Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

29 lut 2008, 13:15

matikasia pisze:Co do przepukliny a no to dopadła mnie chyba w ciazy a uaktywniła się na maksa jak mati miał 3 miechy.miałam endoskopie i wyszło. niby to jest od ciedzacego trybu zycia i najadaniu się i lezenie. oczywiscie ciaze mialam zagrozona i tak to sie skonczyło. z drugiej jednak striny musialam byc jakas podatna bo przeciez duzo dziewczyn tak ma a mimo nie ma od razu tej przepukliny. w kadym razie tego sie nie leczy.leki do konca zycia(teraz mam przerwe).nic tlustego,smazonego,kawy, slodyczy i nie najadac sie do syta.diete przestrzegam chyba w 80 %.nie daje rady inaczej:(

oj to naprawde nieciekawie :ico_olaboga: pierwszy raz slysze o czyms takim :ico_noniewiem: trzymaj sie dzielnie :-)

[ Dodano: 2008-02-29, 12:43 ]
kasiekk pisze:ale ulga niesamowita

Kasiu ciesze sie ze wszystko sie wyjasnilo i nie bedzie potrzebna zadna operacja,a to ze panikujesz to normalne jestes w koncu mama i tylko martwisz sie o swojego skarba-prawidlowy odruch :-)
Dora1 pisze:A jeżeli chodzi o imię Kasia -to tak dzieci je bardzo lubią mówić.W sumie to imie jest takie ...słodkie...

hi hi zgadzam sie moja siostra urodzila sie jak mialam poltora roku i miala miec na imie Karolina ale ja podobno mowilam do niej "Kasia" wiec rodzice tak zostawili teraz smiejemy sie z siostra ze dobrze ze Kasia a nie Zosia :-)
bozenka74 pisze:Proszę powiedzcie mi co sie dzieje z moim dzieckiem od kilku dni nic mu się nie podoba i wiecznie wyje bez powodu. Na pytanie czy chce iść na dwór odpowiada, że nie a jak się ubiorę i wychodzę sama to awantura, że on tez chce iść ale ubrać się nie daje. Normalnie skaranie boskie z tym dzieckiem czasami doprowadza mnie do szału.

kochana witaj w swiecie "zbuntowanych dwulatkow"ja mam to samo od pewnego czasu wszystko jest na "nie" tupie ze zlosci a wczoraj zrobil cyrk w sklepie bo nie dal przymierzyc sobie nowych butow :ico_olaboga:

U nas tez nastapil przelom w "nocniczkowaniu"wczoraj Dawid sie przelamal wzial nocnik poszedl do pokoju i przybiegl do mnie z niesamowicie szczesliwa mina i wola"gra,gra" :-D zajrzalam i rzeczywiscie zrobil siku :ico_brawa_01: chyab mu sie spodobalo bo robil z 10 razy,tak wiec od wczoraj chodzi po domu z gola pupka a ja czatuje,oczywiscie zapomina sie ale przerywa i siada,zreszta widze ze rzadziej trobi siku tzn chyba probuje kontrolowac :ico_haha_01: mam nadzieje ze mu sie nie znudzi byloby cudownie :-)
A co do mowy to jest niesamowity ostatnio mowi do mnie"ide a dol misiem"
no i poszedl z tym misiem :-)
A dodatkowo widze ze chyba odziedziczyl talent po tatusiu bo rysuje kolka :ico_szoking: (Olek ma 3,5 i nie umie)i pieknie trzyma dlugpois i potrafi lezec na podlodze i tak sobie godzine rysowac w skupieniu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

29 lut 2008, 14:23

Witam i ja
meżulka mam w domku ,przyjechał w nocy ,robote już tam skończyli ,teraz czeka na nastepną budowę
Magda sz. ja też sie cieszę :D :D :D
brawa wielkie dla Dawidka za nocnik i kółeczka

nie mogę emotek dodawać kurcze

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

29 lut 2008, 22:18

ale mnie dziś Antoś rozśmieszył, założył buty G, prawy na lewą nóżkę a lewy na prawą, wziął wiaderko i poszedł w stronę drzwi to ja do niego:
- gdzie idziesz synku?
- do pacy (pracy)
- a co będziesz tam robił?
- drrrrrrrrrr............. co oznacza jazdę samochodem :-D


Ostatnio mówi coraz więcej, bardzo ładnie się wita: podaje rączkę i mówi cześć, dobly (dzień dobry), idzenia (dowidzenia). Najbardziej wszystkich dziwi jak wchodzi do windy w której juz ktoś wtedy jest i mówi te swoje dobly hahaha jakie ludzie maja wtedy miny, że taki szkrab bardziej kulturalny od nich. Mówi tez posze (proszę) i kuje (dziekuję) oczywiście myli je ze soba ale z czasem załapie o co chodzi.
No to się pochwaliłam :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

29 lut 2008, 23:03

bozena74 pisze:Proszę powiedzcie mi co sie dzieje z moim dzieckiem od kilku dni nic mu się nie podoba i wiecznie wyje bez powodu. Na pytanie czy chce iść na dwór odpowiada, że nie a jak się ubiorę i wychodzę sama to awantura, że on tez chce iść ale ubrać się nie daje. Normalnie skaranie boskie z tym dzieckiem czasami doprowadza mnie do szału

Bożenko u mnie to miało miejsce jakiś czas temu, dosyć dawno...teraz Antoś ślicznie sie ubiera, przynosi ubranko, buciki i chce iść "na dój" (czyli na dwór)
uwiel;bia ostatnio spacerować i siadać w parku na ławce :ico_oczko:
Nie martw się pewnie Twojemu Antolkowi też to przejdzie.

mój Antoś znowu wprowadził do swojego słownika kilka nowych wyrazów :map (mapa) wcześniej wspomniany dój (czyli dwór) i jak leci samolot to oczywiście zawsze leci do babci i Antoś jak widzi taki samolot to wysyła buziaczki ...do babci oczywiście.

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

01 mar 2008, 06:39

Ello babeczki :-D

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla wzszystkich zdolnych maluchów :ico_haha_01: :ico_haha_01:

kasiekk, to w domu świeto :ico_haha_01: :ico_haha_01:
bozenka74, udany ten Twój Antoś :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Maggie, całkim rozgadany ten twoj syneczek,a jeszcze dwóch latek nie skończył :ico_haha_01:
Gabi zrobiła sie ostatnio strasznie nerwowa.Wszystko jej nie pasuje,ciagle sie obraża.Najchetniej sidziałaby cały czas na dworze,niestty pogoda na to nie pozwala :ico_noniewiem:
Ciagle tylko siedzi w oknie i woła ,"zobacz dzieci",a potem bignie sie ubierac.
A poza tym ni edaj sie mi wyspac,wstaje po 4-tej i tak długo mi marudzi az sie nie podniose,padam na pysk :ico_noniewiem:
NO i smiesznie mowi na płyte"nonono",hehe :-D :-D

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

01 mar 2008, 10:12

Maggie pisze:Bożenko u mnie to miało miejsce jakiś czas temu, dosyć dawno...teraz Antoś ślicznie sie ubiera, przynosi ubranko, buciki i chce iść "na dój" (czyli na dwór)

Madziu mój Antos tez sie ubiera ładnie i przynosi ubranka ale ostatnio ma humorki i robi wszystkim na złość. Wszystko jest na nie. Dziś znowu miałam nieprzespaną noc. Bo Antoś nie spał do 2:30 a jak w końcu usnął to mały się obudził na cycola więc zanim go nakarmiłam i przełożyłam do łóżeczka to tez trochę czasu minęło a o 6 pobudka. Na szczęście G wstał i pospałam do 8.
Alu a może spróbuj małą kłaść trochę później.

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

01 mar 2008, 14:56

Witam
Ja od kilku dni kładę Kacpra godzine później i przesypia mi teraz całą nockę,szkoda tylko że budzi się juz o 7 albo i przed 7,ale przynajmniej śpi całą noc

gada cały czas i buzia mu sie nie zamyka,papuga mała

dziś rano mama tawaj (wstawaj) i zdziera ze mnie kołdrę,odź tamm ,jajo mniam mniam jeś,mama Kasia popać (popatrz) i znowu kołdrę szarpie hihino i co trzeba było wstać 7.30 ech

z tym ubieraniem to różnie,raz lepiej raz gorzej i nie chce sie ubierać,jak mu odbije hehe

a w oknie to by siedział cały czas i patrzył na auta,maniak straszny,rozpoznaje po silniku traktory i cieżarówki i mówi że jada nie widzac ich
jak bawi sie autami to ustawia je tak jak widzi przez okno że jadą jeden za drugim czasem przez cały pokój posustawia wszystkie i mówi pii pii,potem je przesuwa i też pii pii i następne,albo parkuje jeden równiuteńko obok drugiego

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

01 mar 2008, 21:47

Agnes pisze:Hej :-D

matikasia a ty gdzie mieszkasz???te ceny z kosmosu chyba są :ico_olaboga: :ico_olaboga: my 2- lata temu mieszkanie kupiliśmy tylko że wtedy mieszkania były w miarę przyzwoitej cenie :-)


my też kupiliśmy 2 lata temu tu w międzyrzeczu za 2 tys za metr i to było sporo jak na takie miasteczko ale ok bo to całkiem nowe budownictwo, a teraz ceny poszły w góre nawet 100%. to co mamy kupić w stargardzie szczecińskim to i tak sukces bo 3000 za metr, ale jak fundamenty się pojawią cena wzrosie najpierw na 3,5 a potem na 4. w blokach wszędzie wołają 3800-4300!!! także ja dziękuje kupić stare i za tą cenę. niestety kredyt taki przeraża każdego....

My już w domu i znów wielkie rozpakowywanie. Ciekawe zajęcia miałam. Babka nas uświadomiła jakie puste książki dzieciom czytamy... w poniedziałek pędze do biblioteki:)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

01 mar 2008, 22:58

Antek też ostatnio uwielbia uwielbia się rozglądać, noo i samochody to jego pasja, potrafi rozróznić jaki ma tata a jaki dziadek, no i wszystkie samoloty słyszy :-D
Alu ja Ci współczuję tych wczesnych p[obudek, strasznie wcześnie Cię Gabi budzi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

02 mar 2008, 06:54

Oj,dziewczyny probowałam juz wszystkiegoo łacznie z przetrzymywaniem malej,a ona i tak ciagle wstaje po 4-tej :ico_noniewiem: Chyba porozmawiam o tym z pdiatra bo pomyslow juz mi brak. :ico_olaboga:
matikasia, moze nas uswiadomisz co do tych bajek?? :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość