Byłam wczoraj sama wiec na mnie pada obowiązek spacerów, zabawy , nauki i karmienia naszej kochanej suni (Torki), i przyznam się, że na żadną z tych rzeczy nie miałam siły, niestety piesia musiała obejśc się bez kolacji ( oj pancia ma teraz wyrzuty sumienia straszne).
Jeszcze raz dziękuję za trzymane kciuki-pomogły. Pozdrawiam

[ Dodano: 2007-11-06, 08:26 ]
oleczka23 pisze:Cześć!
Z wielką radością dołączam do was
Termin mam na 20 czerwca :ico_haha_02:


Witaj Oleczka wsród czerwcowych mamusiek. :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

06 lis 2007, 09:27

witaj Nowa ja tez brałam duphaston do 19 tyg ciazy to bardzo dobry lek lekarz wie co robi tylko oszczedzaj sie duzo odoczywaj a zobaczysz bedzie ok
pozdrawiam

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

06 lis 2007, 09:36

Marta26 pisze:Oleczka witaj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja jutro z rana jadę na wizytę, trzymajcie kciuki za mnie i Skarbusia :ico_sorki:
Mam całodzienne mdłości i jestem nie do życia :ico_olaboga:


Marta trzymam mocno kciuki za Maleństwo i Ciebie na pewno wszystko bedzie dobrze (rozumiem Cię, dla mnie kazda wizyta u lekarza to ogromny stres, a szczególnie teraz, gdy jest ktoś jeszcze)
Powodzenia i daj koniecznie znać.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

06 lis 2007, 10:38

Na wizycie OK, wyniki badan dobre, następna wizyta za 3 tyg. Dalej nie mam terminu USg więc umówię się prywatnie jak znajdzie się dla mnie wolny termin. Dobrze że u Was też OK. Buziaki

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

06 lis 2007, 11:19

Marta26, to super że wszystko ok, umow umow sie prywatnie to przynajmniej dzidzie na usg zobaczysz

NOWA, super że to nic poważnego, oby ta wersja byla do konca.

spinka, no widzisz, ja dzwonilam , moja badania wyniosa 85 zl, no i 1 dzien czeka sie na wyniki

U mnie ok, ale dzis na podworku strasznie zimno brrrr, chciałam sie przejść z Milanem i kupić troche rzeczy ale nie wiem czy sie wybrać.

oleczka23
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 05 lis 2007, 17:49

06 lis 2007, 14:09

Dzięki za miłe i ciepłe powitanie w czerwcowej grupie Wyglądam za okno a tam deszcz i zimno więc do czerwca jeszcze baaaaardzo daleko :( trzymajcie się cieplutko :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

06 lis 2007, 14:30

oleczka23, daleko daleko do czerwca ale zobaczysz jak to fajnie rodzic, bo ja Milana urodzilam 28 maja i normalnie urodzisz i przez cały cieply okres jakies3 miesiace dzidzia ci podrosnie , potem jak juz przyjdzie zima to dziecko jest wieksze i łatwij je ubrac i nie strach wyjsc na spacer.

A mi się własnie dzidzia na suwaczku zmieniła, znaczy urosła, to w brzuszku też :ico_brawa_01:

kasiulinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2790
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:08

06 lis 2007, 14:54

jestem i ja.
byłam dzisiaj na pobraniu krwi i oddałam honorowo mocz do analizy.
nie pisałam wcześniej bo jakoś mi to wyleciał ze łba:po środowej wizycie dostałam MacMiror w globulkach i na razie wszystko gra.
:ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-11-06, 13:55 ]
Siunia ja zawsze marzyłam o urodzeniu dziecka na lato bo po porodzie Bartka (w listopadzie) miałam małą depresję.

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

06 lis 2007, 15:11

kasiulinka, ja moze jutro moze w czwartek wybiore sie na badania, nienawidze pobierania krwi :ico_zly:
No a dziś mam jazde na 17
Zobaczysz fajnie sie rodzi jeszcze przed wakacjami, ja wszystkim mocno polecam :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość